dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

160 000 zł978 m² 163,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 978m2. Nieruchomość o regularnym kształcie. Działka zabudowana budynkiem o pow. ok 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 796 zł40,25 m² 9 584,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji mieszczącej się w Centrum Łodzi. Informacja o lokalu: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 985 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki w Rossoszycy, gmina Warta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 2985 m , położoną w malowniczej miejscowości Rossoszyca,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł155,20 m² 10 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która wymyka się standardowym ramom! Położony w spokojnej części łódzkiego Kochanówka dom to propozycja dla osób, które cenią solidne rzemiosło.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| oferta wynajęcia lokalu biurowego w Centrum Miasta Lokal położony na I piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu - 40m2. . Idealny do wykorzystania na prowadzenie działalności biurowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 320 zł540 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Rodzaj transakcji: wynajem Lokalizacja: pabianice /centrum Powierzchnia: 540 m.kw. Stan techniczny: do adaptacji Media: prąd, siła, woda, kanalizacja Stan prawny: własność bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety bardzo ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 040 m² 2 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Gotowy biznes nad Zalewem Sulejowskim | Pensjonat + Sala weselna | 17 pokoi przyjdź zobacz i złóż swoją ofertę Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł15 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:315 m²

| oferta sprzedaży domku letniskowego. Domek usytuowany na działce o powierzchni 315m2, znajdującej się w zasobach Rodzinnych Ogródków Działkowych " Słoneczna Polana " w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł44 m² 9 045,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85,19 m² 9 391 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży dwupoziomowych apartamentów z ogródkami na nowo powstającym, kameralnym osiedlu położonym w Łodzi przy ul. Rumuńskiej, nieopodal ulic Pojezierska / Włókniarzy /.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł109,40 m² 3 199,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 109,40m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł91,50 m² 2 622,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:409 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego wraz z dwoma pomieszczeniami gospodarczymi położonego w mieście Radomsko przy ulicy Wilsona. Na nieruchomość składają.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica Topolowa, osiedle Łódzka. Najem 1900 zł. plus czynsz ok. 150zł, kaucja 2500 zł. Tylko dłuższy okres najmu. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę przestronnego, słonecznego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 160 m2 na obrzeżach Zduńskiej Woli w spokojnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 271 m² 105,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka w miejscowości Wołyń w gminie Zgierz Do sprzedania działka o pow. 2271 m 2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok. 38 x 60 m.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lub wynajem budynek handlowo-usługowy w gm. Błaszki Budynek o powierzchni 100 m 2 znajduje się na działce o powierzchni 6766m 2. Składa się z dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł148 m² 5 371,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w wyjątkowej architekturze, wybudowany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowalnych. Nowy dom w stanie deweloperskim chojne gm. Sieradz Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 2 piętrze w bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Chojny / Dąbrowa w Łodzi (ul. Gojawiczyńskiej). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł163,92 m² 7 619,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,82mkw, znajdujący się w miejscowości Głowno w pow. Zgierskim. Najważniejsze atuty: obszar działki: całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł10 600 m² 25,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Koło - gmina Sulejów. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,06 ha (10600 metrów kwadratowych) położona Kole w gminie Sulejów (pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

NA sprzedaż Dom bliźniak w Zduńskiej Woli - 180 m , działka 1054 m , stan surowy zamknięty. Lokalizacja: zduńska Wola, ul. Niemcewicza 13 Typ nieruchomości : dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł201,45 m² 4 462,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu z garażem typu bliźniak o pow. użytkowej 131 m , na obrzeżach Pabianic. LInk do filmu na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 47,5 m - Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem i gotowego do zamieszkania? To może.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł46,90 m² 5 948,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kościuszki w Kutnie - w spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Dane nieruchomości: powierzchnia całkowita: 46,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal usługowy w nowoczesnym budynku. Przedmiotem oferty jest: przestronny, słoneczny lokal o powierzchni ok 55 m2, położony na parterze trzykondygnacyjnego nowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł79,88 m² 83,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- ogólnie: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 672 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miejskiego zgiełku? Ten wyjątkowy dom z bali, położony w malowniczej i cichej wsi, to idealna propozycja dla osób szukających bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1677 ha, położona w miejscowości Oporów Kolonia. Grunty dobrej klasy. Oznaczenia użytków: riii, riv, łiii. Najważniejsze atuty działki: -15 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 731 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4731m2, do zabudowy domem jednorodzinnym, położona w Izabelowie, gm. Zduńska Wola. Działka pomiędzy zabudowaniami, a widok na niezabudowaną część.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 599 zł8 427 m² 474,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8427 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Aleksandrowskiej, z dojazdem od ul. Klinowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł150 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:858 m²

Tylko u nas! Nowoczesny dom z garażem i poddaszem użytkowym - 109 m Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 109 m , wybudowany w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ostatni dom - teraz - 50.000 zł Kameralna inwestycja: CasaBlanca-domy pl - BIAŁA RAWSKA - jadąc w stronę Rawy Mazowieckiej. Domy wolnostojące na wyjeździe z Białej Rawskiej w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł77,38 m² 4 652,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bezczynszowe, 3 pokoje, i piętro bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 zł50,41 m² 23,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie