dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 203 ogłoszenia

200 zł600 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni ok 920 m2, usytuowana w malowniczej okolicy Mogilna, w gminie Warta (ok. 40km od Łodzi). Teren ten to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25 500 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka nieobjęta mpzp o całkowitej powierzchni 25 500 m2, która jest podzielona na dwie osobne działki o powierzchniach 11 500 m2 oraz 14 000 m2, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 001 m² 56,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka W tworzyjankach :) Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000m2 w fajnym prostokątnym kształcie z szerokim frontem :)działka jest pochyła. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m 2 Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł26 000 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny o dużym potencjale logistycznym - sprzedaż ratalna Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki inwestycyjnej, idealnej pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 880 m² 137,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Numer oferty W biurze: sdz/mł05/2025 Oferujemy do sprzedaży teren z dużym potencjałem inwestycyjnym stanowiący nieruchomość gruntową objętą miejscowym planem zagospodarowania gminy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3000 m2, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Placydowskiej (działa numer 157/12). Zachęcam do obejrzenia filmiku na Youtube.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 502 m² 125,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna Raków Duży, gm. Moszczenica (pow. piotrkowski) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1502 m , położona w miejscowości Raków Duży, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 27 kwietnia Twój zielony zakątek jest 25 minut od Łodzi. Działka jest przyłączona do wodociągu miejskiego i prądu sieciowego, ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - do sprzedania działka o powierzchni ok. 3800 m2. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o łącznej powierzchni ok. 7500 m2. Teren suchy, obecnie uprawy rolne, szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 228 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi) Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m . Szczegóły: przeznaczenie zgodnie z mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 722 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1722 m , położona w malowniczych Prusinowicach zaledwie kilka minut jazdy od Pabianic, lutomierska i Konstantynowa Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w urokliwej miejscowości Korczew. Kilka kilometrów do Bełchatowa, blisko szkoła, główna droga, obwodnica Bełchatowa na Kamieńsk, łódź, warszawa i Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod "strobowska" w Skierniewicach o powierzchni 300m2, z nowym domkiem z mediami. Lokalizacja: -Skierniewice, ul.: Rawska (brama nr4) - na wysokości nr.

Szczegóły ogłoszenia

167 300 zł1 613 m² 103,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka, idealna pod domek jednorodzinny Kłocko gm. Sieradz Posiadamy do sprzedania działkę z bliskim dostępem do drogi krajowej, jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł11 780 m² 4,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gminie Sulejów, obręb Bilkska Wola. Nieruchomość o powierzchni 1.1780ha ha. Wymiary ok: 6m x 1220m x 14m x 1220m. Klasa użytku: lsiv -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 123 m² 230,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilne: jedyna działka W okolicy Z pozwoleniem na budowę! To ostatnia szansa na zamieszkanie w tej prestiżowej, zielonej części Łodzi. Podczas gdy okoliczne tereny zostały objęte nowym.

Szczegóły ogłoszenia

247 950 zł1 305 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do miejscowości Rydzynki w gminie Tuszyn koło Łodzi. Rydzynki to piękna, zielona miejscowość bardzo blisko Łodzi. Można tu cieszyć się bliskością przyrody bez wielogodzinnej jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł17 500 m² 3,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,75ha. Szerokość działki ok. 38m. Klasa gruntu: IV i V. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia Tyczyn. Dojazd do działki drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł10 200 m² 13,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 10.200 m2. Działka położona jest w gminie Zduny, miejscowości Maurzyce. Najważniejsze atuty: wymiary działki: 18 x 627. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 790 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia 4790m2, znajduje się w Bądkowie blisko Białej. Szerokość frontu 27,5m, można uzyskać warunki zabudowy. Po sąsiedzku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł111 100 m² 20,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Korytno, w gminie Masłowice, powiat radomszczański, województwo łódzkie, obejmująca działki ewidencyjne nr 675, 659 oraz 660.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł960 m² 161,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

.teren pod dom jednorodzinny. Możliwość kupna trzech działek pod zabudowę deweloperską Wybierając działkę oraz decydując się na budowę najbardziej należy zastanowić się również nad własnym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położony teren we wsi Adamów, blisko Zalewu Sulejowskiego, 7 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Teren 2800 m2, składa się z czterech działek po 700 m2 każda. Dojazd do działek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) 7810m2/działka bud. 4965m2/2845m2las Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Oferujemy do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł800 m² 211,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane objęte mpzp w Zofiówce gmina Tuszyn. Działki mają numery ewidencyjne: 101/12; 101/13 i 101/14 Działki są położone obok siebie z wydzieloną ślepą.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 200 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w Siemkowicach w województwie łódzkim blisko Działoszyna. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane w Karsznicach (zduńska Wola). Działki od 3000m2 położone w cichej okolicy wśród łąk i lasów, z wygodnym wyjazdem na S8

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 870 m² 80,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białej budowlana Powierzchnia 3870m2, znajduje się w lesie, dojazd drogą gminną. Szerokość frontu 27m, ogrodzona w całości siatką, na froncie brama z furtką. Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł13 663 m² 329,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii Dubois / Bionanopark Szukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji? Poznaj teren przy ul. Stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

242 440 zł6 061 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę budowlaną w Załęczu Wielkim w gm. Pątnów w powiecie Wieluńskim. Idealne miejsce pod budowę ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 897 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.nowa cena!. Zapraszam na prezentację gospodarstwa rolnego z zabudowaniami o powierzchni łącznej 1897 m 2 znajdującej się w miejscowości Wiliamów gmina Szadek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Dla Poszukiwaczy odpoczynku. Inowłódz to miasto położone w woj. łódzkim, powiecie tomaszowskim, gminie Inowłódz nad Pilicą. Gmina Inowłódz położona jest we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

199 360 zł1 499 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W trzepnicy czeka działka, która nie próbuje być modna ani przerysowana. Ona po prostu daje to, czego dziś najbardziej brakuje: ciszę, przestrzeń i prawdziwy odpoczynek. Trasy rowerowe, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 600 m² 402,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka, zabudowana budynkiem mieszkalnym znajduje się w centrum Zduńskiej Woli. Nieruchomość tworzą trzy działki o łącznej powierzchni 3600m2. Działka stanowi świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł20 300 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży grunt -3 działki O powierzchni razem:2,3 ha. Grunt V i VI klasy (las-ok.1 ha reszta pastwiska,łąki). Lokalizacja skotniki gmina Aleksandrów powiat piotrkowski Zapraszamy! Osoba do.

Szczegóły ogłoszenia

2 718 500 zł27 185 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/s454/2012 Do sprzedaży działka rolna o łącznej powierzchni 27185 m2 we wsi Rosanów, powiat zgierski, woj, łódzkie. składa się z 6 działek w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 667 m² 71,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1667 m Gazomia Nowa Szukasz przestronnej działki pod budowę domu, położonej w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do miasta? Ta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij