dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

219 000 zł3 900 m² 56,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki we wsi Wygoda. Gmina Wola Krzysztoporska. Bardzo dobra lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego lub osiedla domów. Możliwość dokupienia działek sąsiednich i powiększenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

#działkazagrodowa Oferujemy na sprzedaż działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 6,4 ha w Białej Wsi w województwie Łódzkim. Ta przestronna działka zagrodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia warsztat w centrum miasta. Budynek/lokal świetnie nadaje się na usługi związane z szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Garaż dwustanowiskowy, przystosowany pod warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł395 m² 11 139,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

Okazała rezydencja położona w prestiżowej części Łodzi - na skraju miasta i lasu Łagiewnickiego. Oaza chroniąca od zgiełku miasta i pędu codzienności, miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł365,75 m² 3 417,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Przedstawiam unikalną nieruchomość , która zaspokoi najwyższe oczekiwania , niezależnie od planów jej przyszłego właściciela. Położony w malowniczej, leśnej scenerii w Jedliczu A ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł95 m² 3 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 800 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz szum drzew i śpiew ptaków, a pierwszą kawę wypijasz, spacerując boso po trawie we własnym sadzie. Cisza, bezkresna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 965 m² 50,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta nieruchomości gruntowej pod inwestycje w Grotnikach o powierzchni 8.965 m2. Grunt leśny do podziału na mniejsze działki budowlane. W otoczeniu tereny z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

59,70 zł/m²67 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu w pełni wyposażonej kliniki medycznej w centrum Łodzi. Na 67 metrach powierzchni lokalu znajdują się: - dwa pokoje medyczne: 1. wyposażony w biurko, szafki, zlew medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at   Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 494 m²

Urokliwy dom z dużą działką na sprzedaż Swędów Cena: 560 000 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni około 120 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 024 m² 1 708,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Inwestycja Z potencjałem | 7600 m | 1024 m + rozbudowa | hotel pracowniczy / dom opieki Przesiadłów | gmina Ujazd | woj. łódzkie Są nieruchomości ładne. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł207,10 m² 2 897,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeżeli zajrzeliście Państwo tutaj, to zapewne marzycie o życiu w spokojnym otoczeniu przyrody z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Zapewni to wszystko przestronne, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 maja Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 18. IV piętro, 47 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój i balkon. Mieszkanie umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 796 m² 198,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową z usługami, położone w spokojnej części Kutna Dybów, przy ul. Jesiennej. Możliwość zakupu dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna "rod" o powierzchni 240 m 2 , położona na ogródkach działkowych Wolinka w Zduńskiej Woli. Na działce znajduje się domek murowany - całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł26 m² 10 518,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: tuż obok szereg przystanków autobusowo-tramwajowych Politechnika Łódzka 150m 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w inwestycji "willa Moniuszki" w Łodzi. Apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej willi wybudowanej przez łódzkiego fabrykanta, ludwika Meyera.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie | od zaraz | konstantynowska 66| botanic park | zieleń | ogród botaniczny | zoo | łódzkie błonia Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem niesamowicie przytulne 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,17 m² 7 504,98 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień i jednocześnie dobrze trzyma wartość? To 2 pokoje na 1. piętrze z pełnym rozkładem i osobną kuchnią świetne zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł96 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Dom w zabudowie szeregowej, po remoncie z podpiwniczeniem. Ogrzewanie standardowe na paliwa stałe. Woda miejska. Wraz z domem sprzedawane są trzy działki w tym jedna 500 m 2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł266,53 m² 2 607,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 782 m²

Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką. Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Retkini, przy ulicy Olimpijskiej. Posiada powierzchnię 30m2 i położona jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu z windą. Całość po remoncie, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 200 m² 2,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr196 - 3200m2 - rv - 0,12ha, łvi - 0,20ha

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 095 m² 66,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie niezabudowane działki o powierzchni ponad 2000m2 w gminie Wodzierady, powiat łaski. Według planu zagospodarowania przestrzennego ustalono przeznaczenie podstawowe na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł54,86 m² 4 919,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35,65 m² 8 976,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy mieszkanie na łódzkiej Dąbrowie - spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy, która zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dojazd do centrum. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 500 m² 38,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koluszkach przy ul. Brzezińskiej 146. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na wymarzony dom z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł85,10 m² 6 580,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Łodzi. Nieruchomość znajduje się w oficynie, z dala od ruchliwej ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł248 m² 14 112,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 021 m²

Gdzie architektura spotyka ciszę. Twój prywatny azyl pod lasem. Są domy, które się buduje, i są dzieła, które się tworzy. Przedstawiamy nieruchomość, która jest manifestem nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,15 m² 6 832,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje 48 m Po remoncie Umeblowane Ul. Poprzeczna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 495 zł41,30 m² 12 336,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Deweloperskie, 2 pokoje z balkonem typu loggia, w centrum Łodzi. Odbiór - II kwartał 2025r. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,38 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m , usytuowane na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, osobnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 372 m² 147,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu lub szukasz inwestycji na łódzkich wzniesieniach? A może chciałbyś mieć kawałek ziemi, który pomieści całą Twoją wizję? Jeśli choć na jedno pytanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 700 zł151 m² 7 282,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Przestronne mieszkanie 151 m z dwoma wejściami - idealne pod podział na 3-4 mieszkania na wynajem! Lokalizacja: centrum Łodzi, ul. Piramowicza Powierzchnia: 151 m Pokoje: 5 (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

56,35 zł/m²62,11 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy idealnie nadający się pod biuro, sklep, cukiernię albo małą gastronomię. Lokal położony jest na parterze, w ciągu innych lokali usługowy, na osiedlu nowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł77 m² 87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Tuwima 15. Posiada powierzchnię 77m2 i położone jest na drugim piętrze ekskluzywnego budynku z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

2 227 770 zł12 042 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12 042 mkw położona na Złotnie, w rejonie ulic: stare Złotno, złotno, huta Jagodnica. Nieruchomość o wymiarach ok.37x 325 m. W drodze dojazdowej (droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 677 zł71,41 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokoje 71,82 m | balkon | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 71,82 m , położone w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

194 340 zł3 239 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 239 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (dłuższy bok 69 m, krótszy bok 61 m). Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł63,88 m² 11 897,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.88 m , położone w apartamentowcu z windą oddanym do użytku na przełomie 2024/2025 roku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.