dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 642 ogłoszenia

89 000 zł1 157 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Cekanowie tu może powstać Twój dom marzeń Gmina Rozprza | woj. łódzkie Masz dość hałasu miasta? Marzysz o porannej kawie z widokiem na łąki zamiast na sąsiada.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 540 m² 62,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania dwie działki na obrzeżach Bełchatowa ( Zawady). Działki o powierzchni 1540m2 oraz 1517m2 (wymiary ok.65 szerokości i 23 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27,10 m² 9 409,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Kurak,.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł6 837 m² 14,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja wymarzona działka w Zygrach - 6837 m powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 750 zł5 487 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentowana działka na sprzedaż to unikat w skali łódzkiego rynku nieruchomości. Położona w północnej części miasta, znajduje się w bezpośredniej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

775 500 zł1 410 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę na Złotnie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1410 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 001 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący Z podpiwniczeniem I 2 garażami W okolicy zieleni |automatyczne rolety homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego domu do remontu Idealna propozycja, dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1214m2, kształt prostokąta, wymiary: 28m x 42m, szerokość od ulicy ok 28m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Woli Krzysztoporskiej przy ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 047 m² 106,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

( wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający) transakcja sprzedaży zabudowanej działki siedliskowej o pow. 7047m2, położonej w Borowie gmina Bielawy - ok. 6km. do węzła autostradowego na A1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 48 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku 4 piętrowym, przy ul. Orkana na osiedlu Widok. Składa się z 2 dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna działka położona w Uszczynie przy ulicy - Rolniczej. Położenie i sąsiedztwo tego gruntu pozwala na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Właściciel posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł27 m² 10 128,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz autobusowy Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł45 m² 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,50 m² 10 449,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo fajne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Radogoszcz-Wschód. Całość po kapitalnym remoncie przeprowadzonym z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,20 m² 8 864,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się od razu wprowadzić. To jest właśnie jedno z nich. Położone na czwartym piętrze, w zielonej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 900 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka w miejscowości korzeń, gm. Widawa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł57,34 m² 4 185,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną nieruchomość gruntową o charakterze domku letniskowego. Budynek jest murowany, ma powierzchnię około 60 m 2. Znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 213 m² 122,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Florku pod Kutnem. Zachodnia strona miasta. Powierzchnia działki 1213 mkw. Plan zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna w Piotrkowie Trybunalskim :) Oferuje do sprzedania działkę zlokalizowaną w samym centrum kraju przy obwodnicy Piotrkowa Trybunalskiego i nadająca się doskonale pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 971 zł46,23 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe gratis! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 000 zł117 m² 9 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Szukasz nowego, dobrze rozplanowanego domu? Nie chcesz tracić czasu na szukanie działki, doprowadzenie mediów i ponosić trudów budowy? Czytaj dalej! Oferta sprzedaży Nowoczesny dom na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 518 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla osób poszukujących ciszy i spokoju ale również bezpiecznego otoczenia ; działka znajduje sie we wsi chętnie wybieranej na letnisko (agroturystyka); - ogrodzenie: brak - uporządkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł138 m² 6 811,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 221 m²

Szukasz miejsca w którym naprawdę odpoczniesz po pracy, a Twoja rodzina zyska przestrzeń i komfort na co dzień? Ta nieruchomość to idealne połączenie nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29 700 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Gminie Wola Krzysztoporska w miejscowości Mąkolice. Działka ma powierzchnię 2,793 ha. Jest szeroka na około 56 metrów. Część działki (.

Szczegóły ogłoszenia

939 360 zł339,10 m² 2 770,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży dom z częścią podpiwniczoną oraz piętrem i poddaszem nieużytkowym w Dobroniu w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł253 m² 9 482,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy , rodzinny dom o pow.253 m2 położony na działce o pow.3000 m2. Prezentowana nieruchomość znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, województwo łódzkie. Dom W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł142 m² 5 345,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 068 m²

Do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Bogdanów, ok 15 minut do Piotrkowa Tryb. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek mieszkalny o ładnej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3002 m , położonej w malowniczej miejscowości Księża Wólka, w gminie Pęczniew. Działka ta jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł165,43 m² 7 979,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na kancelarię, biuro, gabinety lekarskie, itp. z wejściem bezpośrednio z ulicy i z drugiej strony - z klatki schodowej. Ścisłe Centrum w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł54,95 m² 8 535,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z przestronnym ogrodem w zielonym centrum Aleksandrowa Łódzkiego! Cenisz ciszę, zieleń i prywatność, ale nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

252 500 zł1 650 m² 153,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł23,27 m² 2 105,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni 23,27 m2 zlokalizowany w popularnej Hali C.H. Retkinia. To propozycja dla osób szukających miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł220 m² 7 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 015 m²

Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu o powierzchni 220 m2, który zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Dom znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 950 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sokolniki-Las Powierzchnia 4950m2, działka duża z możliwością podziału na kilka mniejszych. Front ma szerokość 130m, udział w drodze gruntowej o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 70 m2 przy ul. Narutowicza w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Łodzi. Idealna propozycja na biuro lub kancelarię!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł184 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tylko miejsca do życia. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu na obrzeżach Łodzi, łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł269 m² 2 342,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko u nas! Dom na sprzedaż - Rzeczyca Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Rzeczyca, idealny dla dużej rodziny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł375,15 m² 1 199,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

| wyjątkowa nieruchomość w Sulejowie do sprzedaży z bezpośrednim dostępem do Pilicy. Na sprzedaż urokliwy dom z duszą, położony w spokojne, malowniczej okolicy.