dowolna

Domy na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży domów

1 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 436 ogłoszeń

870 000 zł239 m² 3 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 239 m , położony na działce 751 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi w rejonie Arturówka, tuż przy Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł155 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Wyjątkowy dom 155 m w sercu Sokolnik Lasu na działce 1540 m . Rezerwacja link do filmu: Marzysz o domu w otoczeniu lasu, gdzie codzienność to śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Mauryców,łódzkie

279 000 zł2 211 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 211 m²

Na sprzedaż urokliwy dom drewniany położony w miejscowości Mauryców przy ul. Akacjowej 8/10, gmina Wodzierady. To idealna nieruchomość dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gałczyńskiego

Chechło Pierwsze,łódzkie

1 290 000 zł246 m² 5 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, na terenie ogrodzonym, położony w Chechle Pierwszym. Nieruchomość usytuowana jest na granicy Pabianic i Chechła Pierwszego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

919 000 zł128 m² 7 155,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Rodzinny bliźniak z 4 sypialniami | Konstantynów Łódzki / granica Łodzi Szukasz miejsca dla rodziny, które połączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Łódź,łódzkie

899 000 zł108 m² 8 355,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od kupującego Na sprzedaż oferujemy 2 domy w zabudowie bliźniaczej - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wdzięczna

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 329 000 zł201 m² 6 611,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:938 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Parterowy dom wolnostojący w Aleksandrowie Łódzkim Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w spokojnej i cichej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zakościele

Zakościele,łódzkie

3 900 000 zł374 m² 10 427,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 286 m²

Lawendowa Posiadłość z Duszą dom + gotowy biznes turystyczny | Natura 2000 | Pilica Zakościele, gmina Inowłódz Są miejsca, które od pierwszej chwili robią coś z człowiekiem.Tu zwalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Bolesławiec,łódzkie

289 000 zł113 m² 2 557,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Nasz team prezentuje na sprzedaż wolnostojący budynek jednorodzinny położony w miejscowości Bolesławiec w powiecie wieruszowskim. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1305mk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zakrzów

Zakrzów,łódzkie

245 000 zł67 m² 3 656,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:696 m²

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom drewniany w Zakrzowie*** Czasami trafia się miejsce, które już od pierwszej chwili przyciąga spokojem i urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł1 225 m² 1 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:872 m²

Oferta sprzedaży 50% udziałów W kamienicy położonej W łodzi, dzielnica polesie, niedaleko manufaktury Nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami: kamienicą frontową oraz oficyną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Nowe Chrusty,łódzkie

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 337 m²

Wyjątkowe siedlisko - nowe chrusty, gm. Rokiciny Wyjątkowa oferta: 7337 m powierzchnia działki 120 m powierzchnia domu Budynki gospodarcze Prezentujemy niezwykłą nieruchomość w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łowicz,łódzkie

2 750 000 zł206 m² 13 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Od zawsze marzyłeś o miejscu, którego historia, unikatowość i niepodważalna awangarda zadowoliłaby najbardziej wymagającego konesera piękna i sztuki? To nie miejsce, lecz majstersztyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:305 m²

Zakup tylko i wyłącznie za gotówkę Na sprzedaż piętro domu o powierzchni 63 m , położone w dzielnicy Łódź Górna Chojny. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 150 000 zł113 m² 10 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment położony w spokojnej i zielonej okolicy na granicy Łodzi. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz z ogromną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bolimów

Bolimów,łódzkie

4 000 000 zł250 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:38 300 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kompleksowego gospodarstwa rolnego, które może funkcjonować jako: działająca hodowla bydła gospodarstwo rodzinne agroturystyka / pensjonat inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 480 000 zł147 m² 10 083,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

#Nieruchomość w mieście z dostępem do przedszkoli, szkół i innych udogodnień, a jednocześnie z takim samym dostępem do natury z racji pobliskich lasów. #dom Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruplin Radomszczański

Kruplin Radomszczański,łódzkie

449 000 zł153 m² 2 934,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w Nieruchomości labirynt Dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni całkowitej ok. 153m2, użytkowej ok. 110m2 usytuowany na dużej, urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Batorego

Łódź,łódzkie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż dom bliźniak z ogródkiem, wymagający generalnego remontu, położony w spokojnej części Widzewa, wśród niskiej zabudowy. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 480 000 zł193 m² 7 668,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Szukasz miejsca, które połączy wygodę miasta z bliskością natury? Ten dom na Rogach w Łodzi to idealna propozycja. Lokalizacja zachwyca, tylko kilka kroków dzieli Cię od stacji łka Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrząca,łódzkie

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 552 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Sokolniki-Las,łódzkie

1 045 000 zł124 m² 8 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Dom w lesie, o którym marzysz - Sokolniki, ul. Kasprowicza Oferuję Państwu parterowym dom wolnostojący o powierzchni 124m2 + poddasze + garaż, stojący na pięknej, leśnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Łódź,łódzkie

1 717 717 zł310 m² 5 541,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Klatka,łódzkie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Klatka w powiecie wieruszowskim. Nieruchomość składa się z małego domu (ok 50m2), garażu/budynku gospodarczego, podwórka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinnik

Glinnik,łódzkie

1 150 000 zł144 m² 7 986,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Dom Pod Łodzią! Dom - jednorodzinny , Powierzchnia całkowita - 144,3 m2 , Powierzchnia użytkowa - 121,3 m2 , Garaż - jednostanowiskowy , w parterze budynku. Sypialnie - 4 szt. Salon - 1 szt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leszczynowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

689 000 zł108 m² 6 370,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom to powierzchnia całkowita 108,16 m2 | działka 350 m2 | cena 689 000 pln Tylko 6370 zł/m2 Projekt : Dom w Riveach 4 uwaga! Dostępny jest tylko 1 dom w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Czy szukasz fundamentów, które przetrwają pokolenia? Dom przy ulicy Platynowej to propozycja dla osób ceniących realną wartość. Solidna cegła z 1987 roku tworzy tu bezpieczny azyl. Poczujesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Romanów

Romanów,łódzkie

750 000 zł89 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:810 m²

Murowany dom parterowy | Las za płotem | Romanów k. Woli Rakowej lokalizacja cisza, zieleń I wygoda Romanów, okolice Woli Rakowej lokalizacja, która łączy spokój podmiejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

139 000 zł56 m² 2 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Przykuwający uwagę domek z bala w urokliwej bryle budynku z projektu "magnus M-Bal". Dobre materiały i nowa kolorystyka tworzą harmonijny wygląd zewnętrzny. Atutem jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rąbień

Rąbień,łódzkie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Bez prowizji Osiedle domów w zabudowie szeregowej położone w okolicy Łodzi - Rąbień. 4 domy - dostępne jeszcze 3 Rozkład pomieszczeń: parter: holl Łazienka Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osiek

Osiek,łódzkie

408 000 zł82 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - osiek Oferujemy wyjątkowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81,6 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Ten wyjątkowy, nowoczesny dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W tej przestrzeni poczujesz się nowocześnie, komfortowo,a zarazem domowo. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

900 000 zł340 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Professional nieruchomości z siedzibą w Zgierzu ul. Boruty 20 przedstawia ofertę sprzedaży domu z 1997 roku. w Aleksandrowie Łódzkim wolnostojącego na działce 2680m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Charchów Księży

Charchów Księży,łódzkie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 015 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana składająca się z działki gruntu o powierzchni 3015m2 położona we wsi Charchów Księży w gminie Zadzim powiecie poddębickim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

769 000 zł140 m² 5 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Interesująca propozycja dla osób szukających niedużego domu dla siebie lub w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Część główna została zbudowana w 1934 roku i w 1984 poddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Łódź,łódzkie

1 049 999 zł208 m² 5 040,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom inwestycyjny przy Parku na Zdrowiu - idealny pod wynajem lub podział na niezależne lokale. Na sprzedaż funkcjonalny dom typu bliźniak o powierzchni 208 m , położony tuż przy Parku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Bychlew,łódzkie

1 250 000 zł185 m² 6 749,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność i codzienny kontakt z naturą, a jednocześnie zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 490 000 zł170 m² 8 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Czy Twoim marzeniem jest dom, który łączy luksus przestrzeni z kojącą bliskością natury? Przestań marzyć czas działać! To miejsce, które zachwyca harmonią nowoczesnej architektury, ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olkuska

Łódź,łódzkie

590 000 zł153 m² 3 856,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Czysta karta dla Twojej wizji przestrzeń, która łączy funkcję mieszkalną z industrialnym sznytem na wschodzie Łodzi. Parametry I standardpowierzchnia użytkowa: 153 m2. Działka: 1218 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 200 000 zł116 m² 10 344,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta: oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1960 roku po modernizacjach wraz z przylegającą, dodatkową działką o pow. 840 m (łącznie 1 593 m prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Majków Duży

Majków Duży,łódzkie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży zadbana zabudowana nieruchomość, położona w Majkowie Dużym, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Na działce o powierzchni 3000 m2, ładnie zagospodarowanej licznymi nasadzeniami.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij