dowolna

Domy łódzkie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 454 ogłoszenia

825 000 zł195,90 m² 4 211,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:742 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny na nowym osiedlu 1 km od wieruszowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:53 m²

Dom dla rodziny - tej mniejszej i tej większej też :) Rodzina pokoleniowa? Z pewnością wystarczy też miejsca dla Waszej rodziny :) A jeśli dodatkowo cenicie sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

| do sprzedaży nowy dom o powierzchni całkowitej 93,80m2. Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł300 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący trzykondygnacyjny (podpiwniczony) z przestronnym, zadaszonym tarasem. Powierzchnia całkowita domu 300m 2 , kondygnacje mieszkalne z ajmują powierzchnię 200m 2 , działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł164,10 m² 8 470,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:949 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny. Lokalizacja : Brzeziny ul Polna Jest to spokojna część naszego miasta , oddalona od jego zgiełku. Dom o powierzchni 164.

Szczegóły ogłoszenia

679 360 zł210,80 m² 3 222,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 099 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Kłoniszewie, gm. Zadzim, powiat poddębicki. Powierzchnia całkowita domu to 210,8 m , a użytkowa to 129,4 m . To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł108 m² 4 064,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Posiadamy w sprzedaży domy w miejscowości Ostrówek gm. Galewice, powiat wieruszowski. Parterowy niepodpiwniczony budynek mieszkalny o pow. użytkowej ok 107mk. całkowitej 115.60mk. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 445 m²

Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości! Do sprzedaży zabudowana nieruchomość o powierzchni 6445 m2, położona w miejscowości Poniatów, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł108 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 874 m²

Teren pod inwestycję! oferta sprzedaży jest działka Z budynkami mieszkalno - gospodaryczymi Powierzchnia terenu to 4874 m 2 znajduję się on w miejscowości Zduńska Wola przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł134,40 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Wyszanów, gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł180 m² 5 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w okolicach Poddębic Kapitalna posiadłość na uboczu,duży potencjał 40.000m2(uprawiane przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł168 m² 8 327,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w okolicach Parzęczewa Dom o powirzchni 168m2. Jasny, funkcjonalny w kolorach ziemi,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 285 m²

Marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ale nie chcesz się zbyt daleko oddalać od cywilizacji? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Prezentujemy dom w miejscowości Okup Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł111 m² 2 072,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem - Złoczew, blisko S8 Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony w miejscowości Złoczew, na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł115 m² 4 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szukasz inwestycji, niedużego domu lub miejsca na biznes? Masz dość płacenia za najem, a może chcesz kupić gotowy lokal i zacząć pracę od zaraz? Zapraszam do zakupu budynku wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł137,75 m² 4 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

| wiosenne obniżka nie przegap okazji! Oferta nowego domu w Milejowie w budowie. Stan surowy zamknięty. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 137,75 m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni 120 m , położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Czarnożyły,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 494 m²

Urokliwy dom z dużą działką na sprzedaż Swędów Cena: 560 000 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni około 120 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł167,20 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Są miejsca, w których od razu czuje się spokój. Gdzie poranki zaczynają się ciszą, a nie hałasem ulicy. Gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł495 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

| bez prowizji - solidnie wybudowany dom z potencjałem - dla dwóch rodzin lub prowadzenia działalności gospodarczej. Istnieje możliwość przyjęcia mieszkań, czy segmentu, w rozliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający oferta tylko W naszym biurze prezentacja po wcześniejszym umówieniu wizyty Oferujemy do sprzedaży klasyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu w stanie deweloperskim z kluczami od zaraz Łódź, ul. Henrykowska 38, dzielnica Widzew-Wschód. ( w ofercie dwa gotowe domy oraz trzecie planowany na 2026.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Link do filmu: Twoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł235,70 m² 6 996,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż dom w Łodzi o powierzchni 235,70 m2 na działce o powierzchni 1344 m2. Na parterze salon z wyjściem na taras, kuchnia i toaleta. Na pierwszym piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł120 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 967 m²

Nowa niższa cena! Łazów - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim , w powiecie łaskim , w gminie Widawa. Siedlisko jest idealnym miejscem dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł88 m² 3 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowa: 479.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do dnia 30.04.2026 r: 349.000 zł Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 360 zł276,10 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m | Powierzchnia całkowita: 276,10 m | Działka: 1848 m | Rok budowy: 2014 | Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 256 m²

Nowoczesny dom między lasem A miastem | 3256 m prywatności | blisko a1/a2 Są miejsca, które dają spokój, przestrzeń i oddech a jednocześnie pozwalają być w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

DO sprzedania dom W centrum rogowa Nieruchomość gruntowa o powierzchni 600m zabudowana domem wolnostojącym podpiwniczonym z poddaszem użytkowym. Powierzchnia domu użytkowa to ok 120m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł989,60 m² 20,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: budynek komercyjny o powierzchni użytkowej 989,60 m2( cztery poziomy) położony w bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. Przy budynku duży parking ogólnodostępny .W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł168,90 m² 9 473,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Myślisz o kupnie domu? Mamy dla Ciebie nowoczesny dom w zacisznej, pełnej uroku wsi Dąbrowa gm. Lubochnia. Dąbrowa to malownicza wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł222,12 m² 2 656,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 988 m²

Dom 222,12 m na dużej działce 5988 m Ożarów, blisko Wielunia. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 222,12 m , położony na dużej i ustawnej działce 5988.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuję Państwu możliwość zakupu pięknego, rodzinnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w spokojnej okolicy ( gmina Zelów). Dom w stanie do wprowadzenia, bardzo przytulny, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł523 m² 2 868,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej około 500 m2, położony na działce 1400m2 w Sieradzu opis domu: piętrowy dom z możliwością zaadoptowania poddasza. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny z potencjałem całorocznym - okolice Jeziorska Boczki Nowe gm.Szadek Cena: 150 000 zł Powierzchnia: ok. 70 m Działka: ogrodzona, z dodatkowym kawałkiem lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Aleksandrowie Łódzkim Dom w Aleksandrowie Łódzkim idealny dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł96 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom w zabudowie szeregowej, po remoncie z podpiwniczeniem. Ogrzewanie standardowe na paliwa stałe. Woda miejska. Wraz z domem sprzedawane są trzy działki w tym jedna 500 m 2 , oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij