dowolna

Domy łódzkie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 440 ogłoszeń

Rynek pierwotny

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przestronne bezczynszowe apartamenty w standardzie domu Iglasta Ostoja zlokalizowana jest przy ul. Iglastej we wschodniej części Bełchatowa, tuż przy dużym obszarze leśnym, co zapewni Ci ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 385 000 zł220 m² 10 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 777 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 220 m kw posadowiony na przepięknej działce o powierzchni 1777 m kw ogrodzonej płotem betonowym. Dom położony 37 m kw od.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł210 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Ten dom naprawdę wie, czym jest rodzinne życie - pomieści rozmowy przy stole, bieganie po ogrodzie, ciche poranki z kawą i głośne wieczory z planszówkami. To spokojna, bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł115 m² 11 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 905 m²

Opiekun oferty: patrycja Górska tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej i zalesionej okolicy na pograniczu z południowo - wschodnią częścią.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w Zgierzu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Chełmy. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł189,70 m² 7 907,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Wyjątkowy dom pasywny W ciężkowie komfort, oszczędność I luksusowy bonus! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w Ciężkowie, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł300 m² 1 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:574 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Wąwał , na działce o powierzchni 574.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł285 m² 5 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący typu dworek położony w miejscowości Nowy Kurzeszyn -8 km od Rawy Mazowieckiej, 17 km od Skierniewic, 70 km od Warszawy. Dojazd samochodem do trasy S8 - ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł142 m² 3 232,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

Dom w w miejscowości Wójtostwo, gmina Sulejów. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek mieszkalny jednopiętrowy, w części podpiwniczony. Powierzchnia użytkowa ok. 142 m2, całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł196 m² 3 566,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 164 m , usytuowany na dużej działce 1200 m z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł652 m² 1 687,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom z częścią handlowo-usługową, idealny do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej w Sieradzu. Opis nieruchomości: rok budowy: 1962, rozbudowa w 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Małe gospodarstwo szuka właściciela. Wygnanów (gmina Sławno) - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Sławno. Wieś oddalona jest od Tomaszowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł96,98 m² 5 145,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 404 m²

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 11 404 m . Na działce znajduje się dom jednorodzinny z połowy lat 60-tych o powierzchni użytkowej 78,16 m (powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł208 m² 5 528,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Cena: 1 150 000 pln Powierzchnia doku: 208,3 m Powierzchnia działki : 554m2 Dostępność: od zaraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Dom rodzinny z potencjałem na dwa mieszkania | Łódź, ul. Perłowa Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej części Łodzi? Ta nieruchomość to świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Obudzić się w ciszy, jaką daje obcowanie z nadwarciańską przyrodą, a po kwadransie jazdy samochodem znaleźć się na na węźle autostrady A2 Dąbie , skąd świat stoi otworem? Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł175 m² 5 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 175 m , usytuowany na dużej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1000 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł160,51 m² 4 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Jeśli szukasz wygodnego domu do którego dojazd do Pabianic, konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta - to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł137,75 m² 4 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

| wiosenne obniżka nie przegap okazji! Oferta nowego domu w Milejowie w budowie. Stan surowy zamknięty. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 137,75 m2. Trzy sypialnie, salon + jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł450 m² 1 775,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Rowy, powiat sieradzki, woj. łódzkie Wyjątkowa nieruchomość, dawny budynek szkoły w stylu dworkowym. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, dawna szkoła w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Jeśli szukasz dużego, kilkupiętrowego domu to propozycja właśnie dla ciebie! To idealna alternatywa dla osób, które szukają większej nieruchomości lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł174,25 m² 5 159,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom parterowy gotowy do wykończenia | piątkowisko Szukasz nowoczesnego, parterowego domu, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta łączy spokój podmiejskiej lokalizacji, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł435 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Oferta bez prowizji od Kupującego. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o charakterze willowym położoną w Piotrkowie Trybunalskim na dużym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł188,31 m² 6 367,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny Igo 3 - stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wykonany według projektu Igo 3. Idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Sprzedam dom z warsztatem mechanicznym i dużą działką - 6400 m Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł276 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 815 m²

Szukasz miejsca, w które chciałbyś zainwestować ? Kamienica w Ozorkowie, z czterema mieszkaniami, w bardzo dobrej lokalizacji to Alternatywa dla Ciebie! kontakt Joanna Sikorska tel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 360 zł147,50 m² 5 080,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 989 m²

Przestronny, energooszczędny dom z antresolą na dużej działce - Dubie, gmina Szczerców Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z antresolą, usytuowany na wyjątkowo dużej i ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł111 m² 2 072,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem - Złoczew, blisko S8 Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 111 m , położony w miejscowości Złoczew, na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł507 m² 3 353,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Aleksandrowie Łódzkim. Dwupiętrowy dom o powierzchni 507m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Za praszam na prezentacje domu znajdującego się w miejscowości Zduńska Wola przy ul: jodłowej 115 Teren będący własnością, składający się z działki o łącznej powierzchni ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

799 360 zł68,90 m² 11 601,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Nowoczesny dom przy lesie - gotowy do zamieszkania | Sokola Góra | 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego Szukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo, a jednocześnie mieć miasto w zasięgu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam dom na rogu ul. Kochanowskiego i ul. 1 maja w Kutnie. Powierzchnia 180 mkw. Powierzchnia działki 344 mkw. Budynek murowany z cegły pełnej. Stropy drewniane. Dach kryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł132,90 m² 3 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Las, cisza i spokój. Z przyjemnością prezentuję Państwu wolnostojący parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy, w Kolonii Mierzyn. Działka, o powierzchni 978.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł114 m² 6 096,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom w Brzeziu, gmina Szczerców, powiat bełchatowski. Przestrzeń Funkcjonalność Potencjał Biuro epj Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł4 000 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

Skoro wiecie już, że potrafimy szybko i dobrze sprzedać nie tyko mieszkania, domy i posiadłości, ale także świetnie radzimy sobie z dużymi inwestycjami, nie będzie dla nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji z dużą działką do którego dojazd do Lutomierska bądź Konstantynowa Łódzkiego jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²