dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 643 ogłoszenia

522 000 zł56,98 m² 9 161,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Jaracza, łódź Śródmieście Przestronne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56,98 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł129 m² 1 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Rusiec przy ulicy Polnej. Rusiec to gminna wieś oddalona od Bełchatowa o 28 km i 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 095 m² 66,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie niezabudowane działki o powierzchni ponad 2000m2 w gminie Wodzierady, powiat łaski. Według planu zagospodarowania przestrzennego ustalono przeznaczenie podstawowe na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł15 191 m² 140,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Teren o powierzchni 15.191 m2 położony w Woli Grzymkowej, okolice ul. Placydowskiej /w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

Numer oferty W biurze: sd/klb5/2024 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę o powierzchni 989m2 zabudowaną domem murowanym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Link do filmu: Twoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 455 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 190 m , położony na malowniczej działce w Woli Czarnyskiej 25. To wyjątkowa nieruchomość dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na sprzedaż: dom 180 m + budynki gospodarcze + staw na działce 1,2 ha Dobroń Duży, ul. 11 | Cena: 1 100 000 zł Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem: dla rodziny, inwestora, rolnika.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł185 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Do sprzedania dom z fotowoltaiką. Dom z możliwością wydzielenia dwóch niezależnymi lokali k. Łodzi w Pabianicach. Jeśli myślisz o inwestycji, która daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

495 360 zł184 m² 2 692,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 600 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72,83 m² 11 808,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł98 m² 7 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Powierzchnia działki : 1295 m2 Dom o powierzchni użytkowej : 97,9 m2 parterowy - stan deweloperski, ocieplony, otynkowany, studnia, szambo, działka ogrodzona - ogrodzenie panelowe Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,33 m² 7 919,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł34 680 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno leśna w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice powiat Poddębicki Działka o powierzchni około 3,46 ha położona w cichej i spokojnej okolicy Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 54 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł66,50 m² 8 045,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 66,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140,12 m² 7 850,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Rąbień - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz.

Szczegóły ogłoszenia

5 995 000 zł1 200 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nr Oferty eks-bs-15535 Sprzedaż budynku komercyjnego na granicy Uniejowa Przepiękna okolica Uniejow to uzdrowisko z kompleksem basenów geotermalnych Działka leśna ok.0,86 ha Zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 852 m² 77,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3852 m , położoną w Poddębicach, przy ulicy Łódzkiej. Cena nieruchomości to 300 000 pln (77,88 pln/m ). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, w południowo-wschodniej części miasta. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:42 225 m²

Do sprzedania gospodarstwo w bardzo ładnej okolicy. Żelechlinek położony jest 18 km od Rawy Mazowieckiej. Miasteczko około 2 tysięcy mieszkańców. Szkoła podstawowa , nowoczesna hala sportowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł116,41 m² 5 575,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż dom o pow. użytkowej 116.41 m2, położony w Łasku-Podłaszcze, usytuowany na działce o pow. 1128 m2. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1214m2, kształt prostokąta, wymiary: 28m x 42m, szerokość od ulicy ok 28m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł200 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment), położony w spokojnej i zielonej części Łodzi - dzielnica Górna, osiedle Chojny, przy ul. Szkolnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł5 952 m² 504,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena | Działka pod segmenty, bliźniaki, hotel | top lokalizacja! Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Skierniewic pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 111 zlokalizowana w ścisłym centrum Skierniewic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka o powierzchni 1313 położona na ul. Dojazdowej w Sokolnikach. Na terenie tym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami, działki.