dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 921 ogłoszeń

1 440 000 zł24 594 m² 58,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 24594m2. Położenie równoległe do ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli ze zjazdem drogą gruntową. Szerokość 28m i 55m, długość 440m. Urocza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł96,40 m² 7 157,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:910 m²

Nie masz czasu na budowę? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dom w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz czeka właśnie na Ciebie! Prezentujemy Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 000 zł50,50 m² 9 128,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 200 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| do sprzedania działki rolne w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż Działka nr 349/1 o powierzchni 1200 m2. Szerokość 7 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękną i unikalną nieruchomość na Łódzkich Stokach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, zabytkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedania działkę położoną w Budkach Trzcińskich o pow. ok. 6700m 2 (315 x 22). Istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na dwa domy mieszkalne i podzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

109,99 zł/m²101,83 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

6 449 000 zł43 233 m² 149,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka bezpośrednio przy S8 z przeznaczeniem podstawowym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) pod zabudowę produkcyjno-usługową. Wymiary działki 87m.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł481 m² 1 245,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:559 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni 481 m , zlokalizowaną w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Zduńskiej Woli i głównych tras regionu.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł136,41 m² 6 707,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1872

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   inwestycja W sercu łodzi! 136,41 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej (dwa Niezależne Lokale). Wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 820 zł32,94 m² 9 739,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek gotowy na IV kwartał 2026 roku. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja zarówno jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem (m.in. dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Besiekierz Nawojowy gm. Zgierz. Działka o powierzchni 2463 m2 ,w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 744 zł127,76 m² 7 324,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, położony w niezwykle malowniczej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca panoramicznymi widokami oraz harmonijnym połączeniem nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 260 m² 603,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 2 944 m 2. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy - pow. użytkowa 982,99 m 2 wiata magazynowa (garaż) - pow. użytkowa 114,64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 800 zł51,29 m² 9 744,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość oglądania lokalu na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 360 zł207,94 m² 8 417,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Nowoczesna rezydencja pod Łodzią gotowa do zamieszkania - rynek pierwotny. Majówka | 207 m | działka 858 m Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których po wejściu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48,70 m² 5 728,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²94,50 m² 8 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy jednopoziomowy w pobliżu części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 94,5 mkw, do własnej aranżacji. Lokal położony jest na parterze, w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Rąbieniu Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży pięknego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Nie chcesz dopłacać za cudzy gust i używane meble? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł93,90 m² 10 532,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z tarasem i garażem w świetnie skomunikowanej części Widzewa, w bloku z cegły z 1999 roku. Opiekun oferty: stanisław Karwowski.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 202 m² 232,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową | 1202 m2 | prąd | woda | gaz w drodze | droga asfaltowa Atrakcyjna, narożna działka o powierzchni 1202 m2 zlokalizowana w miejscowości Józefów.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,69 m² 8 357,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? Mam na sprzedaż mieszkanie, które ma swój unikalny styl, jest niesamowicie przytulne i co najważniejsze od wejścia czuć w nim dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł169,20 m² 2 062,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Dom przy Parku Wolności - Pabianice Najważniejsze informacje: lokalizacja: pabianice, rejon ul. Jana Pawła II / Parku Wolności. Powierzchnia działki: 464 m . Typ budynku: dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Małe gospodarstwo szuka właściciela. Wygnanów (gmina Sławno) - wieś położona w województwie łódzkim w powiecie opoczyńskim w gminie Sławno. Wieś oddalona jest od Tomaszowa.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 47 m | Pabianice, ul. Bardowskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 380 zł26,44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż stylowy 1-pokojowy apartament o powierzchni 26,44 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Łodzi Folwarku Scheiblera. To unikatowy projekt.