dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

342 650 zł38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

222 000 zł31 m² 7 175,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Tylko u nas! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,94 m , położona na parterze w budynku na spokojnym, zadbanym osiedlu. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy - idealne dla rodziny! Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,95 m2 położone na 3. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

450 000 zł52 m² 8 584,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Łodzi - Bałuty, żubardź. Nieruchomość położona jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Skierniewice,łódzkie

569 000 zł57 m² 9 964,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu zamkniętym. Skierniewice ul. Kopernika 17 Przestronne i jasne mieszkanie z dużym salonem oraz dwiema sypialniami, które doskonale sprawdzi się dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

400 233 zł45 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

386 000 zł47 m² 8 174,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszanie o powierzchni 47,22 m2, mieszczące się na drugim piętrze w bloku przy ul. Dedeciusa. Nieruchomość w pełnej amfiladzie: z pokoju wejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

345 000 zł44 m² 7 898,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Widzewie przy ul. Niciarnianej 16. Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku i ma powierzchnię 43,68 m2. Mieszkanie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Struga

Łódź,łódzkie

386 886 zł41 m² 9 517,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogniskowa

Łódź,łódzkie

412 000 zł63 m² 6 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63m , położone na 4 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji na osiedlu Chojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tadeusza

Łódź,łódzkie

275 000 zł24 m² 11 569,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum w bliskiej odległości od deptaka przy ul. Piotrkowskiej, galerii Łódzkiej, off Piotrkowskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Harcerska

Łódź,łódzkie

289 000 zł33 m² 8 731,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33 m w Łodzi przy ulicy Harcerskiej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ulicy Harcerskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

370 000 zł42 m² 8 722,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z balkonem, położone na spokojnym i bardzo rodzinnym osiedlu Radogoszcz Zachód - miejscu idealnym do życia i odpoczynku. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

389 000 zł52 m² 7 509,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

0% prowizji od kupującego Oferuję do sprzedania 3-pokojowe rozkładowe bezczynszowe mieszkanie przerobione na 2-pokojowe, z balkonem, usytułowane na 1 piętrze kameralnego budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

315 000 zł64 m² 4 906,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 64,2 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. 9 maja (rezerwacja ) Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno inwestycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Wieluń,łódzkie

610 000 zł77 m² 7 920,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,02 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Sadowej 22 w Wieluniu. Idealna propozycja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

495 000 zł48 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,22 m , położonego w zrewitalizowanej w 2011r. kamienicy przy ul. Więckowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

500 000 zł38 m² 13 262,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal: powierzchnia: 37,7 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 / 5 Stan: gotowe do wprowadzenia Wyposażenie: pełne - meble oraz sprzęt agd Duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jachowicza

Łódź,łódzkie

499 000 zł44 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz, położonego na osiedlu Czerwony Rynek w Łodzi. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

479 000 zł57 m² 8 361 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli poszukujesz przestronnego mieszkania z dużym balkonem w dobrze skomunikowanej części Łodzi to ta alterntywa jest dla Ciebie. + na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem ogłoszenia jest 3-pokojowe mieszkanie na Retkini - ul. Maratońska. Ulokowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Łodzi. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Łódź,łódzkie

309 000 zł46 m² 6 748,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na ósmym piętrze ocieplonego wieżowca z windą. Znakomita lokalizacja, tuż obok Parku 3 Maja, ul. Kopcińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

620 000 zł58 m² 10 735,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cześć! To super, że jesteś :) Sprawa jest prosta: moi obecni właściciele właśnie się pakują i choć będzie mi ich brakować, obiecali, że znajdą mi kogoś, kto doceni mój charakter. Jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łask,łódzkie

398 500 zł63 m² 6 284,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Co może zachwycić Cię w tym mieszkaniu? -komfortowy metraż i przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń -możliwość wprowadzenia się bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

235 000 zł27 m² 8 824,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z balkonem w niskim bloku na Teofilowie! Lokal w dobrym stanie technicznym i wizualnym, gotowy do zamieszkania. Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

330 000 zł68 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku (punktowcu) na pierwszym piętrze. Budynek wybudowany w 1981 roku po termomodernizacji. Świadectwo charakterystyki energetycznej sporządzono w roku 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedeciusa

Łódź,łódzkie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 36,74 m , położonego w spokojnej części Łodzi, w pobliżu Parku Podolskiego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowa

Kutno,łódzkie

545 000 zł60 m² 9 059,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 60.11 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubrowej

Łódź,łódzkie

338 000 zł48 m² 7 044,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa

Łódź,łódzkie

525 000 zł77 m² 6 811,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie obok Dworca Łódź Fabryczna! Mieszkanie jest po generalnym remoncie i jest w stanie do odświeżenia. Pełna własność z kw! Na 77mkw składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie Łódź, ul. Łagiewnicka - 35 m lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Łagiewnickiej w Łodzi. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

209 900 zł17 m² 12 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boya Żeleńskiego

Łódź,łódzkie

249 900 zł40 m² 6 230,37 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego w Łodzi. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

369 000 zł51 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko tu! Nietuzinkowe mieszkanie z garażem i widokiem na park przy samej Manufakturze w kameralnym budynku z 2001 roku. . wyobraź sobie, że kino, teatr i restauracje masz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komfortowa

Łódź,łódzkie

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

rezerwacja Przestronne i funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem. Położone w doskonałej lokalizacji na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły, przy ul. Komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

675 325 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta mieszkania na urokliwym osiedlu Nowe Złotno! Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego w cichej i zielonej okolicy na osiedlu Nowe Złotno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Łódź,łódzkie

470 000 zł54 m² 8 768,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1960 roku, na Bałutach przy ul. Rajskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

590 000 zł71 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, jaką jest lokal mieszkalny mieszczący się na najwyższym 3. piętrze apartamentowca przy ul. Ludomira Różyckiego 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

893 400 zł64 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena do negocjacji! Na prezentowany apartament o powierzchni 63,86m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (36,08m2) + balkon (7,17m2) - sypialnia (13,45m2) - łazienka (5,18m2) - hol (9,15m2) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Łódź,łódzkie

360 000 zł51 m² 7 039,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie, usytuowane w okolicy ul. Smoczej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 51,14 m2. Całość składa się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij