dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku, idealne dla rodzin z dziećmi lub wynajem "na pokoje". Pełen rozkład wszystkich pokoi. Bardzo dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

395 000 zł45 m² 8 811,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży jasnego, rozkładowego mieszkania na łódzkim Teofilowie. Lokal jest po kompleksowym remoncie, gotowy do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ul. 1 maja w Łodzi. Bez prowizji! Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam 1 pietro po remoncie z wyposażeniem jak na zdjęciach! Na sprzedaż bardzo przytulne M2 z balkonem - gotowe do wprowadzenia! - Cena to jedyne 245 tyś - Powierzchnia 32 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

364 000 zł37 m² 9 816,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Cena niższa o 15 %! Kup do końca lipca! Mieszkanie z ogródkiem 14,49 m2 oraz tarasem 4,50 m2 znajduje się w samym centrum w nowoczesnej inwestycji , idealna dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

106 500 zł15 m² 7 264,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka - 14,66 m., w kamienicy w oficynie na parterze. Odrębna własność z kw. W kamienicy zarządza wspólnota. Ul. Pabianicka. Jest prąd i woda. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sendlerowej

Kutno,łódzkie

715 000 zł76 m² 9 407,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w nowym, dwupiętrowym bloku na drugim piętrze. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babickiego

Łódź,łódzkie

454 990 zł43 m² 10 532,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania wyjątkowo widne i przytulne mieszkanie z zachwycającym widokiem na panoramę miasta, zlokalizowane na 11. piętrze bloku przy ul. Babickiego. Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

278 000 zł45 m² 6 177,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu inwestycja na miarę złota! Marzysz o inwestycji, która przyniesie zysk? 2-pokojowe mieszkanie na Teofilowie. Metraż: 45 m2 2 pokoje + Łazienka z wc + oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

439 000 zł61 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Opis: ta oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek Jeśli szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania, 3 pokojowego, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które dotrzyma Ci kroku, które przetrwa każdą życiową burzę od poniedziałkowego poranka po zmienne plany na weekend? Proszę bardzo oto 47 m2 radości. Wygodne, gotowe na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament na energooszczędnym osiedlu z ogródkiem w sąsiedztwie parku Oliwkowa. Atuty Instalacja fotowoltaiczna, retencja deszczówki, najwyższej klasy izolacja budynków, starodrzew oraz nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

369 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4, pełen rozkład, 53 m2. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej okolicy na osiedlu Retkinia w Łodzi. - balkon - 3 rozkładowe pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Finansowa

Łódź,łódzkie

170 000 zł44 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji lokal nr 5 Do ceny lokalu należy doliczyć koszty adaptacji części wspólnych : 30 000 zł. Cena lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Falista

Łódź,łódzkie

344 700 zł37 m² 9 231,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej! Ważna informacja: kupujący nie płaci podatku 2% przy zakupie tego mieszkania! Witam serdecznie! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 37,34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

375 000 zł43 m² 8 720,93 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu na Retkini, jednej z najlepiej skomunikowanych i zielonych dzielnic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Łódź,łódzkie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym przy ulicy Wygodnej w Łodzi. Mieszkanie znajduję się jedyne 7 minut tramwajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Tylko u nas! Prowizja 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

423 890 zł44 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustawne mieszkanie na parterze , z dużym balkonem, który pomieści meble wypoczynkowe. Piękne nowe osiedle usytuowane obok Włókniarzy/ Zgierskiej w pobliżu najpiękniejszego łódzkiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

270 000 zł39 m² 6 958,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2 pokoje 38,8m2 na 8 piętrze w Wieżowcu Dwa pokoje z kuchnią i łazienką z wc. Wszystkie Media z sieci miejskiej Z dużego pokoju wejście do małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

225 000 zł32 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Łódzka giełda nieruchomości kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

439 000 zł54 m² 8 150,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania, które znajduje się w lubianej przez mieszkańców Łodzi dzielnicy - Widzew. Blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

385 000 zł42 m² 9 075,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, styl i odrobinę magii? No to masz! Przedstawiamy 42,42 m szczęścia, które właśnie przeszło metamorfozę świeże, pachnące nowością, gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

285 000 zł40 m² 7 107,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Ciche, dwupokojowe i przytulne mieszkanie położone na parterze -w oficynie 3-piętrowej kamienicy z 1912 roku. Lokal jednostronny z ekspozycją okien na południe o powierzchni ok. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

380 000 zł46 m² 8 326,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Spokojna I cicha okolica - dla pary na start Polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim pietrze w bloku z 1965 roku o niskiej zabudowie po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

472 243 zł67 m² 7 059,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Otoczenie zieleni, sąsiedztwo sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli to recepta na sukces! Dodajmy do tego 5 lat rękojmi i brak podatku pcc przy zakupie, a otrzymamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Cyganka

Łódź,łódzkie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1. piętrze w kameralnym szeregowcu przy ul. Cyganka w spokojnej, zielonej okolicy. Idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

329 000 zł48 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do ponownej aranżacji w atrakcyjnej lokalizacji retkińska/krzemieniecka Atuty: - widok (8 piętro) z windą, na 2 strony świata - Niski czynsz 490zł - Rzut beretem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzynowa

Łódź,łódzkie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Jarzynowej 46/48, łódź, w spokojnej i zielonej okolicy, odrębna własność lokalu. Blok z lat 60 zbudowany z cegły, ocieplony, solidny, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Belwederska

Łęczyca,łódzkie

465 000 zł80 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Więcej informacji: tel., Rafał e-mail: Jeśli poszukujesz mieszkania do własnej aranżacji, w pobliżu wszystkich udogodnień życia codziennego to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

308 000 zł45 m² 6 844,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 45m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Media miejskie Czynsz 600zl na osobę Loggia ,piwnica Usytuowanie pomieszczeń jest następujące. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

275 000 zł37 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj w zielonej, spokojnej okolicy w dzielnicy Łódź - Karolew przy ul. Bratysławska 3. Jasne, zadbane i jakże przytulne mieszkanie do własnej aranżacji, położone na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

330 000 zł64 m² 5 137,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania, do częściowego remontu o powierzchni 64,23 m2. Pokoje; stan: do odświeżenia! Nieruchomość położona jest w Piotrkowie Trybunalskim na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliska

Wieluń,łódzkie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam ustawne, słoneczne, 4 pokojowe mieszkanie ze świetnym potencjałem w Wieluniu. Lokal położony jest przy ul. Kaliskiej na 1 piętrze. Nieruchomość do własnej aranżacji/ remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

352 500 zł47 m² 7 465,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: - 3 pokoje na Dąbrowie tuż obok Parku Podolski. Opis szczegółowy: mieszkanie położone na 3-cim piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 47,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Łódź,łódzkie

469 000 zł41 m² 11 439 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:W pełni rozkładowe słoneczne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

379 000 zł40 m² 9 594,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Łodzi, w dzielnicy Górna i usytuowane na pierwszym piętrze cztero-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Łódź,łódzkie

385 000 zł37 m² 10 316,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,32 m2 usytuowane na drugim piętrze bloku przy ul. Emilli Plater w Łodzi. W skład powierzchni użytkowej mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kutno

Kutno,łódzkie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w województwie łódzkim, w mieście Róż - kutnie, w centralnej Polsce, nad rzeką Ochnią. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołowa

Łódź,łódzkie

390 000 zł52 m² 7 875,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni [metraż] m , znajdujące się na 4. piętrze w bloku (4/4). Mieszkanie składa się z osobnych pokoi, kuchni, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

229 000 zł26 m² 8 700,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Idealne Miejsce na Start - Kawalerka z doskonałą lokalizacją! Marzysz o własnym kącie w sercu dynamicznej Łodzi? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedaży kawalerki.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij