dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 553 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 553 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

759 000 zł83 m² 9 163,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkania, które naprawdę zaskakują, to te, w których każdy element jest starannie przemyślany. Takie właśnie jest mieszkanie które obecnie oglądasz. Ponad 80 m starannie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Łódź,łódzkie

288 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta komfortowego mieszkania o powierzchni 36 m2, położonego na dąbrowie Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w spokojnej okolicy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

255 222 zł26 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi! Kameralna inwestycja na Retkini oferuje komfort, świetną lokalizację i wysoki standard. Ta przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

415 000 zł62 m² 6 669,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W pewnym cichym zakątku Aleksandrowa Łódzkiego, w urokliwym bloku, czeka na nowych właścicieli mieszkanie pełne możliwości. To mieszkanie, choć teraz potrzebuje odrobiny uwagi i troski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cedry

Łódź,łódzkie

730 000 zł61 m² 11 887 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w budynku z 2020 r. na Złotnie przy ul. Krzysztofa Cedry 2a. Mieszkanie znajduje się na trzecim (ostatnim) piętrze, posiada powierzchnię 61,41 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołębia

Łódź,łódzkie

258 000 zł33 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 32,52m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Pełen rozkład Podwyższony standard wykończenia. Składa się z: - kuchni; - przedpokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Łódź,łódzkie

294 055 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki o powierzchni 25,57 m , położonej w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

368 000 zł37 m² 9 945,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 36,39 m z balkonem 6 m , położonej na 1. piętrze w prestiżowym, 6-piętrowym apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

286 000 zł29 m² 9 862,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Środa i Piątek 9-16 Oferta z rynku pierwotnego, bezpośredniego od dewelopera Kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Łódź,łódzkie

589 900 zł95 m² 6 196 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1830

Jeśli szukasz inwestycji w centrum miasta, która przynosi stały dochód to ta alternatywa jest dla Ciebie, oczywiście jest możliwość przerobienia inwestycji na wspaniałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tyrmanda

Łódź,łódzkie

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Firma bałainvest ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położnonego na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie o powierzchni 30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

307 500 zł29 m² 10 491,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń, umów się na spotkanie i poznaj inwestycję przy wsparciu doradcy. tel.: Spotkania: Pn. - pt. 9-16 Oferta z rynku pierwotnego, bezpośredniego od dewelopera Kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

324 000 zł33 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie przegap tej okazji - wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnym 4-piętrowym budynku na zielonym Polesiu. Idealna propozycja dla singli, par lub inwestorów poszukujących mieszkań na wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Łódź,łódzkie

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi, przy ul. Próchnika 15, doskonale skomunikowane z resztą miasta. Mieszkanie o powierzchni około 60 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

321 700 zł32 m² 9 898,46 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy : - po generalnym remoncie 1 pokój z oddzielną kuchnią oraz łazienką- w centrum Łodzi. Opis: nieruchomość położona na 3-cim piętrze, w zrewitalizowanej kamienicy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

1 099 000 zł100 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Brzezińskiej Dlaczego warto? Lokalizacja: dom położony jest w malowniczym spokojnym otoczeniu co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Hetmańska

Łódź,łódzkie

831 600 zł77 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 77m2 w Apartamentowcu z winda Pełna własność W cenie mieszkania - miejsce parkingowe naziemne, piwnica (ok. 6 m2) oraz umeblowanie i sprzęty rtv/agd. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

519 000 zł49 m² 10 529,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m przy ulicy Traktorowej na osiedlu Nowe Złotno. Mieszkanie wykonane z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

355 000 zł45 m² 7 945,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie. Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 44,68 m2, usytuowane na parterze. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

532 140 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Łódź,łódzkie

260 000 zł37 m² 6 953,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 37,39 m - świetna lokalizacja! Łódź, ul. Św. Kazimierza widzew Parter / 4 piętra 2 pokoje pow.37,39 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komfortowa

Łódź,łódzkie

249 000 zł39 m² 6 331 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu tej uroczej kawalerki na Górnej - Nowe Rokicie ul. Komfortowa 3! To idealna propozycja dla osób poszukujących własnego kącika w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

470 000 zł57 m² 8 289,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferta Sprzedaży Mieszkania na Widzewie, łódź Cena: 470 000 pln Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 56,70 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

299 000 zł41 m² 7 223,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pełen rozkład na prawie 42m Szukasz mieszkania w Łodzi, które ma wszystko, czego potrzebujesz? Mam coś dla ciebie! - Łódź Górna Dąbrowa - 4. piętro w 4-piętrowym bloku - 41,39 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

339 600 zł34 m² 9 988,24 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne mieszkanie Generalny Remont Balkon Ogłoszenie bezpośrednie. Sprzedam bardzo funkcjonalne i w pełni rozkładowe 34m2 świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Działoszyn,łódzkie

399 000 zł60 m² 6 661,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, trzypokojowe, w pełni rozkładowe z dużym balkonem. Nasze lokum położone jest na trzecim piętrze (czwarta kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

289 000 zł29 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 28,92 m z balkonem 4,19 m , położonej na 1. piętrze w prestiżowym, 6-piętrowym apartamentowcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

514 290 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + balkon, usytułowane na 3. piętrze w nowopowstającym kompleksie mieszkaniowym, ulokowanym w Centrum Łodzi! Dzięki nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

730 000 zł72 m² 10 154,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W sercu Łodzi, tam gdzie miasto próbuje nadążyć za naturą, stoi apartament tak wygodny, że nawet koty same się tu przeprowadzają. Oto 71,89-metrowa oaza spokoju, wraz z miejscem na skarby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

340 816 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny Nowe mieszkanie w Osiedlu "belzacka city park" Nowa, atrakcyjna cena mieszkania! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Wizualizacje prezentują możliwą aranżację mieszkania. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstytucyjna

Łódź,łódzkie

249 000 zł32 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 32m2 na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym Własność Blok z cegły, składająca się z jednego pokoju, łazienki z wc, korytarza, kuchni. Pełen rozkład Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koluszki

Koluszki,łódzkie

369 000 zł59 m² 6 241,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

"Koluszki zawsze w Centrum" to hasło w pełni opisuje fenomen naszej miejscowości. Dzięki bliskości skrzyżowania autostrad A1 oraz A2 i węzła kolejowego Koluszki są wręcz punktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koluszki

Koluszki,łódzkie

369 000 zł59 m² 6 241,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wkrótce Odbiory Mam przyjemność zaprezentować Państwu Apartamenty Koluszki wyjątkowy, zamknięty kompleks apartamentów położony w zielonej, południowej części miasta, tuż przy otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

599 000 zł78 m² 7 719,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Wyobraź sobie mieszkanie z duszą, tworzone z pasją i nutką artystycznego polotu. Wyobraź sobie przestrzeń, która inspiruje, intryguje i zachęca do korzystania z uroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

510 000 zł53 m² 9 694 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Majowym w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego! Mieszkanie o powierzchni 52,61 m2, znajduje się na 5 piętrze w bloku z 2014 roku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

413 106 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na parterze w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Łódź,łódzkie

440 000 zł44 m² 10 059,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie - łódź, górna, ul. Umińskiego Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w dzielnicy Górna przy ul. Umińskiego. Idealne dla pary lub studenta! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

1 600 000 zł198 m² 8 071,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

### Komfortowe 5-pokojowe mieszkanie w secesyjnej kamienicy z windą - idealne na biuro lub kancelarię Jeśli szukasz stylowego, przestronnego mieszkania w wyjątkowym miejscu, mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

372 000 zł48 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 48 m2, usytuowane na parterze w wieżowcu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Sokolniki,łódzkie

299 000 zł61 m² 4 880,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż ładne w pełni rozkładowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,26, m2. Znajduje się ono na trzeciej kondygnacji w budynku wielorodzinnym w Sokolnikach ( II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

325 000 zł34 m² 9 695,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na 33 m znajdziesz wszystko,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij