dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

750 000 zł1 168 m² 642,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks biurowo-mieszkalny i gospodarczy.Na nieruchomość składają się budynki: biurowo-techniczny o powierzchni 537,95 m , biurowo-mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,35 m² 8 855,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy położony w centrum Strykowa przy zbiegu ulic Warszawskiej, adama Mickiewicza i Macieja Stryjkowskiego (województwo łódzkie, powiat zgierski,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł272,21 m² 2 387,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferuję przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni 195 m , położony na parterze budynku w centrum Szadku, w powiecie zduńskowolskim, jedynie 13 km od Zduńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 425 000 zł317 m² 4 495,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową nieruchomość położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Litewskiej. Nieruchomość składa się domu jednorodzinnego, nowego budynku usługowo-handlowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum miasta: - w otoczeniu zabudowy mieszkalno - usługowej, - z parkingiem na terenie, - idealny na działalność usługową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120,72 m² 4 556 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną. Super rozwiązanie dla osób, które zamieszkają na górze, a na dole będą prowadziły własny biznes, ale też jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 174,3m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł104 m² 2 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy, w którym przez wiele prowadzona była działalność gastronomiczna. Ta legenda może być Twoja! Lokal usytuowany przy ruchliwej drodze osiedlowej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

880 360 zł243,80 m² 3 610,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość komercyjną o ogromnych możliwościach inwestycyjnych, zlokalizowaną przy asfaltowej drodze, w spokojnej okolicy - w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł415 m² 2 771,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z przeznaczeniem na kwatery pracownicze Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w Pawlikowicach, idealna pod kwatery pracownicze lub działalność noclegową. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł500 m² 3 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkami biurowo magazynowo produkcyjnymi na działce przemysłowej przy ul. Mickiewicza w Kutnie. Możliwość kontynuowania działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 260 m² 404,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy: - położony w centrum Ozorkowa, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, - z miejscami parkingowymi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł290 m² 2 065,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy w centrum Złoczewa o pow. całk. 290m2 Cena: 599 000zł Budynek składa sie z dwóch lokali o pow. 135 m2 o pow. 94 m2 Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie i biznes pod jednym dachem! Fotowoltaika 15 kw! Łódź - Górna, ul. Wiosenna 9 Duża część usługowa pod dowolną działalność! - ok. 200 m2 powierzchni z oddzielnym biurem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w dobrym punkcie, mogący funkcjonować choćby jako salon usługowy, biuro czy nieduży sklep. Położony na obrzeżach osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł2 412,06 m² 5 389,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: so/el30/2025 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonujący, profesjonalnie wyposażony obiekt hotelowo-gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł15,67 m² 5 424,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż 2 garaże Łódź, górna (dąbrowa), ul. Gabrieli Zapolskiej 47 Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy dwa murowane garaże zlokalizowane w dzielnicy Łódź Górna (osiedle Dąbrowa), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł90 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na I piętrze w ścisłym centrum miasta! Prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 90 m2 usytuowany na I piętrze w Tomaszowie Maz. przy ul. Św. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dom z budynkiem usługowym - idealne połączenie życia i biznesu w Łodzi! 233 m domu + 130 m budynku usługowego | duża działka | potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży udział w kamienicy (budynek z lat 90-tych u.w.).Lokalizacja Piotrków Trybunalski ul.Słowackiego(blisko kościoła).Przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta. Częściowy Udział.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł1 200 m² 716,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży obiektu produkcyjno-magazynowego w Łęczycy Budynki przemysłowo-usługowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł124,60 m² 10 593,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż restauracja-lokal użytkowy na Retkini Łódź, ul. wyszyńskiego 67 obiekt inwestycyjny, lokal użytkowy homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł1 050 m² 1 423,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam budynek magazynowo biurowy przy ul. Mickiewicza w Kutnie. Powierzchnia 1050 mkw., na 3 kondygnacjach. Budynek murowany z cegły. Stropu wylewane o nośności 600 kg/mkw. Dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,56 m² 6 659,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy zlokalizowany przy Rynku Bałuckim w Łodzi. Lokal położony na parterze budynku z 2010 roku, składa się z 2 pomieszczeń o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy na osiedlu widok w Skierniewicach. Na sprzedaż kameralny lokal usługowy o powierzchni 63,41m , położony w popularnej części osiedla Widok.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,06 m² 6 270,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z możliwością przeznaczenia go na biuro o powierzchni 43,06 m2 położony na parterze przy ulicy Barlickiego w Tomaszowie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal usługowy w centrum miasta bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Oferta inwestycyjna - krośniewice, ul. Łęczycka 34 kupujący nie ponosi kosztów prowizji do biura Lokalizacja: krośniewice,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł500 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

działka podzielona na 2 części po ok. 5000 m. na jednej caęści stoją budynki: 500 m. handlowo-usługowy + 300 m. mieszkalny + budynki gospodarcze z garażami, razem ok. 1000 m. druga część.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł150 m² 12 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Inwestycja w Centrum Zduńskiej Woli - budynek 130m2 z działką 1527 m2. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową zabudowaną budynkiem działkę o powierzchni 1527 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł184 m² 6 793,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku biurowo-usługowego położnego w zachodniej części miasta. Nieruchomość o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,69 m² 7 959,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 62,69 m | ul. Nawrot / Sienkiewicza, łódź - Śródmieście Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 62,69 m , położony na parterze eleganckiej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| budynek o łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł128,13 m² 3 551,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Składamy Państwu propozycję zakupu po atrakcyjnej cenie lokalu użytkowego składającego się z kilku pomieszczeń o powierzchni całkowitej 128 m2, który znajduje się na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 40 m , położony przy ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz duży potencjał dla działalności usługowej lub handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 376 m² 1 170,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu trzech budynków o przeznaczeniu biurowym, magazynowych oraz produkcyjnym. Budynki znajdują się na foremnej, prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 926 000 zł1 134,75 m² 1 697,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr II/2026 na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł262 m² 12 595,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadam w ofercie ostatni lokal usługowy w Kamienicy Siemensa, w samym centrum deptaka ul. Piotrkowskiej: - lokal o łącznej powierzchni 262 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł670 m² 2 238,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam warsztat samochodowy znajdujący się w Łodzi na Teofilowie. Powierzchnia hali 450 m2, powierzchnia użytkowa 670 m2. Wysokość hali 5,3 m. Długość stanowisk : 14 m (1 szt); 17,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł694,12 m² 2 737,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio lokal biurowo-usługowy położony w Łodzi przy ul. Wodnej 39/41. |Nieuchomość| - Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 704,50 m2, - lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

355 000 zł96 m² 3 697,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o dużym potencjale, położony w sercu osiedla Radogoszcz Zachód. Nieruchomość sprawdzi się pod działalność usługową, handlową, biurową lub inną funkcję.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij