dowolna

Domy na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży domów

1 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Kazimierz,łódzkie

1 999 000 zł345 m² 5 794,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Prezentujemy dom klasy premium - nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania i komfort życia. Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

850 000 zł263 m² 3 231,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:401 m²

Tylko u nas! Dom w zabudowie szeregowej w bardzo dogodnej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 263 m2. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Peowiacka

Kutno,łódzkie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy przestronny dom o powierzchni 250 m, położony w Kutno - mieście coraz chętniej wybieranym zarówno do życia, jak i inwestowania. Kutno to doskonały punkt na mapie kraju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błaszki

Błaszki,łódzkie

840 000 zł160 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom 160 m na działce 30 arów spokój, przestrzeń i bliskość miast! Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Morawki (gm. Błaszki). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Życzliwa

Krzywiec,łódzkie

890 000 zł205 m² 4 348,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom w Krzywcu. Oferujemy na sprzedaż dom do wykończenia położony w małej miejscowości niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego. Powierzchnia użytkowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgierz,łódzkie

1 250 000 zł129 m² 9 697,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny położony w Zgierzu, w dzielnicy Chełmy, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wieluńska

Kraszkowice,łódzkie

470 000 zł90 m² 5 251,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w ofercie nowoczesny parterowy budynek mieszkalny, położony w miejscowości Kraszkowice gm. Wierzchlas. Dom posadowiony na działce 1000mk. powierzchnia całkowita budynku 115,05mk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Sójki

Nowe Sójki,łódzkie

999 999 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 826 m²

Wstęp: ten dom naprawdę wie, czym jest rodzinne życie - pomieści rozmowy przy stole, bieganie po ogrodzie, ciche poranki z kawą i głośne wieczory z planszówkami. To spokojna, bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 200 000 zł290 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:611 m²

Odkryj możliwości, jakie oferuje ten dom na ul. Fredry w Łodzi. Obecnie funkcjonujący jako hotel pracowniczy, jest idealnym miejscem na realizację Twojego pomysłu na biznes lub na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Leśna

Chojne,łódzkie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Przedmiotem sprzedaży jest prawo do dzierżawy działki o powierzchni 530 m2, będącej własnością gmin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Graniczna

Rzeczyca,łódzkie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Tylko u nas! Działka z aktualnymi warunkami zabudowy w Rzeczycy. Oferujemy na sprzedażom do remontu 35m2 2pokoje plus ganek na działce o łącznej powierzchni użytkowej 3053 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

865 000 zł160 m² 5 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom 160 m położony w wyjątkowej lokalizacji w Łodzi, potrzebuje jednak trochę miłości i pracy. Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - szybki dojazd do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Babsk,łódzkie

1 180 000 zł100 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Nowoczesny dom bezkosztowy na działce 4500 mkw Prezentujemy wyjątkową nieruchomość z 2016 roku, łączącą minimalistyczny design z całkowitą niezależnością energetyczną. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klementynkowa

Łódź,łódzkie

995 000 zł107 m² 9 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Łódzka giełda nieruchomości. Nowa niska cena Dom szeregowy z ogrodem Brzozowa Aleja 2 Łódź Nowosolna, ul. Klementynkowa. Dom- segment środkowy w nowoczesnej zabudowie szeregowej z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kmicica

Pelagia,łódzkie

499 000 zł98 m² 5 091,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Proponujemy Państwu kompaktowy dom, usytuowany na zgrabnej, częściowo zalesionej działce 30 km od Łodzi. Wokół cisza i spokój, sporo lasów, ale powstające też zabudowania po sąsiedzku. Czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Stara Brzeźnica,łódzkie

328 000 zł200 m² 1 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom jednorodzinny z kompleksem budynków gospodarczych, warsztatowych oraz stodołą. Na działce znajduje się także drugi budynek mieszkalny w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Łódź,łódzkie

733 000 zł359 m² 2 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:661 m²

Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji z dwoma oddzielnymi wejściami lub myślisz o prowadzeniu w nim działalności to ta alternatywa jest dla Ciebie! Ta oferta tylko u nas! bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Sulejów,łódzkie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

Murowany dom letniskowy 52 m na działce 771 m w Polance (sulejów), ok. 1,5 km od Zalewu Sulejowskiego i 150 m od lasu, gotowy do użytkowania. Oględziny możliwe po wcześniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Julianów

Julianów,łódzkie

350 000 zł6 583 m² 53,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 583 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania domek letniskowy ok 70 m 2 na działce o wielkości 6800 m 2.Posesja znajduję się w granicy z lasem oraz w odległości 3-4 km od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budków

Budków,łódzkie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z budynkami gospodarczymi i szeroką działką *** Dom położony w miejscowości Budków w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ametystowa

Łódź,łódzkie

1 470 000 zł153 m² 9 585,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Polecam Państwu na sprzedaż nową inwestycję deweloperską przy ul. Ametystowej w Łodzi, bliźniak z dwoma lokalami mieszkalnymi i wydzielonymi ogródkami. Nieruchomość znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rogowska

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł167 m² 7 724,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:684 m²

Nowy dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni 167 M2 znajdujący się w jednej z bardziej prestiżowych i poszukiwanych okolic Łodzi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strykowska

Łódź,łódzkie

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 058 m²

Dom parterowy wolnostojący z podpiwniczeniem: posadowiony jest na przestronnej działce o wielkości: 4058m tuż obok Lasu Łagiewnickiego. Wybudowany został w 1964r. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jedlicze A

Jedlicze A,łódzkie

1 699 000 zł400 m² 4 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Posiadłość z własnym lasem i stawem | 400 m | Jedlicze A Wyobraź sobie poranek nad własnym stawem. Cisza. Zieleń. Zero sąsiadów zaglądających w okna. Blisko hektar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Niemnem

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty! W najbliższą sobotę tj. 14.03 w godzinach 11:00-14:00 Na sprzedaż świetnie zbudowany, nowoczesny dom jednorodzinny przy Parku Krajobrazowym Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,łódzkie

540 000 zł295 m² 1 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szukasz domu tuż obok miasta, a jednak na jego obrzeżach? Zależy Ci na szybkim dojeździe do codziennych usług? A może budynki gospodarcze są dla Ciebie najistotniejsze? Jeśli tak - ta oferta.