dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wola Mąkolska

Wola Mąkolska,łódzkie

260 000 zł18 811 m² 13,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki budowlano-rolnej w okazyjnej cenie i bardzo dobrej lokalizacji to zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej we wsi Wola Mąkolska gm. Głowno. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łękawa

Łękawa,łódzkie

169 000 zł2 677 m² 63,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana nr 2135/3 Łękawa powiat Bełchatowski spokojna okolica z potencjałem Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 2135/3, zlokalizowana w miejscowości Łękawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Łódź,łódzkie

480 000 zł54 m² 8 910,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Widzew, ul. Józefa - 54 m z balkonem. Na sprzedaż funkcjonalne, odświeżone mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gliniana

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

690 000 zł134 m² 5 149,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom (bliźniak) W stanie deweloperskim premium Tomaszów Mazowiecki, ul. Gliniana Powierzchnia użytkowa domu: 134 m Powierzchnia działki: 400 m Oddanie: II kwartał 2024 r. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebce

Trzebce,łódzkie

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 565 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni ok. 100 m , położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Trzebce, w gminie Wielgomłyny. To propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Łódź,łódzkie

819 999 zł103 m² 7 997,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Pragnę przestawić unikatową ofertę na rynku nowych domów w Łodzi. Dom wykończony! Wstaw meble i zamieszkaj od zaraz :) Nie ryzykuj nieoszacowanych kosztów przy wykończeniu w własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łask,łódzkie

949 000 zł110 m² 8 627 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Nowoczesny dom w sercu Łasku - cisza, zieleń i wygoda blisko centrum! Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudzka

Łódź,łódzkie

298 620 zł33 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Taka cena tylko U nas bez pcc | stawy jana | promocja | 33 mkw | Oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,18 mkw, zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowoczesnej.