dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Łódź,łódzkie

765 000 zł89 m² 8 576,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,2 mkw, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Tamka - na granicy dzielnic Widzew i Śródmieście. Budynek i lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

525 000 zł77 m² 6 804,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie w sercu Łodzi! Idealne dla rodziny lub inwestora Lokalizacja: nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

349 000 zł50 m² 6 935,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,32 metrów kwadratowych, położone w ścisłym Centrum Łodzi przy ul. Piotrkowska 172/180. Główne atuty nieruchomości to idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Łódź,łódzkie

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bardzo fajne dwupokojowe mieszkanie położone w bloku z cegły przy ul. Narutowicza. Osiem lat temu nieruchomość została gruntownie wyremontowana, włącznie z wymianą instalacji, podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Łódź,łódzkie

409 000 zł45 m² 9 062,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 45m2. Położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Żubardzkiej. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Aleksandrówek,łódzkie

190 000 zł45 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 207 m²

Marzysz o niewielkim domu z dala od sąsiadów? Chciałbyś mieć do dyspozycji duży ogród albo własny kawałek lasu? Nie przeszkadza Ci dojazd drogą polną? Jeśli tak - zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radomsko,łódzkie

270 000 zł47 m² 5 795,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Masz dość szukania miejsca parkingowego po pracy? Chcesz mieszkać w bloku z cegły, gdzie latem chłodzi Cię klimatyzacja, a zimą grzeją solidne mury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

650 000 zł68 m² 9 530,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament Premium 3pokoje, wysoki standard, jakość którą czuć od pierwszego wejścia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 68,2 mkw zaprojektowany z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Łódź,łódzkie

597 330 zł57 m² 10 485 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Łódź,łódzkie

479 000 zł46 m² 10 301,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,14m2 usytuowane na 4 piętrze z 4. Lokal posiada balkon typu loggia oraz komórkę lokatorską. Nieruchomość składa się z: - salonu _ kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

519 000 zł49 m² 10 676,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Łódź Widzew Stoki | 48,61 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m z ogródkiem ponad 30 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sianokosy

Łódź,łódzkie

650 000 zł1 885 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1885 m2 | Łódź-Radogoszcz | mpzp | Media w drodze Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej urokliwych części Łodzi na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolumny

Łódź,łódzkie

1 495 000 zł8 328 m² 179,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź, ul. Kolumny - teren inwestycyjny 8 328 m z procedowanym pnb pod 13 budynków dwulokalowych Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 8 328 m , składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wola Rogozińska

Wola Rogozińska,łódzkie

850 000 zł130 m² 6 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferuję do sprzedaży piękny dom z 2003 roku pod Zgierzem, usadowiony na dużej, świetnie zagospodarowanej działce, o powierchni 3700m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

974 000 zł75 m² 12 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż piękne, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Budynek wyróżnia się elegancką, klasyczną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rychłocice

Rychłocice,łódzkie

450 000 zł114 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz parterowej, funkcjonalnej przestrzeni bez bezpośrednich sąsiadów, gdzie naprawdę można odpocząć? A może zależy Ci na przytulnym miejscu dla rodziny, z ogrodem i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

472 000 zł48 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Oferuję przestronne, bardzo fajne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie 47,58 m2, mieszczące się na 4 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Białostocka

Łódź,łódzkie

529 000 zł133 m² 3 977,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** Lokal użytkowy z najemcą + mieszkanie | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 529 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok budowy: 2003 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerniaka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

899 900 zł218 m² 4 124,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Dom Z potencjałem - aleksandrów łódzki, ul. Czerniaka 14 Szukasz miejsca, które ma to coś ? Na ul. Czerniaka czeka dom o wyjątkowej architekturze, który urzeka swoim klimatem. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Łódź,łódzkie

245 000 zł23 m² 10 755 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne z lokatorem - zwrot od pierwszego dnia! Łódź, ul. Zamenhofa - 22,78 m - 1 pokój - 3. piętro Na sprzedaż odnowione i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność - bez prowizji dla kupującego! Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów - ta oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Łódź,łódzkie

330 000 zł45 m² 7 361,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m Łódź Bałuty (julianów), ul. Jana 16. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Łódź,łódzkie

330 000 zł46 m² 7 147,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m w centrum Łodzi | Parter | Spokojna ulica | Żelazna 17 Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 46,17 m , zlokalizowane przy ul. Żelaznej 17 w Łodzi (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

2 280 000 zł360 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Elegancki dom z basenem blisko Lasu Łagiewnickiego. Miejsce, które łączy spokój i prestiż. Dom położony jest w otoczeniu nowoczesnych rezydencji, na granicy Łodzi i Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Łódź,łódzkie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokoje w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 56.61m2 Lokal składa się z: -Salonu z wyjściem na balkon -2 sypialni -Osobnej kuchni -Łazienki z WC -Przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgierz,łódzkie

690 000 zł240 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni 587m2 - dom 3-poziomy o powierzchni użytkowej 240m2 - garaż w bryle budynku - wiata 3 stanowiskowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

537 597 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe, narożne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 1 piętrze! Nowy budynek o podwyższonym standardzie! Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

477 850 zł50 m² 9 520,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju w jednej z najbardziej przyjaznych do życia części Łodzi. Jasne wnętrze, przemyślany układ i gotowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olkuska

Łódź,łódzkie

890 000 zł100 m² 8 912,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Domy przy Kasjopei elegancja w harmonii z naturą W prestiżowej, zielonej enklawie północno-wschodniej Łodzi powstaje kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

520 000 zł97 m² 5 355,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 97 m2 znajdującego się w doskonałej lokalizacji i niewymagającego nakładów finansowych. Oferta idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

69 m z balkonem w sercu Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta! Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

340 000 zł68 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m w pełnej własności! Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiej

Skierniewice,łódzkie

339 000 zł42 m² 8 149,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż Skierniewice ul. Anny Olszewskiej - centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią, położone w samym centrum Skierniewic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rolnicza

Łódź,łódzkie

1 090 000 zł106 m² 10 234,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dla biura nieruchomości Przestrzeń, światło i prywatność idealne mieszkanie dla rodziny Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 106,5 m , położone na ostatnim 5.