dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 119 ogłoszeń

115 000 zł766 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Bełchatowie - ul. Lipowa | 766 m | mpzp | 115 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 766 m , położona w Bełchatowie, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

64 500 zł1 240 m² 52,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - Kompleks działek położonych w Feliksów, okolice Poddębic. W bliskiej okolicy rzeki ner. Na sprzedaż oferujemy kompleks 4 atrakcyjnych działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł649 m² 106,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow 0,0659 ha położoną w miejscowości Glinnik Al. Bukowa 32. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, media w drodze. Na tym obszarze nie ma obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - atrakcyjna, słoneczna działka budowlana w Jeżewie (obręb Biała) Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. ok. 1600 m 2 , w kształcie prostokąta. Działka narożna -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż ładnie położoną działkę w drugiej linii zabudowy w spokojnej okolicy. Działka z wydanymi warunkami zabudowy, z przeznaczeniem na budowę dwóch domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję działkę rolną o powierzchni 1960 m2. Dojazd do działki drogą gruntową. Media-woda, prąd w ulicy. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 500 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koluszkach przy ul. Brzezińskiej 146. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na wymarzony dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 001 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna idealna pod market lub inny obiekt handlowo usługowy Działka ma powierzchnię 3001m2 znajduje się w Cielcach gm. Warta niemalże w samym centrum zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 760 m² 367,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: wyjątkowa działka w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bałuty, łódź Szukasz miejsca z potencjałem? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

284 520 zł4 742 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 742 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 31 m, głębokość 113 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 416 m² 48,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow 3416 mkw z mpzp pod zabudowę siedliskową. Lokalizacja : woj. łódzkie, powiat brzeziński, gmina Jeżów. Urokliwa wieś Lubiska Kolonia Szerokość frontu działki 48.

Szczegóły ogłoszenia

857 710 zł12 253 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 4 działek inwestycyjnych w Rosanowie gm. Zgierz. Powierzchnia łączna: 12 253 m2 Numery działek: 675/5, 675/6, 675/7, 675/8 Parametry techniczne- przeznaczenie: teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł52 500 m² 156,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, grunt inwestycyjny, produkcja, usługi, magazyny, składy, 52 500 m2, radomsko, ochocice, kamieńsk, łódź. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu teren przemysłowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł24 311 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni 2,4311 ha, z dojazdem od ulicy Jaśminowej. Szerokość od drogi ok 42 metry, głęboki na ponad 500 metrów. Klasyfikacja gruntów: grunty orne: kl. Riva; rivb; rv; rvi; sady.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 616 m² 253,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Tuszyn-Lesie 1616 m , położona w spokojnej i zielonej części Tuszyn-Lasu. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Nowe Gajęcice, gmina Pajęczno, powiat pajęczański. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł8 000 m² 32,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Kolejna ciekawa nieruchomość w naszej ofercie: do sprzedaży działka w Tworzyjankach. Jest ona zlokalizowana na całkowitym uboczu, w tej bardziej dzikiej części Tworzyjanek :) Działka.