dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 643 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość w Piotrkowie o powierzchni 0,3532 ha Grunt zlokalizowane przy ul. Wolborskiej, dzielnica Meszcze. Wydane warunki zabudowy zarówno na budownictwo jednorodzinne jak i budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 669 zł57,43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Mieszkanie 57,43 m kw. z oknami od strony północno zachodniej. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnia i łazienka z wc w wygodnym ustawieniu. Przestronny, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 294 zł53,29 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie 53,29 m kw. z oknami od strony północno wschodniej. Salon z oddzielną kuchnią (możliwość zmiany projektu na salon z aneksem kuchennym). Sypialnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 744 zł53,66 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Mieszkanie 53,66 m kw. z oknami od strony północno wschodniej. Salon z oddzielną kuchnią (możliwość zmiany projektu na salon z aneksem kuchennym). Sypialnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł317 m² 4 495,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:375 m²

2 domy + Biznes pod ręką | Nowoczesny Lokal 2025 | Piotrków Trybunalski Nieruchomość komercyjna + ( 2 domy z oddzielnymi wejściami.) Pomieszczenia Mieszkalne Szukasz miejsca, gdzie połączysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój Wymarzony Apartament w Uniejowie czeka! Parter z ogrodem czy Piętro z tarasem i własnym zielonym zakątkiem? Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentów w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł5 040 m² 135,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż -bezpośrednio bez prowizji -pozwolenie na budowe 3 domów -2 domy pow 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2.POZWOLENIE NA BUDOWĘ ORAZ ZŁĄCZE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 894 zł66,37 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne 3 pokoje z oknem w kuchni | Balkon | Odbiór IV kwartał 2026| Możliwe spotkanie w sobotę Nie zwlekaj - jestem dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

468 762 zł57,79 m² 8 111,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 2-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 432 zł55,44 m² 8 124,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 604 zł64,18 m² 8 080,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 50,4 m Łódź - Radogoszcz Wschód - gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! Oferta promocyjna / ograniczona czasowo! Na wstępie rozmowy proszę o uzyskanie potwierdzenia aktualności promocji! Nowoczesne - 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 088 zł26,78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią Łódzkich Wzniesień. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. To poranna kawa na tarasie z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł141 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam komfortowy, 5-pokojowy apartament typu penthouse na ostatnim piętrze, eleganckiego apartamentowca W centrum łodzi, budynek ogrodzony, z windą, śródmieście, ul. Sienkiewicza, rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 980 zł69,18 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras 45m2 przynależny do mieszkania! kameralne osiedle w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią Łódzkich Wzniesień. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. To poranna kawa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł85,44 m² 6 437,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 85,44 m , powstałe z połączenia dwóch mniejszych lokali. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 780 000 zł127,29 m² 13 983,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, w skład którego wchodzą: parter: garaż na 2 samochody z instalacją do ładowania samochodu elektrycznego, i piętro: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

463 716 zł46,84 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament 46,84 m | ostatnie 5. piętro | tuż przy ul. Piotrkowskiej | serce Łodzi Prezentujemy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,84 m , położony na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 536 zł37,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 920 zł45,20 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 688 zł50,28 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 425 zł90,95 m² 9 647,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem - parter Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,95 m , u sytuowane na parterze w nowoczesnej inwestycji w Łodzi. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na ul. Piotrkowskiej - deptak, po generalnym remoncie, na cele mieszkalne, kancelarię, biuro, gabinety lekarskie itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł69,44 m² 9 922,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Janowie Wyjątkowe, 69-metrowe mieszkanie zaprojektowane według indywidualnego projektu to idealna propozycja dla rodziny lub pary potrzebującej dodatkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł230 m² 3 543,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 230 m , położony w Justynowie na działce o pow. 730 m2 (woj. łódzkie, część wschodnia). Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 980 zł69,18 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących ciszę, zieleń i prawdziwy komfort życia. Kameralna inwestycja położona w spokojnym otoczeniu lasku oraz zabudowy jednorodzinnej zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,28 m² 10 397,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

DO sprzedaży: *for English, scroll down* ulica Pomorska Pomorska Śródmieście Łódz Przedstawiam do sprzedaży ciekawe mieszkanie przy ulicy Pomorskiej. Ponieważ mieszkanie jest bardzo wysokie 4.16.

Szczegóły ogłoszenia

499 360 zł57,90 m² 8 624,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Łokietka w Sieradzu. W skład mieszkania wchodzą: - salon - Pokój -sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na czwartym piętrze zadbanego budynku na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł40,04 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie w wyższym standardzie, 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze budynku w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Kwiatkowice-Las (gmina Wodzierady) Działka idealna na rekreacyjny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, nazywam się Paweł Stachowiak i jestem właścicielem prawa do wieczystego użytkowania kilku działek w Konstantynowie Łódzkim, tworzących razem jedną, spójną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem | 83 m | Górna - Rokicie Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 mkw, z osobną kuchnią oraz dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

85 040 zł1 063 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej na Tymiance we wsi Lipa tuż obok Strykowa oferta na wyłączność Działka na sprzedaż: nr 182/25 - pow. 1063 m2 Dojazd do działki zapewniony jest dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł36,74 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 36,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe, świetnie zlokalizowane, położone w bloku po modernizacji, na czwartym piętrze. Ulica Paderewskiego, osiedle Słowackiego. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,22 m² 9 318,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie w spokojnej dzielnicy Łódź górna (chojny) przy ulicy Rentownej 28 mieszkanie z Cegły pow.47,22 m2 składa się z 2 pokoi osobnej kuchni,łazienki, WC.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł163,70 m² 7 269,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Szukasz wytchnienia od miejskiego zgiełku i smogu, nie chcąc jednocześnie rezygnować z wygody, jaką daje bliskość metropolii? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł43 m² 6 976,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,8m2 , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym docieplonym bloku na Rokiciu, łódź. Mieszkanie jest do remontu, dzięki czemu można je urządzić według.