dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 669 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

578 000 zł49,87 m² 11 590,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pachnące nowością 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 248b wykończone w wysokim standardzie Do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,87m oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 861 532 zł141,66 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 141,66 m2 na 2 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 040 zł59,19 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,89 m2 na 2 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi. O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 329 zł87,08 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 87,08 m2 na 4/5 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł68,40 m² 5 846,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

5 800,00 za m2 / inwestycyjny hit - piotrkowska / deptak / ogrzewanie miejskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic w Łodzi - ul. Piotrkowska.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł50 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna lokalizacja: zielone osiedle Doły ul. Bracka. Mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja stanowi jeden z największych atutów tej oferty. Możliwości inwestycyjne:.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70,22 m² 9 384,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to podstawa naszej.

Szczegóły ogłoszenia

312 892 zł34,01 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przestronna kawalerka z miejscem garażowym w parterze budynku. Idealna inwestycja. Osiedle zamknięte. W sąsiedztwie Lidl i inne sklepy. Blisko komunikacja miejska i doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 749 zł42,59 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 914 zł37,78 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz tarasem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 210 zł42,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,48 m² 6 546,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el09/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 40,48 m w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł45,70 m² 12 560,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie z dużym ogródkiem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m w inwestycji Zenit Archicom Łódź. Lokal znajduje się na parterze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

763 000 zł66,38 m² 11 494,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,38 m w inwestycji Neo Teo przy ul. Grabieniec w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją okien na zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł79,60 m² 6 834,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 79,60 m | 4 pokoje | balkon | garaż | Pabianice Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 325 zł55,45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w inwestycji Stacja Łódź w Łodzi. W mieszkaniu mieści się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz balkon. Dodatkowo: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 154 zł53,39 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w inwestycji Stacja Łódź w Łodzi. W mieszkaniu mieści się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz balkon. Dodatkowo: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 440 zł68,91 m² 8 423,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie inwestycyjne w inwestycji Stacja Łódź w Łodzi. W mieszkaniu mieści się salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,90 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,03 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,03 m2 znajdujące się na III piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim, odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 000 zł32,88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,88 m2 wraz z 7,84 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni znajdująca się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 480 zł57,20 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Pstrągowej 8. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 427 zł25,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m , położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 239 zł45 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie z ładnym ogródkiem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na II piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł51,09 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie po odświeżeniu w atrakcyjnej okolicy Parku Podolskiego, przy ulicy Strzemińskiego 11, w którym znajduje się siłownia zewnętrzna, tor rolkowy, place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 638 zł32,83 m² 12 508 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,83 m2 wraz z 11,92 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 715 zł38,95 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje, znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 338 zł41,14 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 419 zł66,40 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym ogrodem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 658 zł50,74 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest w stanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij