dowolna

Domy łódzkie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

1 460 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 460 ogłoszeń

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom bliźniak W łodzi, złotno zakup od firmy bez podatku pcc I bez prowizji Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia domu: 145 m Powierzchnia działki: 500.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Oferta sprzedaży domu wolno stojącego położonegow W woj. Łódzkim, pow. Łódzki wschodni, gm. Nowosolna, rejon kalonki Dom o pow. ca 200 m kw. położony jest na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowy dom z dodatkowym budynkiem usługowym - idealny dla rodziny i biznesu. Szukasz miejsca, które połączy komfort rodzinnego życia z możliwościami prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł123 m² 2 845,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

DO sprzedaży: dom letniskowy;stan:do wykończenia, brak podłóg - wylewki betonowe, brak podbicia sufitów, 5 okien dachowych czeka na wstawienie, odbiór techniczny: rodzaj materiału budowlanego:cegła.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:366 m²

Marzysz o przestronnym domu w urokliwej okolicy dla swojej rodziny? Oto on!

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł127,91 m² 6 637,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji - Łódź, ul. Dubois! Oferuję na sprzedaż dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 127,91m2, wybudowany ok. 1934 r.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł142,96 m² 4 896,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 851 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Moszczenicy przy ul. Wolborskiej olbrzymi potencjał na działce 5851 m . Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł131,44 m² 3 575,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Dom z lokalem usługowym w centrum Bełchatowa mieszkanie + biznes w jednym! Okazja! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę dom w zabudowie szeregowej w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Nowa Brzeźnica, powiat Pajęczański. Zapraszam na wirtualny spacer aby obejrzeć cały potencjał domu. Nieruchomość w skład której wchodzi dom.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, powierzchnia użytkowa wynosi: 60,00 m 2 , powierzchnia zabudowy wynosi: 78 m 2 , znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 597 150 zł187,90 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Luksusowe zamknięte osiedle 6-ciu domów jednorodzinnych o powierzchni 187,90 m2 na działkach o powierzchni 800 m2, które będzie idealnym miejscem dla tych, którzy pragną zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

5 995 000 zł1 200 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nr Oferty eks-bs-15535 Sprzedaż budynku komercyjnego na granicy Uniejowa Przepiękna okolica Uniejow to uzdrowidko z kompleksem basenów geotermalnych Działka leśna ok.0,86 ha Zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210m. Proponowana nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Piotrkowie Trybunalskim. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł82 m² 7 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:953 m²

Jeśli szukasz przytulnego domu w leśnym otoczeniu w okolicy Pabianic, jeśli chcesz korzystać z tutejszej wolności, ciszy i spokoju - to ta alternatywa jest dla Ciebie! Kontakt: ewa:.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Szukasz klimatycznego domu dla swojej rodziny? A może domu z graniczącym około 4 ha polem, gdzie część może być przeznaczona pod budowę - usługową, produkcyjną lub jednorodzinną? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Posiadamy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 240 m2 znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji idealny punkt na prowadzenie działalności gospodarczej ( kliniki; stomatologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł159 m² 2 767,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w okolicach Sokolnik Dom o powierzchni 159m2, stan surowy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł205 m² 3 165,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

| 0% bez prowizji od Kupującego: murowany, całoroczny, dom jednorodzinny w podłódzkiej miejscowości uzdrowiskowej - Ustronie koło Grotnik. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży solidnie wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł176 m² 5 965,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy na Dzień Otwarty 25/04 godz: 10-13 Zgierz, ul. Letnia | cisza, zieleń i realny potencjał Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które się czuje. Ten dom w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

665 360 zł230,13 m² 2 891,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m , położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:463 m²

Zapraszam na prezentacje domu o powierzchni użytkowej 2 40 m 2 Nieruchomość umiejscowiona jest na ładnie urządzonej działce o powierzchni 463 m 2 w Zduńskiej Woli przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy, przytulny dom w malowniczej miejscowości Lichawa, o powierzchni użytkowej ok. 105 m . Ta dwukondygnacyjna nieruchomość z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Odkryj potencjał domu, który możesz stworzyć od podstaw - dokładnie tak, jak chcesz. Na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 80., położony w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Rąbieniu Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży pięknego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł112 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 844 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 112 m , położony na dużej działce o powierzchni 10 884 m w malowniczej miejscowości Toporów, w powiecie wieluńskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł456 m² 2 565,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:663 m²

Uwaga, rewelacja! cena niższa aż O 460 tys. Pln Z kwoty 1mln 630tys do kwoty 1mln170 tys! taka okazja tylko do końca września! Świetna propozycja sprzedaży kamienicy, posiadającej w tej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż o powierzchni 90.00 m2. Lokalizacja:Wilcza. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom do generalnego remontu Szczerców, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 40-tych, wykonany z cegły, o powierzchni użytkowej ok. 90 m , położony na działce 333.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł148,26 m² 5 524,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

***kupujący nie płaci podatku pcc!*** Oferta dotyczy sprzedaży domów szeregowych , pod Łodzią. Inwestycja zlokalizowana blisko osiedla Retkinia, w cichej podmiejskiej okolicy. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł351 m² 9 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej okazji inwestycyjnej to ta alternatywa spełni oczekiwania. Hotel świetnie prosperujący z olbrzymim potencjałem i dodatkowymi możliwościami poszerzenia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł118 m² 4 872,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 648 m²

Oferuję Państwu możliwość zakupu rodzinnego i ciepłego domu wolnostojącego zlokalizowanego w Szczercowie. Budynek o powierzchni użytkowej 118,28m2, pow. zabudowy 104,69m2 a pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł195 m² 7 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 408 m²

| bez prowizji- przytulny dom w wysokim standardzie w malowniczej wsi Besiekierz Rudny koło Strykowa. Możliwość przyjęcia mieszkania w rozliczeniu. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł150 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu dom o pow 150m2 usytuowany na działce narożnej o pow 900m2. przy ulicy Zagajnikowej. Dom z końca lat 90 dwukondygnacyjny plus poddasze użytkowe ok 100m2 nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł192 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w malowniczym zakątku gminy Sulejów - Barkowicach - nad Zalewem Sulejowskim. Budynek o powierzchni użytkowej 151 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł131 m² 6 068,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko u nas! Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim - 131 m , duża działka 1600 m Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny z 2023 roku, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł304 m² 4 901,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Komfortowy dom parterowyy z dopracowanym ogrodem w Dobroniu. To dom, który trzeba zobaczyć, aby poczuć jego wyjątkowy klimat. Jeśli szukasz miejsca zapewniającego komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł288 m² 4 010,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:269 m²

NA sprzedaż: dom szeregowy 288 m z 10 Pokojami i Garażem | Łódź-Olechów Idealna oferta zarówno dla Rodziny jak i Inwestora, który poszukuje gotowego rozwiązania pod najem pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł255 m² 3 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:554 m²

Oferta bez prowizji od kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 116 m 2 (powierzchnia całkowita 255 m 2 ) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:21 176 m²

Na sprzedaż dom z lat 70. o powierzchni ok. 50 m , położony na dużej działce o powierzchni 2,1176 hektara w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Idealna opcja na dom do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł193,70 m² 4 124,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom na Lubośni, gmina Szczerców, powiat bełchatowski, komfort, przestrzeń i kontakt z naturą Biuro epj Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij