dowolna

Budynki użytkowe łódzkie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

37 000 000 zł17 876 m² 2 069,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaż hala o pow 20.000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 832 m²

Zakład produkcyjny na sprzedaż Do sprzedaży zakład kamieniarski, zlokalizowany niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, usytuowany na pięknie zagospodarowanej dużej działce o powierzchni 2830m 2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł140 m² 2 035,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:140 m²

Łowicz, ul. Zduńska 33 działka zabudowana kamienicą do remontu. Przedmiotem oferty jest nieruchomość o łącznej powierzchni 140 m , położona przy ulicy Zduńskiej 33 najstarszej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę nieruchomości komercyjnej do wynajęcia , w Zgierzu. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Zgierza- ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Rok, nowa cena! Kamienica inwestycyjna w centrum Bełchatowa Plac Narutowicza Na sprzedaż kamienica o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w samym sercu Bełchatowa, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Inwestycja strategiczna: obiekt 500 m przy węźle cpk | Bolimów Prezentujemy unikalną okazję inwestycyjną - wielofunkcyjny obiekt komercyjno-mieszkalny o powierzchni ok. 500 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł600 m² 7 050 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 186 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa obecnie zabudowana dwoma piętrowymi budynkami, ale właściciel ma wydane warunki zabudowy na kolejne dwa budynki. Jeden to : budynek wielorodzinny z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł5 020 m² 1 195,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Biuro Nieruchomości Wave Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym z częścią administracyjną, zlokalizowaną w Opocznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł300 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia magazyn. Hala o powierzchni 300 m2, usytuowana w Radomsku -strzałków. Rozkład pomieszczeń: budynek o pow. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:68 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sklepu - lokalu użytkowego w Zgierzu , osiedle 650-lecia do wynajęcia. Lokal wybudowany na działce 68m2, dzierżawionej od.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł5 003 m² 939,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 003 m²

Gdy kończy się asfalt, za samochodem unoszą się tumany kurzu z polnej drogi. Tak zaczyna się artykuł o naszej nieruchomości w Gazecie Wyborczej. Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 812 m² 408,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 479 m²

Budynek biurowo-mieszkalny w centrum Głowna, tuż obok Urzędu Miejskiego. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 479 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł700 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu budynku magazynowo-produkcyjnego, który jest zlokalizowany w Sieradzu przy ulicy Zakładników. Budynek o powierzchni 700M2 z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł5 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia zadaszony plac składowy na terenie ogrodzonym, z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych i maszyn budowlanych. Plac utwardzony, oświetlony, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

8 470 000 zł14 000 m² 605 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni ponad 14 000 m2. Położony jest tuż przy drodze krajowej nr 48, w sąsiedztwie terenów przemysłowych. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł370 m² 32,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo-usługowy o pow 370 m2 (parter 256 m2, piętro 108 m2) Cena wynajmu to 12.000,00zl netto + gaz, prad (posiadam fotowoltaike) i woda. Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

17 400 €6 000 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronny magazyn o powierzchni ok. 6000 m2 (możliwe elastyczne dopasowanie wielkości modułu - na większy i mniejszy) zlokalizowany w Rzgowie, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 €8 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 8000 m2 lub więcej do wynajęcia. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - w dzielnicy Widzew, przy skrzyżowaniu ul. Lodowa / ul. Dostawcza.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł583 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia murowana hala wolnostojąca o wszechstronnym przeznaczeniu znajdująca się w Łowiczu przy jednej z dróg krajowych w otoczeniu rozwijającym się inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł3 777 m² 569,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne W myśl postanowień Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Sieradz nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł4 018 m² 4 479,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:112 230 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomości usytuowane w sercu Polski, wśród malowniczych krajobrazów Mazowsza, w otoczeniu pięknej przyrody i bogatej historii. Łączna powierzchnia gruntu to.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:63 m²

Na sprzedaż budynek usługowy w Sieradzu przy ulicy Polnej 13 Budynek o powierzchni całkowitej około 90m2 plus piwnica około 30m2. Posadowiony na działce 63 m2. Na parterze znajdują się 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 520 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hal w Piotrkowie Trybunalskim. Hale o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł11,50 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 m²

DO sprzedaży miejsce parkingowe W garażu podziemnym-osiedle zamknięte. Lokalizacja;piotrków trybunalski ul.PRÓCHNIKA/FABRYCZNA Wielkość ok.2,3x5 .Wjazd do garażu tylko dla właścicieli miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł5 000 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Unikalna kamienica przy ulicy Piotrkowskiej, łódź Przedstawiamy niezwykłą ofertę sprzedaży prestiżowej nieruchomości w sercu Łodzi na jednej z najbardziej znanych i historycznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:68 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży sklepu - lokalu użytkowego w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Lokal wybudowany na działce 68m2, dzierżawionej od.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z chłodnią i mroźnią w Rzgowie koło Łodzi do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia to 13 045 mkw (w tym aż 1 564 mkw strefy kontrolowanej temperatury), 8 112 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

86 400 zł7 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow 7200 m2. Lokalizacja Łódź Widzew wszystkie media bez gazu, centralne ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, teren ogrodzony, brak tryskaczy, hydranty.

Szczegóły ogłoszenia

10 317 €3 224 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia od zaraz o powierzchni 3 224 mkw. Proponowana powierzchnia w obiekcie A klasowym z dostępną powierzchnią biurowo-socjalną. Możliwe elastyczne umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł2 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna przy bocznicy kolejowej, lokalizacja nieruchomości zapewnia doskonały dostęp do Piotrkowa Trybunalskiego, tomasza Mazowieckiego i południowej części Łodzi. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł586 m² 1 569,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

" hala+biuro+mieszkanie+ budynek gospodarczy " "'"' inwestycja pod działalność " Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży obiektu w użytkowaniu wieczystym, znajdującego się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

45 900 zł2 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok 2 700 mkw do wynajęcia w Teofilowie Przemysłowym (bałuty). Magazyn posiada dobry dostęp do komunikacji publicznej oraz znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

19 974 zł1 997,41 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Przedmiotem najmu jest powierzchnia magazynowo -handlowa w dwukondygnacyjnym budynku handlowo-administracyjnym położonym przy ul. Wydawniczej 1/3 w Łodzi. Nieruchomość do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 394 m²

Główny budynek biurowo-użytkowy to obiekt 4-kondygnacyjny wraz z piwnicą, o powierzchni prawie 2000 m 2 , który został wybudowany w latach 80. XX wieku. Do budynku prowadzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej w Zgierzu. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Zgierza- ul.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł1 322 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wielkogabarytowy magazyn z możliwością przystosowania go do różnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja: gmina Zduńska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni zabudowy ok. 1050 m , posadowiona na działce 2956 m . 1. Budynek Główny (produkcyjno-Magazynowy) ok. 750 m Solidny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

165 570 zł12 265 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadqmy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Łask, budynek biurowo-techniczny, 1850 m2, sprzedam, 530 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł165 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do wynajęcia ogrzewaną i klimatyzowaną halę produkcyjno/magazynową o powierzchni 165m2 o wymiarach długość 26 m, szerokość 6,5 metra, wysokość 3 metry. Hala posiada.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij