dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

599 000 zł82 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż: lokal użytkowy po salonie fryzjerskim idealny pod działalność usługową! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, który dotychczas pełnił funkcję salonu fryzjerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Leśmierz

Leśmierz,łódzkie

189 000 zł58 m² 3 259 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

tel. 503*106*881 e-mail: jeśli szukasz trzypokojowego, zadbanego mieszkania z niskim czynszem, w którym pragniesz zamieszkać od zaraz by nie tracić czasu na jego wykończenie to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okoniowa

Łódź,łódzkie

495 000 zł63 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Radogoszczu, przy ulicy Okoniowej. Posiada powierzchnię 62,90m2 i położone jest na drugim piętrze w bloku. Całość wykończona w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Listopadowa

Łódź,łódzkie

457 330 zł48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

595 959 zł55 m² 10 883,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień pokazowy tylko 10 i 11 maja, zadzwoń i umów się na prezentację! uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

420 000 zł81 m² 5 156,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przedstawiamy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,45 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Łódź,łódzkie

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Łódź Widzew Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , w pełnym rozkładzie, znajdujące się na parterze bloku. Najważniejsze atuty: pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kutno,łódzkie

287 470 zł32 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione przewody elektryczne i hydrauliczne. Nowe podłogi i sufity podwieszane. Mieszkanie umeblowane. W sypialni łóżko, szafa, biurko pod komputer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkowskiego

Łódź,łódzkie

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokoje 48m2 na 5 piętrze Wieżowcu Pełna własność Dobrze rozwinięta sieć handlowo- usługowa, wszystkie potrzebne do życia codziennego sklepy bezpośrednio przed blokiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

337 000 zł47 m² 7 170,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Przestronne 3 pokoje z balkonem - 46,49 m w wieżowcu z możliwością aranżacji na 4 pokoje!" Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,49 m , usytuowane na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

529 250 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: tuż obok kampusu Uniwersytetu Łódzkiego Metraż: 42,34 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 5 z windą Cena: 529 250,00 pln (12 500,00 pln/m ) Planowany termin oddania: 1 kwartał 2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

249 000 zł32 m² 7 798,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, gdzie ekipa remontowa będzie Twoim najlepszym przyjacielem, a młotek stanie się nowym ulubionym gadżetem? To mieszkanie na Widzewie jest idealne dla tych, którzy widzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

365 000 zł28 m² 12 994 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna. Kupujący zwolniony z pcc wystawiam fakturę vat. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na II piętrze w inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łączna

Łódź,łódzkie

320 000 zł43 m² 7 495,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, do własnej aranżacji. Układ pozwala na wyodrębnienie przestrzeni do pracy zdalnej, nauki lub sypialni czy pokoju dziecięcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Łódź,łódzkie

552 086 zł63 m² 8 779,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,88 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pokoje 52,64m2 na 2 piętrze w Kamienicy Pełna własność Mieszkanie pełen rozkład Posiada dwa oddzielne pokoje, przechodnią kuchnię, łazienkę i korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Łódź

Łódź,łódzkie

368 000 zł39 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu z 2021r., na DOŁACH, teren ogrodzony, brama na pilota, miejsce parkingowe na poziomie zero, dobre sąsiedztwo NA POD WYNAJEM lub NA CELE MIESZKALNE!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

278 000 zł38 m² 7 230,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Kawalerkę 38,45 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Pełna własność Pełen rozkład Media miejskie Ekspozycja okien na Zachód Piwnica Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

329 886 zł27 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,82 m2 znajdujące się na IV Piętrze w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia we wrześniu 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

539 000 zł49 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,47 m2 znajdujące się na II piętrze w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia we wrześniu 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

519 000 zł52 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,03 m2 znajdujące się na III piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

486 108 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

430 122 zł38 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,73 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

429 000 zł41 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m2 znajdujące się na VII piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

507 260 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

392 189 zł41 m² 9 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Cena podlega negocjacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

737 841 zł79 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Cena podlega negocjacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

543 015 zł66 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

552 545 zł66 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem typu loggia na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

576 890 zł66 m² 8 693 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z tarasem i dużym ogrodem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Atrakcyjne Trzypokojowe Mieszkanie w Łodzi Lokalizacja: ul. Zachodnia, łódź Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne i gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

540 806 zł66 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Cena podlega negocjacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

497 119 zł55 m² 8 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 3 pokoje + balkon, usytuowane na 2 piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym, ulokowanym w Centrum Łodzi! Dzięki nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

519 000 zł65 m² 7 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z miejsce postojowym i komórką lokatorską na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Lokal o powierzchni 65 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Pabianice,łódzkie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

419 000 zł63 m² 6 636,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem - loggią, położone na czwartym piętrze bloku we wschodniej części Aleksandrowa Łódzkiego, przy granicy z Łodzią, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmiejska

Łódź,łódzkie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 45m2 na 2 piętrze w Wieżowcu Pełna własność W pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia posiadające 2 niezależne pokoje jeden mniejszy z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolarska

Łódź,łódzkie

799 000 zł89 m² 8 977,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Łódzka giełda nieruchomości. Apartament wolny od zaraz. Niepowtarzalny Apartament o łącznej powierzchni 126,20 m.kw( na co składa się powierzchnia mieszkalna 88,70 m.kw, -cena 799 000zł -Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

250 000 zł33 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cena za metr to 7621.95 zł/m (250 000 zł 32,8 m ). Konkretna kawalerka z balkonem Łódź Górna, czerwony Rynek! Marzy Ci się własne M, ale nie chcesz mieszkać w klitce, gdzie kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

639 630 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w nowej inwestycji przy ul. Nawrot. Jest położone na 3 piętrze, a jego okna oraz balkon skierowane są na nowoczesne patio, dzięki czemu mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

649 125 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o pow. 51,93 m2 zlokalizowany przy al. Mickiewicza 4. Lokal znajduje się na IV piętrze w 12 piętrowym apartamentowcu z 2020 roku, składa się z salonu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij