dowolna

Domy łódzkie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 446 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Sulejów,łódzkie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Murowany dom letniskowy 52 m na działce 771 m w Polance (sulejów), ok. 1,5 km od Zalewu Sulejowskiego i 150 m od lasu, gotowy do użytkowania. Oględziny możliwe po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Julianów

Julianów,łódzkie

350 000 zł6 583 m² 53,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 583 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania domek letniskowy ok 70 m 2 na działce o wielkości 6800 m 2.Posesja znajduję się w granicy z lasem oraz w odległości 3-4 km od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budków

Budków,łódzkie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z budynkami gospodarczymi i szeroką działką *** Dom położony w miejscowości Budków w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ametystowa

Łódź,łódzkie

1 470 000 zł153 m² 9 585,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Polecam Państwu na sprzedaż nową inwestycję deweloperską przy ul. Ametystowej w Łodzi, bliźniak z dwoma lokalami mieszkalnymi i wydzielonymi ogródkami. Nieruchomość znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rogowska

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł167 m² 7 724,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:684 m²

Nowy dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni 167 M2 znajdujący się w jednej z bardziej prestiżowych i poszukiwanych okolic Łodzi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strykowska

Łódź,łódzkie

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 058 m²

Dom parterowy wolnostojący z podpiwniczeniem: posadowiony jest na przestronnej działce o wielkości: 4058m tuż obok Lasu Łagiewnickiego. Wybudowany został w 1964r. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlicze A

Jedlicze A,łódzkie

1 699 000 zł400 m² 4 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Posiadłość z własnym lasem i stawem | 400 m | Jedlicze A Wyobraź sobie poranek nad własnym stawem. Cisza. Zieleń. Zero sąsiadów zaglądających w okna. Blisko hektar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Niemnem

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty! W najbliższą sobotę tj. 14.03 w godzinach 11:00-14:00 Na sprzedaż świetnie zbudowany, nowoczesny dom jednorodzinny przy Parku Krajobrazowym Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,łódzkie

540 000 zł295 m² 1 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szukasz domu tuż obok miasta, a jednak na jego obrzeżach? Zależy Ci na szybkim dojeździe do codziennych usług? A może budynki gospodarcze są dla Ciebie najistotniejsze? Jeśli tak - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Ten wyjątkowy, nowoczesny dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W tej przestrzeni poczujesz się nowocześnie, komfortowo,a zarazem domowo. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Sieradz,łódzkie

880 000 zł141 m² 6 241,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Wyjątkowy dom z historią i potencjałem Sieradz, świetna lokalizacja Na sprzedaż niepowtarzalny dom z duszą, położony w doskonałej lokalizacji w Sieradzu, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawor-Kolonia

Jawor-Kolonia,łódzkie

710 000 zł120 m² 5 899,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 120,35 m na dużej działce 2100 m Dom z 2013 roku, wybudowany z suporeksu, pokryty blachą dachową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 540 000 zł270 m² 5 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Komfortowe życie w otoczeniu natury i doskonałej infrastruktury Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 270 m , usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazd

Zduńska Wola,łódzkie

965 000 zł304 m² 3 174,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży dom piętrowy w pięknej spokojnej okolicy ( ul. Dojazd ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zielenii, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radomsko,łódzkie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Radomsko - Piłsudskiego, dom jednorodzinny ~100 mkw do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:294 m²

Budynek wybudowany z cegły, ocieplony wraz z fundamentami, w dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania, a jednocześnie dający bardzo duży potencjał rozbudowy istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osobliwa

Łódź,łódzkie

899 000 zł314 m² 2 859,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu ul. Kosynierów Gdyńskich na Łódzkich Chojnach. Posiada 4 kondygnacje ale jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rokicińska

Ujazd,łódzkie

495 800 zł74 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Zamieszkaj na osiedlu rodzinnym W ujeździe Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowych domów w zabudowie szeregowej położonych w samym sercu Ujazdu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Liściasta

Zgierz,łódzkie

799 900 zł102 m² 7 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 269 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na granicy Łodzi i Zgierza przy ulicy Liściastej. Dom został zbudowany w 1989 r. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 6 269 m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinko

Kalinko,łódzkie

1 299 000 zł255 m² 5 094,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 475 m²

Dom z lasem na działce | cisza, kominek, szybki dojazd do Łodzi Szukasz domu, który daje przestrzeń, prywatność i kontakt z naturą, a jednocześnie pozwala szybko dotrzeć do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wolności

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

869 000 zł160 m² 5 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 140 m , położony w samym sercu Aleksandrów Łódzki. Dom jest funkcjonalnie zaprojektowany i idealnie sprawdzi się dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Zgierz,łódzkie

829 000 zł250 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o pow. całkowitej 250m w Zgierzu, w dzielnicy Kurak. Budynek odpowiedni jest dla dużej rodziny lub rodziny wielopokoleniowej. Pomieszczenie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tyble,łódzkie

370 000 zł152 m² 2 429,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Obniżamy cenę tego pięknego domu, wszytko po to byś drogi kliencie mógł jak najszybciej go nabyć :) To co stworzysz z tego domu, będzie budzić podziw otoczenia- projekt to zapewnia- reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

865 000 zł124 m² 6 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:893 m²

Jeśli szukasz domu wybudowanego w stanie deweloperskim w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Hermanów,łódzkie

1 090 000 zł109 m² 9 993,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Dom znajduję się przy lesie w miejscowości Hermanów w województwie łódzkim - oddalonej o ok 4 km od Centrum Pabianic! Idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać blisko natury! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brody

Brody,łódzkie

220 000 zł65 m² 3 363,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż urokliwy dom rekreacyjny o powierzchni 65,4 m z 1993 roku, położony na malowniczej działce rekreacyjnej o powierzchni 1000 m w miejscowości Brody. Dom jest drewniany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Połowa bliźniaka o powierzchni 50m2 na działce 250m2. Dodatkowo na działce budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisna

Lisna,łódzkie

669 000 zł182 m² 3 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118m2, wybudowany na działce o powierzchni 2001m2. Budynek z roku 2022, wzniesiony według projektu "dom w porzeczkach 3".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Opoczno,łódzkie

557 000 zł118 m² 4 720,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego wraz z dużą działką i budynkiem gospodarczym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Adamów,łódzkie

95 000 zł40 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Rezerwacja - Adamów, gmina Ładzice k/radomska, działka 4300 m2 - do sprzedania - rezerwacja. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47, www radomsko wgn pl Na sprzedaż nieruchomość składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

797 979 zł166 m² 4 807,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja Ciepło, wygoda i pełna prywatność to pierwsze wrażenia, jakie daje ten wolnostojący dom położony w Andrzejowie - zielonej, spokojnej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

1 090 000 zł340 m² 3 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom o powierzchni 340m2, składający się z 3 kondygnacji + piwnica. Działka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Wieruszów,łódzkie

1 199 000 zł352 m² 3 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej w centrum Wieruszowa. Budynek o dwóch kondygnacjach plus piwnica. Dwa garaże, ogrzewanie - piec kondensacyjny Viessmann i piec na ekogroszek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dygasińskiego

Zgierz,łódzkie

1 149 999 zł439 m² 2 621,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast klaksonów i las nieopodal. Ten dom właśnie na to pozwala. To miejsce z charakterem, stworzone dla kogoś, kto chce nadać mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chochoła

Łódź,łódzkie

1 440 000 zł318 m² 4 528,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Polecam Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu jednorodzinnego na Bałutach, w okolicach ul. Chochoła prawie przy samym parku. Wiadomo, że lokalizacja przy wyborze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

1 580 000 zł115 m² 13 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom idealny. Bo parterowy. Bo nie za duży. Bo nie za miliony. Bo życie ma być wygodne. Bo wszystko jest pod ręką bez schodów, bez kompromisów. Bo metraż jest dokładnie taki, jaki trzeba ani za duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczawin-Kolonia

Szczawin-Kolonia,łódzkie

579 000 zł236 m² 2 453,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Dom w stanie surowym z oknami , bez drzwi i drzwi garazowych. Teren 1204 M2, elektrycznosc i woda w granicy dzialki, dom elegancki i wygodny , mozliwosc zagospodarowania wedlug.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

895 000 zł85 m² 10 477,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szukasz swojego nowego miejsca do życia? Z miejską infrastrukturą w zasięgu ręki, a jednak na uboczu? To patrz na to: kompaktowy dom z kawałkiem własnego ogrodu na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wyszyńskiego

Pajęczno,łódzkie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w centrum Pajęczna! Biuro epj Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości o ogromnych możliwościach dom o powierzchni ok. 100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosodrzewiny

Łódź,łódzkie

490 000 zł90 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Są nieruchomości, które kupuje się sercem. To właśnie jedna z nich. Wyjątkowa okazja, by za cenę mieszkania w bloku stać.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij