dowolna

Domy na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży domów

1 430 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 430 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skargi

Pabianice,łódzkie

2 800 000 zł400 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Bez prowizji! wynagrodzenie dla biura Piękna przestrzeń , w świetnej lokalizacji. Dom o powierchni 400m2 Budynek po generalnym remoncie. Parter Budynku morze stanowić samodzielny lokal osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

689 000 zł224 m² 3 080,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Szukasz wyjątkowej inwestycji w sercu Łodzi? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Dom w Łodzi na Górnej ul. Magnesowa 33 to idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ignaców

Ignaców,łódzkie

850 000 zł126 m² 6 746,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Rezerwacja. Sprzedam piękny dom parterowy znajdujący się w miejscowości Ignaców gmina Rozprza gotowy do zamieszkania. Znajduje się w pięknej okolicy, otoczony wokół lasem. Dom wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Rydzyny,łódzkie

1 350 000 zł262 m² 515,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 209 m²

Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Oto wyjątkowa oferta dla miłośników komfortu i przestrzeni! Dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Zelów,łódzkie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witam, mam do sprzedania dom wolnostojący nieocieplony. Ul. Wolności 114 O wymiarach 10.5m x 11m Działka 800m2 Wysokie podpiwniczenie, ogrzewanie-eko groszek. Na dole pokoje do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

2 200 000 zł157 m² 14 012,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Na sprzedaż piękny stylowy i nowoczesny dom o pow. 157 m2 z garażem o pow. około 25 m2. Dom posiada staw zarybiony o powierzchni 2200 m2. Niezwykłe miejsce oraz posiadłość. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Radomsko,łódzkie

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 250 m położony Radomsku. Działka ma łącznie 3314 m (trzy działki: 115/2, 116/1 i 117), dojazd asfaltowy. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

1 198 000 zł138 m² 8 665,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości Lutomiersk, przy ulicy Zalew 142b. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąpieliskowa

Lutomiersk,łódzkie

949 000 zł200 m² 4 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji z dużą działką do którego dojazd do Lutomierska bądź Konstantynowa Łódzkiego jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ścienna

Starowa Góra,łódzkie

1 100 000 zł270 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 270 m , zlokalizowany na pięknej działce o powierzchni 1030 m , w Starowej Górze, zaledwie 1,5 km od granicy z Łodzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kudrowice

Kudrowice,łódzkie

485 000 zł117 m² 4 534,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością koło Pabianic w Kudrowicach. * dom wolnostojący 116,89 mkw użytkowej przestrzeni * Według projektu: ośnieża 2 l-6649 * Duży taras na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kowalówki

Piotrków Trybunalski,łódzkie

799 000 zł159 m² 5 034,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Twój nowoczesny azyl - dom z potencjałem przy ul. Kowalówki 5 w Piotrkowie Trybunalskim! Marzysz o domu, w którym każdy metr kwadratowy będzie pracować na Twoją wygodę? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Rokitnica,łódzkie

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:783 m²

Rezerwacja Szukasz ciszy i spokoju wśród lasów i natury ? Marzy Ci się miejsce na weekendowy wypad po za miasto? Jeśli tak zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Olkuska

Łódź,łódzkie

899 000 zł132 m² 6 810,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Osiedle kameralne to wyjątkowa inwestycja 18 budynków dwulokalowych zlokalizowana przy ul. Olkuskiej na wschodnich obrzeżach Łodzi. Doskonałe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młynek

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przedstawiamy Państwu dom o pow. 170 m2 położonym na działce 950 m2 w malowniczej, zielonej okolicy wschodniej części dzielnicy Chojny. To nowoczesne osiedle składa się z siedmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pabianice,łódzkie

2 100 000 zł351 m² 5 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 792 m²

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: ksawerów - okolice Łodzi oraz Pabianic. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głogowa

Łódź,łódzkie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować oryginalną nieruchomość - przedwojenną willę przesiąkniętą historią i niezwykłą aurą z urokliwym ogrodem, zlokalizowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Moskwa

Moskwa,łódzkie

522 600 zł78 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:897 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący o powierzchni 78 m w Moskwie pod Łodzią, usytuowany na działce o powierzchni 897 m . Nieruchomość jest doskonałą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,łódzkie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego domu położonego w malowniczej miejscowości Józefów - Ukraina na obrzeżach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Józefów - Ukraina to typowa sypialnia.