dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

Rynek pierwotny

874 000 zł125 m² 6 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Jeśli szukasz komfortowego domu w otoczeniu zieleni, do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny - to ta alternatywa jest dla Ciebie! ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 772 m² 19,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz uciec z miasta, ale niekoniecznie w Bieszczady? Zapraszam do gminy Szczerców, która rozwija się i oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień. Oferuję możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł150 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Mam do zaoferowania Państwu dom parterowy w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Budynek parterowy wybudowany z cegły czerwonej w latach przedwojennych w 1933 r.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Łódzka giełda nieruchomości .MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE W SUPER LOKALIZACJI Opis Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł53 m² 6 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Z potencjałem premium | huta józefów głowno | ogrzewanie podłogowe + kominek + niski czynsz. Są mieszkania do zamieszkania i są takie, które dają Ci przewagę. To jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł170 m² 7 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny w Zduńskiej Woli-Karsznice, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1182 m . Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 031 m² 960,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - teren inwestycyjny 1031 m zgierz centrum - kilińskiego wz na usługi - inwestycyjna położona w ścisłej strukturze miejskiej Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na IV piętrze w budynku mieszkalnym. Lokal składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

116 090 zł6 110 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Parametry obiektu: powierzchnia całkowita: 6110 m Hala: 5640 m Biura i zaplecze socjalne: 470 m Czynsz najmu: 4,50 eur/m Najważniejsze cechy hali: niepylną posadzka o nośności 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 600 zł47,45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pactum Nieruchomości poleca: 0% prowizji! 0 zł podatku pcc apartamenty na ul. Długiej - wyjątkowe osiedle położone nieopodal Term Uniejów. Doskonałe do zamieszkania! Idealne jako inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł337,83 m² 7 992,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 375 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż Kleszczów, łuszczanowice 0% prowizji od kupującego! Biuro epj Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość mieszkalno-usługową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł188 m² 6 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący - łódź, ul. Nad niemnem - twoja aranżacja, nasze wykonanie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 706 m² 110,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji - sprzedaż przepięknie położonej, słonecznej działki z własnym stawem, w samym sercu Dzierżąznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Dworskiego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł998 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka w miejscowości Brzeski. Działka o wymiarach: 20 m szerokości i 50 m głębokości, powierzchnia 998 m2, przeznaczenie budowlana. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 500 zł38,80 m² 10 141,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w nowej inwestycji na Dąbrowie w Łodzi! To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,8 m znajduje się w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł56,14 m² 6 590,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,14 m , usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły z 1962 roku, na Bałutach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

619 360 zł70 m² 8 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Cieszanowic (powiat Piotrkowski, województwo Łódzkie), w otoczeniu lasów oraz zabudowy jednorodzinnej i letniskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł68 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu gospodarstwo w gminie Kamieńsk w okolicach Włodzimierza. Składa się ono z trzech działek tworzących jedną całość o łącznej powierzchni 68000m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł213 m² 3 281,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Dom z dużą działką w spokojnej okolicy Budziszewice Szukasz miejsca, w którym cisza, przestrzeń i wygoda codziennego życia idą w parze? Ten dom w Budziszewicach to.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł727,70 m² 2 363,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Oferujemy na sprzedaż, bardzo dobrze utrzymany budynek produkcyjno -magazynowy, zlokalizowany w cichej okolicy, w gminie Wodzierady, z dogodnym dojazdem do pobliskiej trasy S14. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł304 m² 4 901,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Komfortowy dom parterowyy z dopracowanym ogrodem w Dobroniu. To dom, który trzeba zobaczyć, aby poczuć jego wyjątkowy klimat. Jeśli szukasz miejsca zapewniającego komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł880 m² 161,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - pabianice, ul. Nowowolska Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane położone w Pabianicach przy ul. Nowowolskiej. Nieruchomości objęte są Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna w Sokolnikach-Lesie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, ogrodzoną działkę położoną w jednej z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł13 141 m² 25,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń lub stworzenie kameralnego osiedla? Zapraszam! właścicel przyjmie mieszkanie 3pokojowe W bełchatowie W ramach rozliczenia!.

Szczegóły ogłoszenia

115 100 zł1 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Woźniakowie, na terenie Gminy Kutno. W drodze wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Możliwość kupienia kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 969 m² 1 852,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowa nieruchomość inwestycyjna Śródmiejska lokalizacja | Unikatowa nieruchomość inwestycyjna | Dawna fabryka Piotrkowska Manufaktura" | Sigmatex | Historyczna nieruchomość ***** nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 000 m² 12,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:65 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko z rozległą ziemią o powierzchni aż 6,5 hektara, położone w malowniczej miejscowości Biała Wieś, gmina Biała Rawska, powiat Rawski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł41,52 m² 12 042,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Czego tylko zapragniesz To nie jest mieszkanie, które trzeba dopasować do siebie. To mieszkanie, które już jest gotowe na Ciebie. Nowy apartamentowiec na Widzewie. Czwarta kondygnacja. Balkon. 42.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł109,63 m² 2 462,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Gratka dla poszukujących nieruchomości w centrum miasta. Tym razem oferujemy Łowicz i segment mieszkalny położony w doskonale skomunikowanej części miasta, przy ul. Ikara. Stan obiektu-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 733 zł54,69 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, garderobą i łazienką 54,69m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

60,07 zł/m²298 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w stylu loftowym , z 2 odrębnymi wejściami z poziomu chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc najemca 0%.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 628 m² 141,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb4/2025 Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1628 m2 (o wymiarach ok. 26m x 60m) objętą planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł50,53 m² 7 914,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone przy ul. Wdzięcznej 8 w Łodzi. To idealna przestrzeń dla rodziny, która szuka spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł730 m² 3 136,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom + zabudowa usługowo-gospodarcza | działka 3611 m | Łaznowska Wola Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł234 m² 4 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Do sprzedania 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 233,5 mkw usytuowany na działce o powierzchni 755 mkw. Ten piętrowy dom posiada bardzo ciekawą bryłę i funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka premium o powierzchni 20m2 + 6m2 antresola do wynajęcia Mieszkanie umeblowane Zaprojektowane i wykończone przez profesjonalnego projektanta. Apartament położony przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 576 m² 166,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna w Łodzi Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów rokicińska | | pierwszy najem | | miejsce postojowe W cenie Do wynajęcia przestronna kawalerka pow. ok. 33 m 2 , położona na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Dom o powierzchni 70m2 składający się z 2 pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje.