dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 546 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 438 980 zł99,24 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament z prywatnym ogrodem w sercu Łodzi w parku, z industrialnym sznytem Niepowtarzalna okazja: dwupoziomowy apartament z ogrodem w centrum miasta, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku, łódź - Chojny, ul. Łączna 38/40. Lokal z loggią, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł63,40 m² 5 362,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokoje z loggią - Sieradz, ul. Piastowska Szukasz mieszkania, które łączy świetny metraż, wygodny układ i doskonałą lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł95,46 m² 7 228,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż, idealna nieruchomość inwestycyjna w sercu Łodzi Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,46 m - położone na 2 piętrze z 3 dostępnych, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 870 zł50,77 m² 9 570,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość oglądania lokalu na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł37,06 m² 12 655,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024 roku przy ulicy Nowe Sady. Lokalizacja nieruchomości korzystna zarówno dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

347 700 zł48,30 m² 7 198,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o powierzchni 48,30 m znajduje się na Parterze 3-piętrowego bloku z cegły (po termomodernizacji) z 1962 roku przy ul. Sadowej w Łodzi. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

676 445 zł69,40 m² 9 747,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 69,40 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł42,97 m² 6 190,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania, przestrzeń oraz funkcjonalność. Zapraszam na prezentację, by na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł28,07 m² 9 618,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Contact me should you need more information in Eglish. Opiekun ofery: kacper Kurczak tel.:   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie zlokalizowane jest na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m , położone na parterze w dwupiętrowym bloku. To świetna opcja zarówno dla pary, singla, jak i mniejszych rodzin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57,86 m² 4 407,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu M5 położone na osiedlu 1-go Maja w Bełchatowie! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł58,65 m² 5 387,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 102 zł85,42 m² 8 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja mieszkaniowa jednego z najbardziej solidnych deweloperów w Polsce działającego na rynku od 1990r. - nowa ustawa deweloperska - rachunek powierniczy - gwarancja ceny Zakończenie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

409 360 zł62,12 m² 6 589,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Funkcjonalne i doskonale rozplanowane mieszkanie o powierzchni 62,12 m , położone na cichym i zielonym Radogoszczu Wschodzie, przy ul. Syrenki 35. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł72,70 m² 8 253,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m w Łodzi, położone na czwartym piętrze w wieżowcu. Lokal w pełnym rozkładzie, gotowy do wprowadzenia lub dalszego wynajmu (po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł115 m² 6 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ciekawą propozycję nowych mieszkań w w stanie deweloperskim znajdujących się w Justynowie pod Łodzią. Justynów to niewielka miejscowość oddalona od centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł55,70 m² 9 676,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 mkw, zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2023 roku. Lokal znajduje się w atrakcyjnej inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 795 zł62,61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsza oferta cenowa. Bez prowizji od kupującego! Poprowadzę Cię "za rękę" przez cały proces zakupowy zupełnie za darmo. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam do zaoferowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z lat 70, w bliskim pobliżu Manufaktury, idealne dla pary lub singla. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł102,74 m² 7 786,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Unikatowe mieszkanie z ogrodem na Julianowie Zapraszam się do zapoznania z wyjątkową nieruchomością na Julianowie. Jest to mieszkanie o powierzchni 102m2. No powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,07 m² 11 753,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,07m przy ulicy Senatorskiej w dzielnicy Łódź Górna. Lokalizacja Senatorska 56 to idealny balans.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,67 m² 11 914,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy pł. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,50 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, w otoczeniu zieleni i ciszy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 095 zł88,35 m² 7 743,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w samym centrum Łodzi - w prestiżowej okolicy tzw. łódzkiego Manhattanu, przy ul. Piotrkowskiej. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł75 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Czteropokojowe, ładne mieszkanie o powierzchni 75 m2. Wynagrodzenie Biura wgn pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży wygodne, duże, funkcjonale mieszkanie w super lokalizacji. Mieszkanie położne na.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł36,73 m² 5 690,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,73 m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnego pokoju, przedpokoju oraz łazienki. Lokal posiada balkon, co.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł83,10 m² 3 910,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,10 m po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83,10 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,97 m² 6 777,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53 m Łódź, polesie ul. Bratysławska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w bloku. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł43,50 m² 13 080,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kosztuje.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę mieszkania w Zgierzu przy ul. Staffa Mieszkanie o powierzchni 61m2 składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenia pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży kameralnego mieszkania, do remontu, typu M-3 o pow. 34,42mkw. w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,01 m² 6 902,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który buduje formę.

Szczegóły ogłoszenia

362 900 zł45,36 m² 8 000,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł88,72 m² 7 100,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,73 m2 z bardzo dużym balkonem 8 m2. W niskim bloku z 2010 roku. Mieszkanie mieści się w nowej części topowego.

Szczegóły ogłoszenia