dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 919 ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na Żubardziu w okolicach ulic turoszowska/wielkopolska. Gotowe do wprowadzenia. Jasne w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł64,14 m² 6 532,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł24 m² 5 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupno nieruchomości wyłącznie z obywatelstwem polskim lub ue, płatność gotówką. Mamy do zaoferowania sprzedaż udziału w budynku ze wskazaniem/ przydziałem lokalu mieszkalnego (aktem.

Szczegóły ogłoszenia

349 800 zł64,98 m² 5 383,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta zarówno pod Inwestycje jak i dla osób szukających nowego M w centrum miasta Przestronne mieszkanie zlokalizowane jest na 2. piętrze 3-piętrowej, zadbanej Kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

423 990 zł57,06 m² 7 430,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą (od poziomu 0), w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 56 m Radogoszcz Zachód balkon ekspozycja Północ-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z dala od zgiełku miasta z kawałkiem lasu? Jeśli tak to mam świetną propozycję! Oferuję na sprzedaż przepięknie usytuowaną działkę o powierzchni 3000 m2. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 50 metrowe przy ulicy Lewej 20/24 w Tomaszowie Mazowieckim. Wymagany najem okazjonalny Kwota najmu 2200 + Prąd i woda wg zużycia. -kaucja 3000zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum miasta: - w otoczeniu zabudowy mieszkalno - usługowej, - z parkingiem na terenie, - idealny na działalność usługową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w bloku z cegły w dzielnicy Śródmieście w okolicach ulic narutowicza/kopcińskiego. Pieszo dojdziemy na wydział Uniwersytetów Zarządzania, wydział Prawa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²300 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia pomieszczenie o łącznej powierzchni około 300m2 Położony przy ul. 1 maja w budynku na pierwszym piętrze. Składa się z: pomieszczenia około 240m2 podzielonego na salę 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł43,20 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i pełnym rozkładem w dzielnicy koziny/żubardż w okolicach ulic lutomierska/mokra/klonowa. Osiedle bardzo zielone, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 27 metrów w dzielnicy doły/marysin w okolicach ulic sojczyńskiego/marynarska/organizacji win. Lokal w pełnym rozkładzie bez balkonu, położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 133 m² 177 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1133m2, położonej w malowniczej i prestiżowej okolicy na przedmieściach Łodzi w miejscowości Rąbień. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73,90 m² 9 336,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum Łodzi. Lokal ma 73,86m2 , znajduję się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37 m² 7 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2, częściowo rozkładowe (przejście z salonu do kuchni),usytuowane na parterze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 090 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania 4 działki z wz o pow. 1080m2, o wym.26mx40m, w prestiżowej dzielnicy Złotno. Media: woda, prąd w ulicy, przydomowa oczyszczalna ścieków. Promesa z pge.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz funkcjonalnego biura do wynajęcia? Ta nieruchomość ma powierzchnię 66 m i znajduje się na parterze w ścisłym centrum Łodzi tuż przy Placu Wolności w Łodzi i ul.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł10 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1 ha z wydanymi warunkami zabudowy. Jeziory gm. Sieradz Działka znajduje się przy drodze Dąbrowskiej i zostały na nią wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²13,86 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy nr 7 o powierzchni 13,86 m2 usytuowany w budynku dworca w Radomsku położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł3 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia sprzedaży Stajni w Kęblinach Stajnia znajduje się pod Łodzią przy skrzyżowaniu autostrad. - na terenie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²45 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy w budynku biurowo-magazynowym Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia lokal biurowy o pow. 45 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Marysin /doły w okolicach ulic bracka/przemysłowa/emilii Plater. Marysin to zielone osiedle mieszkaniowe charakteryzujące spokojną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki budowlane o pow. 1060m2 o wym. 44mx25m, oraz druga o pow. 1179m2 o wym. 48mx24m za cenę 300 tys.zł. położonych w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł785 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Zamień marzenia na fundamenty - wyjątkowa działka na Stokach | Łódź, ul. Czerwone Wierchy | 785 m | mpzp | media. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

14 250 000 zł150 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa stryków tymianka - lipa - 15 ha. Zapraszamy do zapoznania się się ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni około 15 ha położonej w miejscowości Tymianka - Lipa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Śródmieściu w okolicach ulic zachodnia/bazarowa, blisko Manufaktury, parku Staromiejskiego. Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania jak i zakup.

Szczegóły ogłoszenia

679 360 zł210,80 m² 3 222,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 099 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Kłoniszewie, gm. Zadzim, powiat poddębicki. Powierzchnia całkowita domu to 210,8 m , a użytkowa to 129,4 m . To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł948 m² 369,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 948 m2 wraz z projektem i pozwoleniem na budowę położona w miejscowości Kolonia Brużyca (gm. Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł30,96 m² 4 037,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się we wsi Bełchów w gminie Nieborów w województwie łódzkim. Bełchów jest to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,42 m² 7 543,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o klasycznym retkińskim rozkładzie 42,42m2. Mieszkanie swoim standardem idealnie nadawałoby się do wynajmu, jak widać na zdjęciach kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy przy ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim - idealny pod działalność handlowo-usługową Prezentujemy ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy do sprzedaży 8 działek położonych w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Część położona przy samej drodze (asfalt), a druga część w 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 2 - dwu pokojowe do wynajęcia Powierzchnia mieszkania 48 m2, na pow. składa się salon z wyjściem na balkon typu loggia pokój duża widna kuchnia przedpokój łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane o pow.2865m2 i pow. 2845m2, cena za m2- 175zł. Możliwość zakupu jednej działki. Działki zlokalizowane w prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych (ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokale użytkowe w zabytkowej kamienicy klasy A, z windą, w prestiżowej lokalizacji, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal 205m2 , na 2p., w oficynie. Układ gabinetowy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł783 m² 351 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane o pow. 783m2, 728m2, 981m2, 732m2, 665m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 200 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2200m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość wystąpienia o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu w dzielnicy Teofilów w okolicach ulic Pasjonistów/ Judyma. Lokal o powierzchni 24,80 metrów, położony na parterze w niskim bloku.