dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 917 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 917 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 453 zł95,21 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z kuchnią, łazienką, wc i dwiema loggiami, mieszczącego się w inwestycji Tobaco Park II w budynku C w dzielnicy Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 760 zł97,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z kuchnią, łazienką, wc i loggią, mieszczącego się w inwestycji Tobaco Park II w budynku C w dzielnicy Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 498 zł95,86 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, mieszczącego się w inwestycji Tobaco Park II w budynku C w dzielnicy Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł51,09 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie po odświeżeniu w atrakcyjnej okolicy Parku Podolskiego, przy ulicy Strzemińskiego 11, w którym znajduje się siłownia zewnętrzna, tor rolkowy, place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim, odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na V piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 024 zł63,68 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 181 zł59,20 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 568 zł32,36 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na IV piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji przy ul. Drewnowskiej 77 naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura. Lokal dostępny od 1 maja 2026. Mieszkanie o pow. 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 658 zł50,74 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 288 zł32,88 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,88 m2 wraz z 7,84 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 988 zł43,06 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 412 zł34,06 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 552 zł33,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 338 zł41,14 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 419 zł66,40 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym ogrodem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament z garderobą przy ul. Rybackiej 34 w inwestycji Hygge House. Mieszkanie o powierzchni 81 m2, położone na parterze budynku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na V piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62,59 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w nowej inwestycji Fuzja - lofty przy ul. Tymienieckiego 13b. Apartament trzypokojowy o powierzchni 62,59 m2 w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 785 zł46,05 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 370 m , idealny pod magazyn, hurtownię, działalność usługową lub biura. Budynek składa się z: 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 715 zł38,95 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na II piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 427 zł25,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,03 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,03 m2 znajdujące się na III piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,19 m² 11 603 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy loft w inwestycji "lofty u Scheiblera" o pow. 61,19 m2. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku z 2013 roku przy ul. Tymienieckiego 25 D, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 32m2 | ul. Struga | centrum Łodzi | parking Kawalerka w sercu Łodzi, która daje coś więcej niż tylko adres daje komfort życia Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje, znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3-pokojowego apartamentu przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku Źródliska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,90 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni znajdująca się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

480 480 zł57,20 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Pstrągowej 8. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 921 zł32,83 m² 12 608 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,83 m2 wraz z 11,92 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.