dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 921 ogłoszeń

Rynek pierwotny

455 715 zł38,95 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z łatwa możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę budowy domku kanadyjskiego. Dom całoroczny o powierzchni 65m2, parterowy lub piętrowy. Dom przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 231 m²

**dom wolnostojący na dużej działce piotrków trybunalski (południowa część)** Biuro nieruchomości **bona Nieruchomości** prezentuje na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²54 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/el51/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do wynajęcia narożny pawilon handlowy o powierzchni ok. 54 m2 w Łodzi na osiedlu Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,16 m² 6 438,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

M-2 do własnej aranżacji, świetna lokalizacja Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,16 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

a sprzedaż nieruchomość położona w gminie Brzesko, obejmująca dom oraz obiekt magazynowo produkcyjny wraz z działką. Całość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

15 840 €4 800 m² 3,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia od zaraz o powierzchni ok. 4 800 m2. Proponowana powierzchnia w obiekcie A klasowym z dostępną powierzchnią biurowo-socjalną. Możliwe elastyczne umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł415 m² 2 771,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z przeznaczeniem na kwatery pracownicze Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w Pawlikowicach, idealna pod kwatery pracownicze lub działalność noclegową. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z wydzieloną sypialnią w apartamentowcu przy ul. Matejki 11. Studio z balkonem znajduje się na I piętrze i jest w pełni wyposażone. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł83,27 m² 9 126,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż o powierzchni 83 m przy ulicy Generalskiej na osiedlu Mirabelkowa Aleja. Lokalizacja Mirabelkowa Aleja to osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | kawalerka | stajnia jednorożców Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 29 m 2 , położona na 4 piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Kościuszki. Teren zamykany, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dom z potencjałem i dużą działką idealny dla rodziny lub inwestora. Działka stanowi tu ogromną wartość ze względu na lokalizacje. Działka od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka o powierzchni 1313 położona na ul. Dojazdowej w Sokolnikach. Na terenie tym obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami, działki.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 040 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew. Działki nr ewid. 1623, 1624, 3442, 3443, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,76 m² 8 798,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,24 m² 11 053,13 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

TO speak english please call:   Do sprzedania wyjątkowy trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 63,24 m 2 , z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,95 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Wschodniej potencjał i klimat w sercu Łodzi! Marzysz o przestrzeni, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta klimatyczna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 25 mkw., położona w nowej inwestycji przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi w niewielkiej odległości od Manufaktury. Do mieszkania przynależy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 058 m²

Dom parterowy wolnostojący z podpiwniczeniem: posadowiony jest na przestronnej działce o wielkości: 4058m tuż obok Lasu Łagiewnickiego. Wybudowany został w 1964r. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²300 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow łacznej 300 m2 Idealne pod klinikę, przedstawicielstwo firmy. Lokalizacja Łódź (rydza śmigłego/piłsudksiego) Ogrzewanie gazowe Prywaty parking.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę wyjątkowy lokal gastronomiczny 221,5 m Plac Wolności! Szukasz idealnego miejsca na restaurację, winiarnię lub prestiżowy koncept gastronomiczny? Zapraszamy na Plac Wolności do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

165 570 zł12 265 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Posiadqmy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 000 zł17 876 m² 2 069,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaż hala o pow 20.000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł137,44 m² 6 104,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości na sprzedaż, pięknego, wolnostojącego jednorodzinnego domu, o pow. użytkowej 137.44 m2, położonego w spokojnej części Kolumny,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł97,90 m² 5 924,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 97,90 m.kw. usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 527 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych, znajdującej się w miejscowości Annopole Stare gmina Zduńska Wola Dookoła zabudowy jednorodzinne Świetny teren pod budowę wymarzonego domu bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn do wynajęcia - do 60 000 m | moduły od 2 000 m | projekt "szyty na miarę" Poszukujesz powierzchni magazynowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy? Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z możliwością przystosowania go do r óżnego rodzaju nieuciążliwej działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie położone w bloku przy ulicy Szmidta. Trzecie piętro w bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 42,69 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 775 m2, położona w Piotrkowie Tryb., przy ul. Szafirowej (możliwość zakupu większej powierzchni - 4 działki do sprzedaży). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł68 m² 0,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Nowa cena! Teraz 220 tyś! Sprawdź! Mały domek położony na urokliwej działce w miejscowości Gadki gm. Drużbice w woj. łódzkim. Chcesz zostać nowym właścicielem tej nieruchomości? Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł1 000 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: wodzierady / woj. Łódzkie Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni zabudowy ok. 1050 m , posadowiona na działce 2956 m . 1. Budynek Główny (produkcyjno-Magazynowy).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna 3000 m Zdzieszulice Górne, nr 429/11; 429/12; 429/13. Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 3000 m , położone w malowniczej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 600 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 364 zł38,92 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku drewnianego, położonego w Piotrkowie Tryb., na terenach ROD STOKROTKA. Na działce o powierzchni 300 m2 znajduje się budynek drewniany - do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 080 zł62,48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, pozwolę sobie zaprezentować piękne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch balkonów, garderoby i dużej łazienki. Można.

Szczegóły ogłoszenia

2 592 000 zł7 200 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową położoną w Kutnie przy trasie 92 Warszawa - Poznań. Powierzchnia 7200 mkw. Ogrodzona i utwardzona. Wjazd bezpośrednio z trasy 92. Na terenie parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 125 zł36,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36,25 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.