dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

334 000 zł48,15 m² 6 936,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje 48 m Po remoncie Umeblowane Ul. Poprzeczna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,04 m² 14 169,30 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zawieszona.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w dzielnicy Bałuty (doły), przy ul. Franciszkańskiej, ok. 3 km od centrum Łodzi. Lokal znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,57 m² 6 627,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | 1 piętro | Dąbrowa | ul. Staffa | do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,57 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,57 m² 6 691,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Pabianice, ul. Tkacka | 48,57 m | balkon Na sprzedaż oferuję przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,57 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30,10 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego prowizja % Oferuję do sprzedaży mieszkanie ( kawalerkę ) w odnowionej kamienicy w samym centrum Aleksandrowa Łódzkiego przy ulicy Kilińskiego - Odnowiona kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,10 m² 6 333,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55.10 m2 mieszczące się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szpitalnej 8. - 2 pokoje - kuchnia - łazienka - garderoba. Mieszkanie należy do prężnie działającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

888 888 zł70 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli kochasz i podziwiasz łódzkie kamienice w tej przestrzeni zakochasz się od razu! To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Idealne dla kogoś kto lubi prawdziwie wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł19,25 m² 4 415,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Pakiet 5 mieszkań inwestycyjnych ul. Jaracza 41, łódź centrum, roi 7 10% Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum Łodzi, idealnych pod najem na pokoje lub najem.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł27,20 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka - pokój z kuchnią, łazienką, przedpokojem i balkonem. Powierzchnia - 27,20mkw. Piętro 6/11, winda. Rozkład - rozkładowe, z przedpokoju wchodzimy do każdego z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie. Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,88 m² 8 980,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47,88 m przy ulicy Wileńskiej we wschodniej części Retkini. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 766 zł66,20 m² 8 697 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł113,31 m² 6 857,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Kościuszki | 113 m | Kamienica | Balkony | Centrum Łodzi Szukasz nieruchomości, która nie tylko spełnia funkcję, ale buduje pozycję? To miejsce robi dokładnie to pracuje na Twój wizerunek od.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł28,89 m² 9 311,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł30,40 m² 7 993,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 zł40 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł77 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty eks-ms-15494 Sprzedaż pięknego dwupoziomowego loftu w wyremontowanym budynku Teren zamknięty Oferta dla konesera! Mieszkanie dwupoziomowe zajmujące parter i I piętro Powierzchnia 77.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Prezentacja możliwa od.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł55,03 m² 10 485,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu zamkniętym. Skierniewice ul. Rawska 71 (osiedle Słoneczne) Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z możliwością wydzielenia dodatkowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

698 720 zł43,67 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,67 m2 w inwestycji Ilumino w samym centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego 121. Lokal wyremontowany w wysokim standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł103,07 m² 11 982,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal na zamkniętym osiedlu D77 to jedna z tych nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą, przede wszystkim ze względu na klimat, skalę przestrzeni i lokalizację. To.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł19,88 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Łódź - polesie ul. Kowieńska, na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,88 m2, usytuowana na drugim piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,85 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53,85 mkw. położone na Retkinii przy ul. Wioślarskiej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4. piętrowym bloku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł60,60 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przestronne mieszkanie z balkonem na Julianowie - w najbardziej prestiżowej dzielnicy Łodzi. Lokalizacja: ul. Bema 40,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł109 m² 8 706,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe mieszkanie o pow. 109 m2 Na parterze znajduje się holl , łazienka z prysznicem sypialnia + garderoba ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł52,15 m² 10 143,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w solidnym budynku z cegły na łódzkim Widzewie. Nieruchomość o powierzchni 52,15 m jest po remoncie generalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł57 m² 7 175,44 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Czarnieckiego w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

463 580 zł35,66 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż cesji praw do lokalu na ekskluzywnej inwestycji 'corso' przy ul. Kasprzaka niedaleko m.in. Parku Zdrowie czy Manufaktury. To mieszkanie jest w budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł72 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w centrum Łodzi Powierzchnia 72m2, znajduje się w Łodzi na ul. Kopernika na 3 piętrze. Stan deweloperski składa się z pokoju z anekesem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 500 zł49,88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 49,98 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie na osiedlu zamkniętym w centrum miasta - komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,09.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,56 m² 12 828,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w Pabianicach! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,56m2 zlokalizowane w Pabianicach. Lokal znajduję się na 4 piętrze - w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 38 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 020 zł49,54 m² 9 548,24 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania od 33 mkw do 60 mkw - 1,2,3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08m2, położone na 2 piętrze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły przy ulicy Sienkiewicza w Skierniewicach.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij