dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 647 ogłoszeń

325 000 zł47,10 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na 10. piętrze w bloku przy ul. Wyspiańskiego w Pabianicach. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju - dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę o pow. 12 347 m2 we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| oferta sprzedaży komfortowego mieszkania w nowym budynku garażem dwustanowiskowym Niebywała okazja - mieszkanie bezczynszowe! Proponujemy do sprzedaży mieszkania o pow. całkowitej 177 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 42.45 m . Lokal wyróżnia się przemyślanym rozkładem oraz ekspozycją zachodnią. Dodatkowym atutem jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł77,50 m² 8 967,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam ładne mieszkanie, w budynku przy ul. Sowińskiego 1 w centrum Kutna - na przeciw bramy stadionu miejskiego. Powierzchnia mieszkania 77,5 mkw. I piętro, 3 pokoje, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł70 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni ok. 7ha, położona w gminie Wolbórz w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdów z drogi ekspresowej S8. Działka posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo ładnie położoną działkę budowlaną, niezagospodarowaną o powierzchni ok 1400 m2 do zabudowy jednorodzinnej. Działka usytuowana w cichym miejscu poza miastem, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy na osiedlu widok w Skierniewicach. Na sprzedaż kameralny lokal usługowy o powierzchni 63,41m , położony w popularnej części osiedla Widok.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł261 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:853 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący jednorodzinny o powierzchni użytkowej 202,80 m , usytuowany w malowniczej Zduńskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

182 600 zł22 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 1 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. 22 m2 w centrum Zgierza. Budynek przystosowany dla osób Z niepełnosprawnością ruchową. Zapytaj o pozostałe do.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł75,68 m² 6 567,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 088 m² 152,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana z mpzp o pow. 1088 m2 i dorodnym drzewostanem iglastym w miejscowości katarzynów bezpośrednim sąsiedztwie Sokolnik. Oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Giecznie. Działka o powierzchni 3ha. Nie ogrodzona. Rolno-budowlana Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,00 m2, położone na pierwszym piętrze, czteropiętrowej kamienicy z cegły, zlokalizowanego w Łodzi na ul. Senatorskiej. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 110 zł38,43 m² 8 772,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! (oferta niestety ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym centrum, tuż przy ulicy piotrkowskiej (deptak) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

178 500 zł1 785 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka położona W modlicy gmina tuszyn - 1785 mkw 178.500 ZŁOTYCH Działka w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 685 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka pod zabudowę, powiat pajęczański, gmina Strzelce Wielkie - Wiewiec Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę o powierzchni 2685 m , zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 700 m² 319,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy teren inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną bliźniaczą położony na ul. Olechowskiej (widzew). Teren położony między zabudową mieszkaniową jednorodzinną, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Skotnikach Działka budowlano usługowa o powierzchni 3000m z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł8 466 m² 11,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna składająca się z dwóch numerów o powierzchni 0,8466 ha, położona w Gajewnikach koło Zduńskiej Woli. Działka w kształcie prostokąta, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja na Teofilowie! 2-pokojowe mieszkanie na I piętrze z balkonem! Wygoda i bezpieczeństwo w cichej i zielonej okolicy. Główne atuty: - bardzo dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 416 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łęczycy. Budynki są w bardzo dobrym stanie nadają się do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Bardzo dobra lokalizacja przy ulicy Łódzkiej Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Żychlina o powierzchni 45.40 m2 z balkonem. W ofercie znajdują się przykładowe wizualizacje obrazujące jak może wyglądać umeblowane mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł4 700 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną położoną w miejscowości Topolice w gminie Żarnów. Działka z dostępem do drogi asfaltowej, z przyłączem prądu, kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł47,21 m² 2 012,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł26 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 385 m² 576,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania ogrodzona i uzbrojona działka budowlana z domem z 1920 r o pow. ok 80m2 w centrum Tuszyna ul. Źródlana 3 o pow. 1385m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł854 m² 304,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kontakt: tel.   działki łowicz/jastrzębia/górki - budowlane - na osiedlu domków jednorodzinnych! 150/41 powierzchnia 1085 m2 - cena 330 000 zł pln Wymiary przybliżone 30,5 m x 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 928 m² 5 186,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w ścisłym centrum Łodzi, przy reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej jednej z najważniejszych arterii handlowych i kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł130 m² 5 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opis ogólny Do sprzedaży parterowe domy z poddaszem użytkowym W stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej: 130 mkw. każdy, usytuowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 584 zł57,04 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 57,04 m . Lokal wyróżnia się dwoma pełnoprawnymi sypialniami oraz dużą strefą dzienną, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł51,04 m² 8 013,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: monika Bistuła tel. :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł9 196 m² 23,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu w Bilewie gm. Łask. Częściowo zadrzewiona, o powierzchni 9196 m 2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 226m x 40m.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,53 m² 9 993,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - Łódź Widzew Przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,53 m , zlokalizowanego przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 491 m² 280,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna usługowo-mieszkaniowa z potencjałem komercyjnym Konstantynów Łódzki lokalizacja Działka położona w Konstantynowie Łódzkim, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1060 m , położona w malowniczej i spokojnej części Leźnicy Wielkiej-Osiedle. Nieruchomość znajduje się na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, obniżona cena 280 tysięcy. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Górnej. Powierzchnia wynosi 53,08 m 2. Lokal Znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,06 m² 6 270,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z możliwością przeznaczenia go na biuro o powierzchni 43,06 m2 położony na parterze przy ulicy Barlickiego w Tomaszowie.