dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Rzgów

Rzgów,łódzkie

1 120 000 zł300 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:906 m²

Szukasz przestronnego domu, który komfortowo pomieści całą rodzinę także wielopokoleniową? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne rozwiązanie dla dwóch rodzin lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kalinko,łódzkie

1 199 000 zł128 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom w stylu czarnej stodoły przestrzeń, komfort i ekologia na działce o powierzchni 900 m2. Sulma Real Estate prezentuje wyjątkowy, wolnostojący dom zaprojektowany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łask

Łask,łódzkie

57 900 zł681 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radka

Łódź,łódzkie

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

.zakup mieszkania tylko za gotówkę Mieszkanie w stanie dobrym o pow. 37,46 mkw. położonego na III piętrze, łódź Bałuty, teofilów , ul. Radka 4 Mieszkanie w stanie dobrym opłaty dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łowicz

Łowicz,łódzkie

89 900 zł600 m² 149,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Głowno

Głowno,łódzkie

89 900 zł600 m² 149,83 zł/m²

 

 

 

Kazimierz,łódzkie

618 000 zł90 m² 6 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta - Twój nowy dom w sercu Kazimierza! ? Szukasz domu, który łączy wygodę współczesnego życia z wyjątkowym charakterem? Oto Twój idealny zakątek w urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Łódź,łódzkie

569 000 zł57 m² 9 998,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na ulicy Częstochowskiej - cichej, spokojnej i kameralnej ulicy, zaledwie 5 minut od centrum Łodzi. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z otwartą przestrzenią w salonie, o powierzchni ponad 49 m kw. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pajęczno

Pajęczno,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki z dostępem do mediów - w zielonym otoczeniu lasów, w pobliżu zabudowy oferującej bogatą ofertę handlowo-usługową, położone w regionie Załęczańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Magdalenów

Magdalenów,łódzkie

210 000 zł10 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży gospodarstwo rolne położone we wsi Magdalenów w gminie Szczerców. W skład posesji wchodzą budynki murowane: dom mieszkalny , garaż i budynek gospodarczy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Podjezioro

Podjezioro,łódzkie

520 000 zł66 500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży gospodarstwo obejmujące : - ziemię z przeznaczeniem rolno- mieszkalnym , - ziemię orną V i VI klasy - łąki trwałe, - budynek mieszkalny ( dawniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Judyma

Łódź,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 558,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję lokal mieszkalny o powierzchni 36,9 m2, usytuowany na wysokim parterze czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego zlokalizowanego w dzielnicy Bałuty w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiełczygłów

Kiełczygłów,łódzkie

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowe Sady

Łódź,łódzkie

539 000 zł43 m² 12 593,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m2 w nowym budownictwie z dużym balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Demokratyczna

Łódź,łódzkie

1 599 000 zł360 m² 4 441,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży hostelu położonego w sercu Łodzi Górnej. Ta nieruchomość, to doskonała okazja dla inwestorów poszukujących stabilnego źródła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Długosza

Kutno,łódzkie

200 000 zł24 m² 8 257,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni 24,22 m położone przy ulicy Długosza w Kutnie - w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Królewskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Retkińska

Łódź,łódzkie

295 000 zł42 m² 6 954,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu na wysokim parterze, retkinia. Powierzchnia 42,42 m 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Okna pcv, ekspozycja południowo-zachodnia, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kocierzew Południowy

Kocierzew Południowy,łódzkie

2 900 000 zł206 m² 14 043,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Witaj w miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoli najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki. To nie miejsce, lecz majstersztyk z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrków Trybunalski,łódzkie

410 000 zł64 m² 6 406 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

64 m | 3-pokojowe Mieszkanie | Oddzielna Kuchnia | Balkon Loggia | Piętro: 2/4 Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z idealnym układem w jednej z najlepszych lokalizacji ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Łódź,łódzkie

325 000 zł47 m² 6 882,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Łodzi, w rejonie ulic Rzgowskiej i Paderewskiego. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

263 000 zł36 m² 7 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szafir to kamień mądrości, spokoju i harmonii. Od wieków symbolizował to, co ukryte pod powierzchnią. Czasem potrzeba tylko chwili, by odkryć jego blask. Tak właśnie jest z tym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Bednary,łódzkie

229 000 zł5 650 m² 40,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Bednary k. Łowicza (gmina Nieborów) Powierzchnia całkowita 5650 m2 , w tym 2160 m2 pod zabudowę wymiary 27 m szeroka, 216 m długa 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łukaszewska

Łódź,łódzkie

2 100 000 zł241 m² 8 713,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:997 m²

Dom wolnostojący. Ogrzewanie pompa ciepła gruntowa nibe, rekuperacja wspomagane wszystko fotowoltaiką solar edge. Całkowity koszt utrzymania miesięczny stały to 400 zł. Własna oczyszczalnia ścieków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczerców

Szczerców,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | rojna/kaczeńcowa | komunikacja miejska | wsch-zach | dwie komórki | cicha okolica Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 m 2 , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobroń

Dobroń,łódzkie

139 000 zł1 007 m² 138,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej:Lokalizacja: wymysłów Francuski pod Pabianicami (od strony Wincentowa) Warunki zabudowy dom do 70 m2. Powierzchnia: 1007m2 (2 działki po 1007m2) Prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - 48m2 , 2 pokoje rozkładowe ,balkon. Ul. Antoniego Mackiewicza. Cena mieszkania podlega negocjacji. Oferuje na sprzedaż widne ,przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stachlew

Stachlew,łódzkie

89 900 zł600 m² 149,83 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kolonia Ldzań

Kolonia Ldzań,łódzkie

70 000 zł1 316 m² 53,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę z możliwością zabudowy - Kolonia Ldzań, gm. Dobroń, pow. pabianicki (łódzkie) Powierzchnia: 1316 m (0,1316 ha) Numer działki: 776/1 Media: prąd, studnia głębinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

460 000 zł56 m² 8 193,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

"Królewskie 3-pokoje - wprowadź się i rządź!" Witaj, przyszły władco własnych czterech kątów! Oto Twój zamek w bloku - 3 komnaty (59m ) gotowe na Twoje rządy. Żadnych podatków, tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

557 271 zł56 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + balkon, usytuowane na 1 piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

560 283 zł66 m² 8 476,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 2 piętrze w nowym budynku o podwyższonym standardzie. Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lgota Wielka

Lgota Wielka,łódzkie

58 900 zł705 m² 83,55 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

529 999 zł55 m² 9 689,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Charakterystyka mieszkania: mieszkanie o powierzchni 47,71 m z antresolą 7 m oferuje komfortowy układ i wysokiej jakości wykończenie. Składa się z 2 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Łódź,łódzkie

299 000 zł47 m² 6 423,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Inowrocławska Charakterystyka mieszkania: mieszkanie o powierzchni 46,55 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Łódź,łódzkie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje | balkon | komórka | chojny Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62 m2, w pełnym rozkładzie, usytuowane na 4 piętrze bloku z lat 80-tych na osiedlu Chojny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosny Ludów

Zgierz,łódzkie

1 650 000 zł275 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

! dzień otwarty! Sobota 8 listopada - zadzwoń aby obejrzeć bez zobowiązań! Dom jednorodzinny z możliwością zaaranżowania poddasza. Duża prywatna działka 1080m2, granicząca z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Łódź

Łódź,łódzkie

3 500 000 zł2 788 m² 1 255,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny podpiwniczony obiekt produkcyjno-hotelowy o powierzchni 2 788 m2: 1. z częścią produkcyjną w parterze - 919 m2, rozładunek: poziom "0" 2.