dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

669 000 zł64 m² 10 490,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:706 m²

Cena do negocjacji! Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka nr 545/1 o powierzchni 706m2 - dom 1-poziomy o powierzchni użytkowej 63,77m2 - wiata garażowa - altana Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Konstantynów Łódzki,łódzkie

225 000 zł33 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3 na pierwszym piętrze w kamienicy w Konstantynowie Łódzkim Stan mieszkania jest idealny, generalny remont odbył się roku 2021 i zostało wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Feliksów

Feliksów,łódzkie

68 200 zł1 240 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - Kompleks działek położonych w Feliksów, okolice Poddębic. W bliskiej okolicy rzeki ner. Na sprzedaż oferujemy kompleks 4 atrakcyjnych działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Dąbrowska

Dąbrówka Wielka,łódzkie

379 500 zł5 500 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej dużej działki blisko lasu pod wymarzony swój własny dom lub jako działki inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Ta oferta tylko u Nas! atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne w pełni rozkładowe i przytulne mieszkanie 45 m2 Dwa pokoje na Teofilowie - ul. Rojna 6 Lokal składa się z: - przedpokoju z dużą, praktyczną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łączna

Łódź,łódzkie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Mieszkanie Adres: ul. Łączna , Łódź Górna tuż przy Czerwonym Rynku Piętro: 10 / blok z windą Metraż: 43 m Układ: 2 pokoje + widna kuchnia + łazienka + balkon Opis mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Radomsko,łódzkie

230 000 zł6 300 m² 36,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o numerze ewidencyjnym 30/1, położonej w Radomsku przy ul. Spacerowej (obręb 0029). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świętojańska

Łódź,łódzkie

830 000 zł62 m² 13 297 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament w wysokim standardzie z ogrodem Wyjątkowy, 4-pokojowy apartament premium o metrażu 62,42 m2, z prywatnym ogrodem o powierzchni 66,5 m , zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Uniejów,łódzkie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę piętrowego, wykończonego domu szeregowego zlokalizowanego w Uniejowie. To propozycja dla osób szukających gotowej propozycji z przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

529 000 zł52 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w solidnym budynku z cegły na łódzkim Widzewie. Nieruchomość o powierzchni 52,15 m jest po remoncie generalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

540 000 zł54 m² 10 063,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,66 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku z cegły w jednej z najlepiej skomunikowanych części łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Siedlisko

Siedlisko,łódzkie

849 000 zł109 m² 7 809,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Zapraszamy do odkrycia projektu domu, który redefiniuje pojęcie komfortu. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

799 000 zł138 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego i przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni aż 138m2 w samym sercu miasta! Mieszkanie: nieruchomość składa się z : 5 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Sieradz,łódzkie

769 000 zł137 m² 5 613,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dom w centrum Sieradza | 137 m | 6 pokoi | Garaż | Ul. Ogrodowa 2b/2 Dom, który daje przestrzeń do życia i pracy. Nieruchomość o powierzchni 137 m w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Zofiówka,łódzkie

1 850 000 zł272 m² 6 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz przestrzeni, ciszy i bliskości natury? Ten parterowy dom, położony tuż przy ścianie lasu, to idealna propozycja dla osób, które pragną komfortu, prywatności oraz relaksu każdego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł166 m² 2 981,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż dom Tomaszów Mazowiecki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kontrewers,łódzkie

660 000 zł98 m² 6 734,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w spokojnej, przyjaznej lokalizacji bardzo blisko Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Na sprzedaż nowoczesny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pabianice,łódzkie

200 700 zł1 115 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Witczak tel. 576 *530*843 e-mail: poszukujesz działki w lokalizacji kilku kilometrów od Pabianic? To ta alternatywa jest dla Ciebie. Cena działki 200700 zł. Oferuję do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejów

Sulejów,łódzkie

249 000 zł94 m² 2 649,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy lokal mieszkalny położony na parterze murowanego budynku mieszkalnego dwulokalowego z lat 60., zlokalizowany w spokojnej części Sulejowa przy ul. Polnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

2 450 000 zł1 044 m² 2 346,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

D0 sprzedania kamienica w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Kamienica składa się z 10 lokali mieszkalny i 6 lokali użytkowych o łącznej powierzchni użytkowej 1044 m 2. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Besiekierz Rudny

Besiekierz Rudny,łódzkie

260 000 zł6 445 m² 40,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntu położona w miejscowości Besiekierz Rudny, woj. łódzkie, gmina Zgierz. Działka ma powierzchnię 6445 m2, jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

150 000 zł16 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 15,75 m , zlokalizowane przy ul. Legionów 70 w Łodzi (zrewitalizowana część ulicy). To idealna nieruchomość jako pierwsze mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzóski

Łódź,łódzkie

575 000 zł57 m² 10 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wchodzisz z walizką. Łódź, ul. KS. Brzóski Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane dosłownie przy Parku Andrzeja Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

379 000 zł42 m² 9 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja - osiedle dąbrowa! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 42 m2 znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

376 264 zł39 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowa, bardzo komfortowa kawalerka - duży salon z aneksem kuchennym, taras i ogródek! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł3 323 m² 69,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 195, położonej w Radomsku, przy ul. Równej (obręb 25). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

290 000 zł30 m² 9 751,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Designerskie studio z antresolą ul. Żeromskiego 17, łódź Wysokość kamienicy przekuta w maksymalną funkcjonalność. Tu przestrzeń pracuje dla Twojego komfortu w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

420 993 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany na 3 piętrze w nowoczesnym - 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Skierniewice,łódzkie

399 000 zł63 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Skierniewice, ul. Henryka Sienkiewicza. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł1 225 m² 1 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:872 m²

Oferta sprzedaży 50% udziałów W kamienicy położonej W łodzi, dzielnica polesie, niedaleko manufaktury Nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami: kamienicą frontową oraz oficyną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Są mieszkania, gdzie panuje chaos. Tu panuje władza absolutna nad przestrzenią. 53 m na 3. piętrze w niskim bloku na Retkini i wszystko działa jak dobrze zarządzane państwo: pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

315 000 zł45 m² 6 992,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, teofilów Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Teofilowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michałówek

Michałówek,łódzkie

293 151 zł2 109 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane (2109 m kw. i 2200 m kw.) w Michałówku, gmina Stryków. Do działek doprowadzona jest woda miejska oraz prąd. Położone są przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Nowe Chrusty,łódzkie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 337 m²

Wyjątkowe siedlisko - nowe chrusty, gm. Rokiciny Wyjątkowa oferta: 7337 m powierzchnia działki 120 m powierzchnia domu Budynki gospodarcze Prezentujemy niezwykłą nieruchomość w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łowicz,łódzkie

2 750 000 zł206 m² 13 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Od zawsze marzyłeś o miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoliłaby najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki? To nie miejsce, lecz majstersztyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł64 m² 6 217,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, w Łodzi - Śródmieście, w niedalekiej odległości od ul. Piotrkowskiej, manufaktury i rynku Barlickiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł148 m² 8 716,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2009

Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina naprawdę będzie miała miejsce do życia, nie tylko do mieszkania? Ten 3-poziomowy loft o powierzchni użytkowej 175 m w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zakup tylko i wyłącznie za gotówkę Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 63 m , położone w dzielnicy Łódź Górna Chojny. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Łódź,łódzkie

429 000 zł57 m² 7 518,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym wieżowcu z lat 70., z windą startującą już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

660 000 zł90 m² 7 327,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Niezwykle przestronne ( 90 m2) i klimatyczne mieszkanie, dla osób z artystyczną duszą, położone w samym centrum miasta, tuż przy ec1. Nieruchomość składa się z dużego salonu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - najlepsze oferty prosto od dewelopera! Bez pcc, bez ukrytych kosztów Bezpieczna transakcja - pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz - gotowe do wprowadzenia.