dowolna

Budynki użytkowe na wynajem łódzkie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

127 355 zł7 491,47 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna powierzchnia do wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna: 2463 m Biura i zaplecze socjalne: 512 m Lokalizacja: łódź, ul. Milionowa / Senatorska Doskonały dojazd do autostrad A1.

Szczegóły ogłoszenia

86 400 zł7 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow 7200 m2. Lokalizacja Łódź Widzew wszystkie media bez gazu, centralne ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, teren ogrodzony, brak tryskaczy, hydranty.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieruchomość o łącznej powierzchni zabudowy ok. 1050 m , posadowiona na działce 2956 m . 1. Budynek Główny (produkcyjno-Magazynowy) ok. 750 m Solidny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 855 m² 25,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow. 1855 m2 + plac Rzgów Zagospodarowanie terenu: teren ogrodzony ogrodzenie panelowe. Dostępna moc przyłączeniowa: 150kw. Teren utwardzony kostką brukową z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł5 000 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa ok. 5000m2. Nieruchomość nadająca się zarówno do produkcji (ze względu na dobre doświetlenie naturalne) jak i magazynowania. Ciepło dostarczane jest przez miasto.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 300 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-biurowy w Strykowie, przy skrzyżowania autostrad A-1 i A-2.W skład obiektu wchodzi hala o powierzchni 1000m2 + 300 m2 pomieszczenia biurowo-usługowe. Do hali prowadzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:300 m²

Magazyn W doskonałej lokalizacji łódź widzew, ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 286 m | Wysokość: 9,5 m | Dostęp 24/7 Szukasz funkcjonalnej powierzchni magazynowej w świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł583 m² 17,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia murowana hala wolnostojąca o wszechstronnym przeznaczeniu znajdująca się w Łowiczu przy jednej z dróg krajowych w otoczeniu rozwijającym się inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 424 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala: powierzchnia użytkowa ok 1424 mkw. Wysokość pomieszczenia od 3,8 m do 9,5 m (dach szedowy) Dostęp do hal: jedna brama z poziomu 0 wymiary: szer. 4,8m, wys. 3,2m Trzy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 €10 600 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

English below Do wynajęcia magazyn klasy A przystosowany pod produkcję o powierzchni ponad 10.000 m2 położony po południowej stronie Łodzi (okolice Łódź Górna). Nowoczesna hala.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł1 200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w Zgierzu. Budynek produkcyjno-magazynowy o pow 1200 m2. Parter Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow 2000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę nieruchomości komercyjnej do wynajęcia , w Zgierzu. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Zgierza- ul.

Szczegóły ogłoszenia

35 424 zł1 200 m² 29,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuje do wynajmu halę magazynową wysokiego składowania o powierzchni 1200 m2 ( wymiary 24 m x 48 m). Hala posiada 6 bram rozładunkowych: 2 bramy z możliwością wjazdu samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 €5 000 m² 3,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn o powierzchni 5000 m2 do wynajęcia od zaraz. Obiekt A klasy położony w przemysłowej części Łodzi - przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul. Tomaszowska.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł425 m² 30,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia nową halę produkcyjno - magazyową z częścią biurową Cechy nieruchomości: powierzchnia hali 355 m2,bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym przez świetliki.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł4 000 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 4,5 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

4 484 zł448 m² 10,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Obiektem najmu są 2 pomieszczenia o łącznej powierzchni 448,36 m2 ( I pom. 361 m2, II pom.-87,36m2) usytuowane w budynku hali położonym przy ul. Budowlanych 37/39 w Koluszkach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 1600 m2. Wysokość 5,10 m położenie nieruchomości media: energia elektr. Czynsz: 20 zł/ m2 zł netto + vat informacje dodatkowe Przed budynkiem dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 €3 500 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn A klasy o powierzchni ok 3 500 m2 do wynajęcia od zaraz (możliwy najem krótkookresowy / short term). Obiekt położony przy granicy dzielnicy Widzew i Górna, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:360 m²

| do wynajęcia hala-chłodnia Powierzchnia 360m2. Wymiary 12x30m. Rampa rozładunkowa. Cena najmu 15zł/m2 + vat. Zapraszamy. :dodatkowe informacje | Czynsz najmu netto /m2: 15 | :link do strony |.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 600 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

do wynajęcia Zakład Produkcyjny 1600m2, okolice Ozorkowa, pow działki 6 660 m2. Część produkcyjna i socjalna 1600 m2. Część zakładu stanowi: -chłodnia 400 m2 -mroźnia 400 m2 -hala 800 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 1000 m2 składa się z 4 hal.Wysokość w szczycie 4,5 m.Teren wokół budynku utwardzony. Dojazd z trasy S8 drogą gminną asfaltową ok.1.5 km. Lokalizacja na pograniczu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

15 370 €5 300 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa o łącznej powierzchni ok. 5300 m2, zlokalizowana w Rzgowie, tuż przy drodze krajowej nr 91. Parametry obiektu: - powierzchnia magazynowa: ok. 5300.

Szczegóły ogłoszenia

10 317 €3 224 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia od zaraz o powierzchni 3 224 mkw. Proponowana powierzchnia w obiekcie A klasowym z dostępną powierzchnią biurowo-socjalną. Możliwe elastyczne umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł165 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do wynajęcia ogrzewaną i klimatyzowaną halę produkcyjno/magazynową o powierzchni 165m2 o wymiarach długość 26 m, szerokość 6,5 metra, wysokość 3 metry. Hala posiada.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł450 m² 32,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow 450 m2 plus biura 108 m2 wysokość hal - 9m ogrzewanie - Volcano oświetlenie led świetliki brama z pozimu 0 - 2,5m x 2,5m miejsca parking Cena netto: 22 zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

17 400 €6 000 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronny magazyn o powierzchni ok. 6000 m2 (możliwe elastyczne dopasowanie wielkości modułu - na większy i mniejszy) zlokalizowany w Rzgowie, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal do wynajęcia ok. 385 m Ekspozycja, magazyn, parking, witryny Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 385 m , który łączy część biurowo-ekspozycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mpl, z podstawową obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł222 m² 13,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 222 m2 wraz z placem do dyspozycji w Zduńskiej Woli. Stan hali bardzo dobry, świeżo po remoncie. Wysokość 3,6 m. Konstrukcja blaszana.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł1 322 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wielkogabarytowy magazyn z możliwością przystosowania go do różnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja: gmina Zduńska Wola.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł540 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w Łodzi. Nieruchomość składa się z budynku produkcyjno-magazynowego z halami.

Szczegóły ogłoszenia

19 974 zł1 997,41 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Przedmiotem najmu jest powierzchnia magazynowo -handlowa w dwukondygnacyjnym budynku handlowo-administracyjnym położonym przy ul. Wydawniczej 1/3 w Łodzi. Nieruchomość do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 158 mkw. położony w Piotrkowie Trybunalskim Magazyn bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 (węzeł Moszczenica) - lokalizacja tuż przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 w Kutnie. Obiekt znajduję się w Kutnie w bliskiej odległości Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę lokal na warsztat samochodowy lub magazyn o powierzchni użytkowej 120 m.kw z dwoma bramami wjazdowymi i dwoma pomieszczeniami. Lokal połączony jest ścianą z domem.

Szczegóły ogłoszenia

733 zł31,89 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Warszawie proponuje Państwu do wynajmu pomieszczenie magazynowe w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Łódź,łódzkie

21 280 €6 650 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn przystosowany do prowadzenia produkcji o powierzchni ok 6650 mkw wraz z powierzchnią biurową ok 200 mkw. Magazyn zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy miasta Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Łódź,łódzkie

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn do wynajęcia do 20 000 m | moduły od 2 000 m | projekt "szyty na miarę" Poszukujesz powierzchni magazynowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy? Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Łódź,łódzkie

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! Na wynajem magazyn Rzgów obok Łodzi (łódź tylko 2,9 km) o całkowitej powierzchni 13 0045 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij