dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 530 ogłoszeń

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard (300 cm) klimatyzacja balkon - Centrum przy Manufakturze Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska 158

Lublinek-Pienista Łódź

569 614 zł58,15 m² 9 795,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, 2 łazienek i 2 balkonów. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska 158

Lublinek-Pienista Łódź

543 606 zł58,87 m² 9 234 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2027

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z oddzileną kuchnią, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji Moja Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska 158

Lublinek-Pienista Łódź

467 464 zł45,90 m² 10 184,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego, oddzielnej kuchni, sypialni, łazienki i 2 balkonów. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji Moja Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41 m² 12 170,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie jest dla każdego. Serio. Jeśli lubisz hałas, tłumy i sąsiada, który o 2 w nocy odkrywa talent dj-a przewiń dalej. Tu jest Złotno. Tu się oddycha. 41 m dla ludzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 898 zł32,62 m² 10 481,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. i jest to mieszkanie. 32,68 m czystej przyjemności, gdzie każdy centymetr ma sens. Ogródek - 12,1 m prywatnej zieleni, idealny na poranną kawę i popołudniowe grilla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł32,99 m² 16 459,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, funkcjonalne i wyróżniające się. Dlaczego? Bo w tej inwestycji dostajesz więcej niż standard: dostęp do przestrzeni wspólnych (m.in. studio / strefy spotkań) wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,55 m² 6 823,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Kopcińskiego w kamienicy o łącznej powierzchni 61,55 m2. Nieruchomość składa się z dużego przedpokoju, łazienki klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,15 m , zlokalizowane w Łodzi, w budynku z 2009 roku. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 823 zł28,65 m² 14 025,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Tarasy luksusowe mieszkania w industrialnym sercu Łodzi. Loft me by Mr House prezentuje wyjątkową kawalerkę z rynku pierwotnego o powierzchni 28,65 m , usytuowaną na 2.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na Osiedlu 650-lecia spokój i oaza zieleni! 61 m | 3 pokoje | 390 000 zł Największe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m 2 w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze, w bloku z windą na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł38,76 m² 16 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze metraże są najbardziej rozchwytywane. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępne aktualne oferty specjalne. Blisko 40 m w centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 999 zł25,60 m² 15 859,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale szybko znikają - ten metraż jest szczególnie poszukiwany. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł45,85 m² 6 477,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,85 m , usytuowanego w klimatycznej kamienicy przy ulicy Rzgowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dotyczy sprzedaży klimatycznego mieszkania które znajduje się Łódź - Górna , na 4 piętrze bloku w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie do odświeżenia Łódź, ul. Sczanieckiej 5 (górna) Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Emilii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 705 zł67,55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na III piętrze w nowej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł130 m² 4 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2 , położone na 3-piętrze w solidnej, zadbanej kamienicy w centrum Pabianic. Idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 999 zł25,60 m² 15 624,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale w tej inwestycji sprzedają się bardzo szybko. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - szczegóły podczas.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,70 m² 4 710,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do Zgierza, ozorkowa lub Łęczycy ? Nie musisz już szukać, mamy ofertę sprzedaży mieszkania w Leśmierzu. Mieszkanie na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w centrum Radomska - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż niewielkie, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Radomska. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł55,03 m² 8 995,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie nowoczesnego budynku w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Łodzi. To idealna propozycja dla pary z dziećmi. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł38,77 m² 13 128,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Niektórzy szukają spokoju, ty szukasz przewagi w samym centrum miejskiej dżungli. To mieszkanie to manifest nowoczesności, gdzie surowy beton łączy się z krwistą czerwienią i głębią.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł38 m² 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 38mkw, 3 pokoje, kuchnia,łazienka z wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.:   Mieszkanie znajduje się w luksusowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku na Polesiu przy ul. Srebrzyńskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł97,83 m² 10 732,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,83 m z dużym tarasem 23,94 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowe Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63,77 m² 7 684 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy samej ul. Piotrkowskiej. Posiada powierzchnię 63,77m2 i położone jest na pierwszym piętrze. Całość składa się z salonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł67,15 m² 8 041,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 4-pokojowe położone na 9. piętrze w zadbanym bloku na Kozinach. Lokal idealny dla rodziny. Mieszkanie było remontowane kilka lat temu - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł63,73 m² 4 079,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

759 999 zł73,92 m² 10 281,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 574 zł65,83 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,28 m² 9 255,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyobraź sobie, że przekraczasz próg szafy i trafiasz do miejsca, gdzie panuje wieczna wiosna. Twoje nowe terytorium to 72 metry wolności zawieszone wysoko nad zgiełkiem Widzewa. Z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze w bloku z cegły z 1954 roku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bałut -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 944 zł121,13 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 121,13 m2 z dużymi balkonami. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w nowym apartamentowcu inwestycji pryncypalna 66. Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł124 m² 13 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wspaniały (to nie jest wybujałe określenie) apartament na zamkniętym osiedlu niskich budynków o nietuzinkowej, nowoczesnej architekturze. Apartament nie jest tani, bo nic w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

434 900 zł40 m² 10 872,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m . Znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku z 2025 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz posiada balkon. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł74,82 m² 8 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 rozkładowe pokoje | 74,8 mkw | Retkinia Północ | widok na zieleń Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,82 mkw, położone na 2 piętrze w niskim,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij