dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

850 000 zł98,80 m² 8 603 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - mieszkanie o pow. 98,80 mkw. składające się m.in. z 4. oddzielnych pokoi, położone w sercu miasta, w sąsiedzie tzw. Nowego Centrum Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł20 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki leśnej o pow. 2 ha. Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem leśnym. Kształt: prostokąt, wymiary ok. 28x714 [m]. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł525 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 027 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,2027 ha mieszczącą się w Opiesinie, powiat zduńskowolski. Na działce rozpoczęta budowa hali magazynowo- usługowa o powierzchni 525m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 295 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki dla inwestora w top lokalizacji poleca się na sprzedaż! Mam dla Ciebie działki w genialnej lokalizacji przy ul. Włókniarzy nieopodal ul. Drewnowskiej. Gdzie powstaje stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł165 m² 2 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:586 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania nieruchomość zabudowaną położoną na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom mieszkalny dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana uzbrojona. Szerokość działki 44 m. Nieruchomość znajduje się w gminie Nowa Brzeźnica wieś Konstantynów. Powierzchnia 1719 m 2. Na działce znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł864 m² 347,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod wymarzony dom z tarasem wśród drzew. Sypialnia do której wpada pachnące lasem powietrze? W kuchni zioła z własnego ogrodu? Przeszklony salon pod który podchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Rodzinny segment 220 m na zielonym Julianowie przy ulicy Sasanek - idealny dla rodziny- przestrzeń, cisza i komfort Na sprzedaż przestronny, komfortowy segment o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

417 366 zł35,37 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w nowym apartamentowcu w centrum Łodzi to propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę oraz świetną lokalizację. Inwestycja została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowo usługowy w znakomitej lokalizacji między ulicami Kopernika a Zamenhofa przy ul. Gdańskiej w Łodzi. Lokal w tak zwanym przyziemiu wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł264 m² 4 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszynie przy ul. Brzozowej. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

274 200 zł2 285 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na zasadach wyłączności Położenie : Proponujemy do sprzedaży działkę gruntu o statusie budowlanej położoną w Pabianicach pomiędzy ul. Zielną a Wodną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

| na sprzedaż - urokliwy dworek z 1930 roku położony w Poniatowie. Przedstawiamy wyjątkową ofertę - zabytkowy dworek z 1930 roku, łączący w sobie klasyczny styl z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł216 m² 8 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta na wyłączność - bez prowizji od kupującego! Czy można znaleźć dom, który łączy w sobie przestrzeń, prywatność i elastyczność w użytkowaniu? Ten wyjątkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 2 pok. mieszkanie o pow. około 60 mkw. położone przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, róg ul. Tuwima. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł114 m² 12 271,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny, którego charakter i jakość wykonania spotyka się niemal wyłącznie w krajach Skandynawii. Nieruchomość została zaprojektowana i zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 000 zł28,58 m² 10 007 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł600 m² 1 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeśli szukasz dużego domu z potencjałem i z dużą działką dla rodziny bądź pod działalność gospodarczą lub inwestycyjnie z przekształceniem na mieszkania - to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 034 m² 98,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zakupu działki gruntu idealnej pod inwestycję długo terminową w miejscowości Orzechówek , tuż obok Strykowa, powiat zgierski.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 001 m² 174,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W home Park Nieruchomości oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, znajdująca się w Woli Łaskiej, przy ulicy Fertnera. Działka ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58,70 m² 5 962,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w Kutnie, ul. gen. Józefa Wybickiego. Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji. Opis nieruchomości: * Lokalizacja: ul. gen. Józefa Wybickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

#wynajęte Kwatera pracownicza składająca się z dwóch niezależnych mieszkań. W każdym mieszkaniu dwa dwuosobowe pokoje z łazienką, osobnym wc i przejściową kuchnią. Łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe - w pełni rozkładowe o powierzchni 45m2. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie techniczny, jest umeblowane i wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,95 m² 7 766,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Tylko u nas! Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m w spokojnej okolicy Prezentujemy Państwu eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,95 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł3 979 m² 1 156,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta: - idealna pod działalność usługową, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z własnym parkingiem. Na sprzedaż prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 8-50m od Placu Wolności i ul.Piotrkowskiej. Super lokalizacja.samo Centrum. Ze względu na lokalizację mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

274 800 zł6 870 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod działalność gospodarczą i nie tylko. Posiadamy w ofercie działkę w m. Wojszyce Kazimierówka o pow. 6870 m kw przy drodze powiatowej ze zjazdu z drogi nr 92.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 222 zł36,77 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży nowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem o pow. niemal 37 m2 w centrum Zgierza. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z cegły. Zapytaj o pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,96 m² 7 984,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Karolew wzywa! Twoje 45 m czystego potencjału. Uwaga: to ogłoszenie zawiera śladowe ilości sarkazmu i ogromne pokłady możliwości! Masz dość oglądania mieszkań w stylu późny Gierek.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł101 m² 7 514,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkaj i zarabiaj dwupak inwestycyjny Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m , zlokalizowana przy ul. Senatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| możliwość wynajęcia wraz z umeblowaniem. Lokal położony w centrum miasta, o powierzchni około 40m2. Jedno pomieszczenie. Drugie piętro. Przed lokalem hall, poczekalnia.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, o powierzchni 3.300 m , położona w malowniczej części Osjakowa (woj. łódzkie), przy ul. Sieradzkiej. Działka objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m2 z ładną, ustawną działką o powierzchni 3000 m2 w Wronikowie m. Rozprza. Ten dom sprawdzi się bardzo dobrze do całorocznego zamieszkiwania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł28,55 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:332 m²

Mały domek do wynajęcia. Idealny dla Singla bądź Pary. Smardzewice to wieś położona w województwie łódzkim nad rzeką Pilicą - 7 km od Centrum Tomaszowa Mazowieckiego. We wsi znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

29,31 zł/m²51,18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

- atrakcyjny lokal na parterze z wejściem od ulicy, świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w rejonie ul. Zgierskiej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Rewolucji 1905 r. 25 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł175 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

Nowoczesny, świeżo wyremontowany dom w okolicach Stawów Jana z dodatkowym budynkiem mieszkalnym. Wyjątkowy dom jednorodzinny położony na Chojnach, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²100 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do wynajecia przestronny lokal usługowo-handlowy położony w Łodzi w okolicach ul. Brackiej, dzielnica Bałuty. Opis lokalu: lokal przeznaczony pod działalność usługowo - handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł49,04 m² 12 805,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie typu M-3, o powierzchni 49,04m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym apatramentowcu na osiedlu Nowe Złotno. Mieszkanie wykonane jest wg projektu architekta z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł3 771 m² 6,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice Działka o powierzchni 3771 m 2 , w ewidencji jako łiii, łiv, w świetnie nadaję się na powiększenie gospodarstwa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij