dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

1 299 000 zł650 m² 1 998,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam budynek na działce 6053 mkw. położony bezpośrednio przy trasie 92 Warszawa - Poznań, w Kutnie. Budynek murowany, częściowo podpiwniczony, stropy betonowe. Parter i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcie bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy przy ulicy Wileńskiej (okolica ulicy Bandurskiego). Wyjątkowo zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 736 m² 250,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Łódź , okol.ul. Romanowskiej. Ostatnie wolne działki w tej okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o dużym potencjale w Piotrkowie Trybunalskim Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1340 m , zlokalizowaną przy ul. Witosa w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107,50 m² 7 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Family Park Ksawerów - nowoczesnego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł134 m² 7 455,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 134 mkw położony przy ul. Zamenhofa w Łodzi Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z windą od poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawy Apartament zlokalizowany na osiedlu zamkniętym w centrum Łodzi przy ul. Tymienieckiego. Usytuowany na drugim piętrze w budynku z windą, ochroną i monitoringiem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 242 zł58,18 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Pod Zamkiem nowoczesność w sercu zielonego Wieruszowa Osiedle Pod Zamkiem to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 638 zł57,31 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,31 m , położone na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku z windą, na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 100 m od ul. Strykowskiej, atrakcyjna częściowo ogrodzona działka budowlano-rolna o powierzchni 3400,00 m2 w kształcie prostokąta (25m X136 m). Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59,50 m² 8 319,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niezwykle przestronne mieszkanie położone w wieżowcu na Julianowie. Pierwotnie nieruchomość składała się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Obecni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł128 m² 6 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu na ulicy Dolnej 40. Dom o powierzchni 128m2 w zabudowie bliźniaczej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł69,87 m² 5 438,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Tylko W naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,87 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Gdańskiej w Łodzi. Lokal znajduje się w oficynie,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł50,32 m² 6 657,39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,32 metrów kwadratowych, położone w ścisłym Centrum Łodzi przy ul. Piotrkowska 172/180. Główne atuty nieruchomości to idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł38,99 m² 10 900,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł30,10 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego prowizja % Oferuję do sprzedaży mieszkanie ( kawalerkę ) w odnowionej kamienicy w samym centrum Aleksandrowa Łódzkiego przy ulicy Kilińskiego - Odnowiona kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł44,55 m² 4 197,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność lokalu o powierzchni 44,55 m , położone w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. Lokal to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł751 m² 1 398,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Na sprzedaż: funkcjonująca Stolarnia w Sieradzu, ul. Wojska Polskiego Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, idealną do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, jasne, przestrzenne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze (+ 25 m2 pomieszczenie gospodarcze ) Mieszkanie położone w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 761 zł52,46 m² 9 526,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek gotowy na IV kwartał 2026 roku. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja zarówno jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem (m.in. dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 897 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.nowa cena!. Zapraszam na prezentację gospodarstwa rolnego z zabudowaniami o powierzchni łącznej 1897 m 2 znajdującej się w miejscowości Wiliamów gmina Szadek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł46,80 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem | 2 pokoje | Broniewskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , zlokalizowane na 4 piętrze w Sieradzu przy ul. Broniewskiego. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 664 m² 1 773 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gratka dla Inwestora! polecam gorąco! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - budynek 1664m2, działka 927m2. Ul. Mireckiego Piotrków Trybunalski, obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy. Funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 375 zł36,19 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36,19 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 900 zł34 m² 10 408,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

13 zł/m²108,53 m² 1 411 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: biała Druga nr 4c Powierzchnia uż.: 108,53 m2 Grunt: dz. ewid. Nr 57/5 o łącznej pow. 434 m2 Cena: 13 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 250 m od ul. Klonowej w miejscowości Babiczki atrakcyjne działki budowlane z wz w ilości 5 sztuk o powierzchni 930,00 m2 i 957,00 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 704 zł53,76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

***biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w nowej Inwestycji Skłodowska 12a szukasz nowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem | rojna | dobra komunikacja Homfi ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł53 m² 7 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które po prostu są funkcjonalne, praktyczne, gotowe do zamieszkania. Ale są też takie, które przez lata stają się częścią historii rodziny. Takie, które pamiętają pierwsze kroki.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł6 814 m² 3,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Spędoszyn gm Wartkowice Działka o powierzchni 6814 m 2 , w ewidencji jako łiii, łiv, w świetnie nadaję się na powiększenie gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66,43 m² 7 812,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 71, w samym centrum miasta - na odcinku deptaka, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie w bloku tuż przy dworcu Fabrycznym! Oferowane mieszkanie położone jest w idealnej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł19 500 m² 117,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jadwinin | Gm. Pabianice | mpzp | Woj.Łódzkie Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 19 500m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz bliźniaczą, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,85 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53,85 mkw. położone na Retkinii przy ul. Wioślarskiej w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w 4. piętrowym bloku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

7 780 800 zł38 904 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Działki w samym centrum Łasku! Przedmiotem oferty są działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową z dopuszczeniem usług połoz one.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł59,80 m² 6 337,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,8 m, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 90.To świetna propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł152,58 m² 6 553,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1869

Oferujemy Państwu mieszkanie w Śródmieściu w kamienicy z roku 1869, z potencjałem z uwagi na powierzchnię jak i lokalizację, powierzchni 153,58 m kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł298,03 m² 9 395,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl20/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato.