dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 651 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 651 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Łódź,łódzkie

890 000 zł140 m² 6 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Łódź, widzew / Sikawa Powierzchnia mieszkalna domu: 84 m Powierzchnia działki: ok. 700 m Cena: 890 000 zł (do negocjacji) Rodzaj nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

569 459 zł72 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez prowizji, bez podatku pcc, prosto od dewelopera. Mieszkanie świetnie doświetlone dzięki dwustronnemu rozkładowi. W świetnej lokalizacji to idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tansmana

Łódź,łódzkie

690 000 zł93 m² 7 403,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Tansmana na 3. piętrze. To doskonała propozycja dla osób, które szukają dużej przestrzeni, z szybkim dostępem do wszystkiego, co Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płocka

Łódź,łódzkie

240 000 zł29 m² 8 185,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni około 29 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji- łódź Górna. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Daszyna

Daszyna,łódzkie

385 000 zł74 m² 5 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż przestronny, zadbany dom wolnostojący w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz miejsca, które da Ci poczucie prywatności z dala od zgiełku i blisko natury, gdzie rano budzi Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

200 000 zł36 m² 5 622,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w kamienicy na parterze przy ul. ul. Wólczańskiej. Kamienica w dobrym stanie technicznym, elewacja od podwórza wyremontowana - budynek zadbany. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

518 448 zł46 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 3-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

477 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 57 m2 na I piętrze na ogrodzonym terenie. Jeśli potrzebujesz czuć się bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja T. Kościuszki

Łódź,łódzkie

250 000 zł35 m² 7 094,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie 35 m - ul. Kościuszki 119, centrum Łodzi Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkowy lokal o powierzchni 35 m , położony przy ul. Kościuszki 119 - w samym sercu Łodzi , tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kwiatkowice

Kwiatkowice,łódzkie

189 000 zł2 600 m² 72,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dobruchowie koło Kwiatkowic z mpzp Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 7058 m2. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgierz,łódzkie

929 000 zł109 m² 8 522,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 109 m , położony w Zgierzu, w województwie łódzkim. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Domu w Łodzi na Teofilowie. Dom ma 240 m2 na działce o powierzchni 600m2. Parter: 2 Garaże, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Kutno,łódzkie

268 000 zł30 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Długosza w Kutnie - w samym centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kalinowa

Kębliny,łódzkie

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:785 m²

Witam. Na sprzedaz bezposrednio bez posrednika dom mieszkalny caloroczny o powierzchni uzytkowej 59.79. Domek jest docieplony,ma ogrzewanie na pelet-piec nowej generacji a takze prad,szambo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dobra

Dobra,łódzkie

1 290 000 zł434 m² 2 972,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 554 m²

Hala produkcyjno-magazynowa 434 m 2 na działce 2554 m 2 - dobra koło strykowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 434 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

250 000 zł32 m² 7 814,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy na Widzewie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Łódź,łódzkie

505 000 zł62 m² 8 192,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu przy dworcu Łódź Widzew. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, wymagające jedynie odświeżenia w postaci malowania ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Królowa Wola

Królowa Wola,łódzkie

945 000 zł27 132 m² 34,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne Królowa Wola, gm. Inowłódz 2,7132 ha Lokalizacja: woj. łódzkie, powiat tomaszowski, obręb Królowa Wola Numery działek: 85/3, 85/6 Łączna powierzchnia: 2,7132 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

490 000 zł60 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja ul. Limanowskiego przy Padewskiego, osiedle Żubardź, dzielnica Stare Bałuty Atutem lokalizacji jest piękna zielona okolica w bezpośrednim sąsiedztwo parku kościoła Św. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

484 026 zł38 m² 12 618 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bez prowizji, bez podatku pcc, bezpośrednio od dewelopera. Idealna propozycja inwestycyjna dla studenta, singla lub pod wynajem. Doskonała lokalizacja i maksymalna funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajsówny

Pabianice,łódzkie

339 000 zł49 m² 6 983,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,54 m , położone na 4. piętrze przy ul. Jadwigi Wajsówny w Pabianicach. Mieszkanie po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Sosnowiec

Sosnowiec,łódzkie

2 151 000 zł11 950 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa - 1,2ha - sosnowiec gm. Stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki przemysłowej zlokalizowanej bezpośrednio przy dk14 w miejscowości Sosnowiec - Pieńki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

375 000 zł40 m² 9 337,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Apartament w sercu Łodzi ul. Piotrkowska 71, naprzeciwko Grand Hotelu! Idealny pod najem krótkoterminowy lub do zamieszkania Witam serdecznie! Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

282 000 zł47 m² 5 972,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji: ul. Zbaraska 17, przy Parku Podolskim. W pobliżu: sklepy, punkty usługowe, gastronomiczne, szkoła, przedszkole, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

327 825 zł28 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji, bez podatku pcc, prosto od dewelopera. Kompaktowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem świetna opcja dla studenta Politechniki Łódzkiej lub inwestora. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudzka

Łódź,łódzkie

313 530 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-poziomowe mieszkanie w kamienicy po remoncie | Stan deweloperski | 1. piętro + poddasze Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Witamy Serdecznie Tylko u Nas ,wyjątkowe ,przestronne mieszkanie w ścisłym Centrum Miasta. Ulica Próchnika. Dwa w pełni rozkładowe pokoje. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 330 000 zł130 m² 10 230,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej, jednorodzinnej i rezydencjonalnej okolicy części miasta Łódź Górna, który stanowi 1/4 narożnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Łódź,łódzkie

505 000 zł62 m² 8 192,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana

Łódź,łódzkie

349 000 zł55 m² 6 384,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 55m2 w zielonej okolicy! Jest to propozycja doskonała dla rodzin lub inwestorów poszukujących nieruchomości pod dalszy wynajem. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

619 000 zł51 m² 12 068,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji Biała Kamienica Idealna lokalizacja, 2 balkony, nowoczesna hala garażowa, stan deweloperski. Na sprzedaż oferuję nowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Kutno,łódzkie

1 790 000 zł240 m² 7 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Optymalny rozkład wnętrz to gwarancja, że z domu zadowoleni będą zarówno zwolennicy kuchni otwartych, jak i zamkniętych. Na piętrze znajduje się połączona z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

440 000 zł63 m² 6 977,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 11. piętrze wieżowca, może być doskonałym wyborem. Znajduje się w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Łódź, olechów Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze budynku na zielonym i spokojnym osiedlu.