dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

413 858 zł47 m² 8 813 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96m2 + balkon 5m2, usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Sprzedam mieszkanie po remoncie na Teofilowie M3 Mieszkanie 2-pokojowe, oddzielna kuchnia, wejście z sypialni do salonu Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się przy ulicy Traktorowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiankowa

Łódź,łódzkie

499 000 zł62 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z dużą loggią położone na trzecim piętrze ocieplonego bloku przy ul. Wiankowej w dzielnicy Radogoszcz Wschód, nazywanej sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Łódź,łódzkie

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego (59,5 m ) idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Łódź,łódzkie

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 45 m w pełnym rozkładzie , położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Doskonała lokalizacja - blisko centrum handlowe Manufaktura, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wawelska

Łódź,łódzkie

116 025 zł11 m² 10 547,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu nieruchomości w Łodzi, jedyne 2km od Manufaktury, zlokalizowanej w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrześnieńska

Łódź,łódzkie

320 000 zł45 m² 7 090,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m , zlokalizowane przy ulicy Wrześnieńskiej 71/73 w dzielnicy Bałuty, łódź. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu przestronne i doskonale zaaranżowane, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m , zlokalizowane na 4 piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

423 227 zł41 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy rabat na grudzień - zadzwoń I dowiedz się wiecej Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Łódź, polesie! Brak podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

613 249 zł54 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + balkon, usytułowane na 5 piętrze w nowopowstającym kompleksie mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

411 197 zł46 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,15m2 + balkon 5m2, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

470 050 zł42 m² 11 060 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy rabat na grudzień - zadzwoń I dowiedz się wiecej Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie - Łódź, śródmieście Przestronne mieszkanie na 6. piętrze o powierzchni 42,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

485 000 zł57 m² 8 501,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m z możliwością aranżacji na 3 pokoje. Zlokalizowane zaledwie kilka minut od centrum miasta, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

386 000 zł38 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe na dni otwarte! Szczegóły pod numerem telefonu! Kontakt możliwy 6 dni w tygodniu między 8-20. (zapytaj jak otrzymać miejsce parkingowe gratis lub po dużym rabacie) budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

682 169 zł66 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie - Łódź, widzew. Przestronne mieszkanie na 2. piętrze o powierzchni 66,23 m , składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

543 720 zł60 m² 9 138,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa na zakup 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji (900m od Manufaktury) Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Szczegóły mieszkania: to 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

381 704 zł28 m² 13 608 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament w samym sercu Łodzi w bliskości Uniwersytetów , Teatru Wielkiego, obok siedziba Radia Łódź , park Matejki i park 3 Maja. 0% pcc 0% Prowizji, bezpośrednio od Dewelopera Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

464 766 zł39 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,65m2 z tarasem, usytuowane na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Łódź,łódzkie

299 000 zł50 m² 5 926,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie 45m2 na Żubardziu Atuty: okna wschód zachód - mieszkanie przelotowe bliskosć Manufaktury, parku Zdrowie, aquaparku Fala, orientarium, szkoły, marketu, sklep nocnego 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

419 970 zł42 m² 9 989,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe W pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Piramowicza 4 W samym centrum łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Łódź,łódzkie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam 2-pokojowe (38,23 m2) mieszkanie do remontu, zlokalizowane na jednym z ulubionych osiedli Łodzian - Retkini, przy ul. Batalionów Chłopskich 8. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

863 628 zł63 m² 13 763 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Łódź, śródmieście! Brak podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na terenie prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia