dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 643 ogłoszenia

50 000 zł9 114 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż las sosnowy, składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 9114mk. 982: o długości 320m, szerokości 17m. ( wiek lasu około 50/60lat ). 1010: o długości.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł117,78 m² 10 443,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Szukasz domu, w którym można naprawdę odpocząć po pracy, a jednocześnie szybko dojechać do miasta? Ta nieruchomość łączy ciszę, przestrzeń i wygodę codziennego życia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,48 m² 7 797,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania w Łodzi na spokojnym osiedlu Radogoszcz Wschód? Świetnie trafiłeś, ta oferta powinna Cię zainteresować. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 63,48.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz wygodnego, przestronnego mieszkania z dużym balkonem? Super mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Okrzei czeka na Ciebie! Lokal o powierzchni 60,55 m2 składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł115 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szukasz inwestycji, niedużego domu lub miejsca na biznes? Masz dość płacenia za najem, a może chcesz kupić gotowy lokal i zacząć pracę od zaraz? Zapraszam do zakupu budynku wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł90,40 m² 1 603,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem. Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, z cegły czerwonej i pustaków ze stropodachem.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł3 750 m² 261,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3750 m , położona w jednej z najbardziej rozwijających się części Piotrkowa Trybunalskiego przy zbiegu ulic Michałowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł101,84 m² 5 891,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chciałbyś zaprojektować je według własnego pomysłu? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje! Na początek lokalizacja, bo jak dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38,15 m² 6 290,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Sulejowie o powierzchni 38,15 metrów kwadratowych położone na parterze wolnostojącego budynku czterolokalowego przy ul. Krakowskiej 4. Niedawny gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł849 m² 234,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Uroczej. Jak sama nazwa ulicy wskazuje jest to okolica bardzo urocza , na której może powstać Twój.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł45,98 m² 739,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku letniskowego murowanego, w dobrym stanie technicznym w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (rod "stokrotka". Działka ładnie zagospodarowana, na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,50 m² 7 138,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Nieruchomość składa się z: - salonu - dużego pokoju z balkonem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 441 m²

Działka 4441 m 2 z przedwojennym domem letniskowym o powierzchni 90 m 2 - Eminów gmina Rokiciny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 310 zł78,85 m² 8 424,98 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań) ostatnie piętro (widok na Centrum Miasta, manhattan itp.)! INWESTYCJA DEWELOPERSKA W POBLIŻU ŁÓDZKIEJ MANUFAKTURY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym przy ul. Mniszkówny w Kutnie. Rejon ul. Łęczyckiej, za ul. Konopnickiej. Powierzchnia całkowita domu 150 mkw. Salon, 3 sypialnie, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 796 zł40,25 m² 9 584,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji mieszczącej się w Centrum Łodzi. Informacja o lokalu: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł24,78 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W przypadku tej oferty kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi (nie zawiera umowy pośrednictwa)! Transakcja sprzedaży terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 333 400 zł342 800 m² 6,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz powiększyć swój areał ziemi? Prezentujemy działki rolne o łącznej powierzchni 396 100 m . Już sprzedana Działka numer 214/2. Powierzchnia 15 500 m2 (oznaczenie rv, rvi, br-rv) -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:982 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 110 m . Budynek typu "kostka" , raczej do remontu, ale z potencjałem. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 047 m² 105,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1047m2 i 992m2 znajdujące się w gminie Zduńska Wola - Opiesin. Działki w kształcie prostokąta, niezagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,97 m² 7 970,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:403 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rąbień ab Na sprzedaż dziesięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,97 m każdy, zlokalizowanych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku, który wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 630 m² 85,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przestronna i położona w otulinie lasu działka budowlana w Suliszewie, 11 km od Skierniewic. Szukasz miejsca na dom, gdzie zawsze będzie cicho, spokojnie, nawet jesienią.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Oferuję na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, położone w cichej i malowniczej okolicy, z dogodnym dojazdem do drogi publicznej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł497,10 m² 3 520,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 760 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - posiadłości z niepowtarzalnym projektem, która czeka na Ciebie. Wyjątkowość miejsca: ta posiadłość to idealne miejsce do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 081 m² 43,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa, niższa cena! Działka z bonusem blisko 35 arów Twojej prywatności! Szukasz miejsca, które zachwyca od pierwszego wejrzenia? W Lubochenku przy ul. Skierniewickiej czeka na Ciebie grunt,.

Szczegóły ogłoszenia

7 670 000 zł59 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowy Grunt Inwestycyjny pod Centrum Magazynowo-Produkcyjne w Tomaszowie Mazowieckim - Doskonała Lokalizacja dla Twojego Biznesu! Mamy przyjemność zaprezentować Ci unikalną okazję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1023 m , położona w miejscowości Łaznowska Wola, gmina Rokiciny, woj. łódzkie. Działka znajduje się pośród innych działek w tej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży działki w Piątkowisku. Działka o powierzchni 953 m , wymiary 30 x 32, w bardzo korzystnej lokalizacji (.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,63 m² 6 515,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi? Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

594 704 zł67,58 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja Pierwotna cena 607 544 zł Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.58 m z oddzielną kuchnią, położone na parterze nowoczesnej zabudowy w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,68 m² 7 032,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje do własnej aranżacji na Teofilowie Opiekun oferty: stanisław Karwowski Tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w okolicy licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

2 227 770 zł12 042 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12 042 mkw położona na Złotnie, w rejonie ulic: stare Złotno, złotno, huta Jagodnica. Nieruchomość o wymiarach ok.37x 325 m. W drodze dojazdowej (droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 174 zł39,14 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

39,14 m | Centrum Łodzi | Balkon | Wydzielona sypialnia | Idealne pod inwestycję Powierzchnia: 39,14 m Piętro: i Balkon: 3,77 m Stan: gotowe koniec grudnia 2026r. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, które nie jest klatką w bloku, ale Twoją własną, jasną twierdzą? Zapraszam na 3. piętro solidnego wieżowca, gdzie przestrzeń, słońce i. świetny fundament pod Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 011 m² 217,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/kl15a/2025 Oferta wyłącznie u nas w biurze. Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjne o łącznej powierzchni 1011 m2 (530 m i 481 m ).

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł36,81 m² 6 954,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz dla siebie odpowiedniego mieszkania? Czy interesują Cię: - dwa pokoje do 40m2 - niski czynsz i niewysokie opłaty eksploatacyjne - przestrzeń do własnej aranżacji Jeżeli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom z potencjałem, 240 m , Łódź Bałuty ul. Klimatyczna | 5 pokoi | Działka 640 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m , usytuowany na działce 690 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 517 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana położona w Miedniewicach, niedaleko Skierniewic. Cena nieruchomości wynosi 320 000 pln, co przekłada się na około 127 pln za metr kwadratowy powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij