dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

209 000 zł36,73 m² 5 690,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,73 m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju, przedpokoju oraz łazienki. Lokal posiada balkon, co.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł88,72 m² 7 100,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

166 666 zł22,03 m² 7 565,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wejdź do kapsuły czasu głębokiego prl-u przy ul. Gandhiego 4 w Łodzi! Na 22 m skondensowano historię polskiego designu z ostatnich czterech dekad. Jeśli marzysz o żywym muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 564 zł66,61 m² 9 736,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

witam, szanowni Państwo, pozwolę sobie zaprezentować piękne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dużego balkonu i dużej łazienki. Można także.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49,49 m² 5 455,65 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, położone na VIII piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Matejki. Duży salon ok. 25 m2, sypialnia, łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25b W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 42. Mieszkanie znajduje się w oficynie, co zapewnia ciszę i spokój. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 305 zł36,83 m² 9 402,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,83 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, ośmiokondygnacyjnego budynku w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85,19 m² 9 391 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży dwupoziomowych apartamentów z ogródkami na nowo powstającym, kameralnym osiedlu położonym w Łodzi przy ul. Rumuńskiej, nieopodal ulic Pojezierska / Włókniarzy /.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł35 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku wielorodzinnego, położonego na obrzeżach Zduńskiej Woli. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 131 zł80,51 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji, idealne dla rodziny! Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 21. piętrze w budynku przy ul. Piotrkowskiej 182 w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 900 zł99,70 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje więcej przestrzeni i prywatności niż standardowe układy to dwupoziomowe mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 945 zł53,94 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 427 zł33,59 m² 9 896,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania od 33 mkw do 60 mkw - 1,2,3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 710 zł91,64 m² 8 999,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana obok Ronda Solidarności 1000m od Szpitala ckd i 1100m od Wydziału Prawa i Administracji Możliwość zakupu miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Atuty lokalizacji mieszkania: blisko centrum szpital przychodnie zdrowia supermarket sklepy spożywcze I przemysłowe szkoła podstawowa przedszkole przystanek mzk ścieżka rowerowo-spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł33,33 m² 8 397,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją i balkonem Parter Zduńska Wola Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez robienia remontu ? A może inwestycji pod wynajem, która nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. Sendlerowej 8 - osiedle Zielone Zacisze. Budynek z 2020 roku. II piętro, 65 mkw, salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z wc., duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 997 zł40 m² 13 549,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 , położone na 3 piętrze w nowym apartamentowcu. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 575 zł55,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,47 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł41,80 m² 7 607,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,8 m , położone w samym centrum miasta , na terenie zamkniętego i spokojnego osiedla. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł23,46 m² 10 443,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

| bez prowizji- słoneczna i cicha kawalerka po generalnym remoncie o pow. 23,46 m 2 na IV piętrze - spółdzielcze własnościowe bez zadłużeń. Oferujemy Państwu do sprzedaży idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 239 zł36,81 m² 9 732,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu fajne dwu pokojowe mieszkanie i super miejscu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 910 zł26,43 m² 11 687,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym na studenckim osiedlu 'lumumbowo' idealne pod kątem studiów na uł lub pracy w okolicy ronda Solidarności oraz ckd. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł26,72 m² 12 537,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.:   Na sprzedaż kawalerka z antresolą w bardzo wysokim standardzie, mieszkanie bezpośrednio po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł177,40 m² 8 342,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Prezentuję unikalną nieruchomość o powierzchni 177,4 m , położoną w ścisłym centrum Łodzi. Istnieje możliwość wydzielenia dwóch niezależnych lokali (aktualnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł20,07 m² 9 715,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25a W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 58,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim na Osiedlu Targowym, łask Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 45,4 m do 73 m w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 400 zł86,01 m² 6 899,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie z drugiego etapu. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 86,01 m2, położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie. Okazyjna cena. Ostatnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł47,80 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Braci Śniadeckich w Kutnie - w spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Dane nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 952 zł47,04 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,04 m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł67,72 m² 4 119,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w spokojnej wsi - jeżew - gotowe do wprowadzenia! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 67,72 m2, położone na drugim piętrze bloku dwupiętrowego po.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł49 m² 10 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z otwartą przestrzenią w salonie, o powierzchni ponad 49 m kw. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45m2. Zlokalizowane w świetnej lokalizacji w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

411 000 zł36 m² 11 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 194, na 2. piętrze pięknie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij