dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

Rynek pierwotny

419 636 zł42,82 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,82 m , położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z windą, na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł81 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Dom z dużą działką - Prusicko | dwa budynki mieszkalne | blisko rzeka Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

461 250 zł18 450 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka gruntowa na sprzedaż - Niemierzyn, gmina Ostrówek, powiat wieluński Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 1,845 ha zlokalizowana w miejscowości Niemierzyn , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

284 520 zł4 742 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 742 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 31 m, głębokość 113 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł456 m² 1 217,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedania nieruchomość zabudowana dwoma murowanymi budynkami : 3 kondygnacyjnym o powierzchni ok. 237 metrów kwadratowych oraz 2 kondygnacyjnym o powierzchni ok. 217 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| t ylko u nas komfortowe mieszkanie w kamienicy! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, odremontowanej kamienicy położonej na terenie ogrodzonym z wjazdem przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł230 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Unikatowa oferta prawdopodobnie największy apartament w Łodzi o powierzchni 230 m - z 2 tarasami o łącznej pow. prawie 48m2. Położony na ostatnim piętrze inwestycji Melody.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 124 m² 137,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki aby postawić swój wymarzony dom w cichej i spokojnej okolicy poza miastem? Ta działka może być Twoja! Sługocice wieś w Polsce, położona w woj. łódzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,38 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Obniżka ceny - chwytaj okazję! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Zapomnij o przeciętności oto atrakcyjna alternatywa, która wyróżnia się charakterem i klimatem. Lokalizacja: łódź - Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 225 m² 143,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego balansu między bliskością aglomeracji a absolutną prywatnością? Ta oferta w miejscowości Stróża (powiat łódzki wschodni) to propozycja dla osób, które chcą wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szukasz dużego domu z wieloma możliwościami. Dom wolnostojący , jednorodzinny z możliwością na dwurodzinn y. Usytuowany na dużej ładnie zagospodarowanej działce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

251 931 zł6 378 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana we wsi Witów w województwie łódzkim, w powiecie łęczyckim, w gminie Piątek. Położona w odległości ok. 32 km na północ od Łodzi i 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł108 m² 16 851,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Łódzka Fuzja na tegorocznych targach w Cannes, aż w dwóch kategoriach zdobyła najbardziej prestiżowe nagrody na światowym rynku nieruchomości - mipim Awards w kategorii Best Urban.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia budynek w centrum Bełchatowa Budynek parter + piętro. Dotychczasowy najemca - Biedronka. Parter 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Piętro 278m2. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł206,62 m² 7 743,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 931 m²

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednika płaci klient sprzedający transakcja : sprzedaż domu wolnostojącego o pow.całkowitej 206,62 mkw., pow. użytkowej 166,01 mkw. Cena ofertowa 1.600.000.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50,07 m² 8 368,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe w bloku na piętrze czwartym przy ul. Mieszczańskiej w Łodzi, dzielnica Łódź Górna Chojny nieopodal Stawów Jana, szpitala Matki Polki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Lokal na I piętrze w wolnostojącym 2 piętrowym budynku przeznaczonym na biura , usługi budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie w Kutnie przy ul. 29 Listopada 101 - budynek "stara Piekarnia". II piętro, 55 mkw., salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, 2 balkony. Mieszkanie wykończone, ze.

Szczegóły ogłoszenia

16 800 zł400 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowa w dobrym stanie technicznym bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu magazyn o powierzchni około 400 m.kw położony na obrzeżach Pabianic/Pawlikowice/Jadwinin.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem Działoszyn, gmina Działoszyn, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł158,03 m² 9 428,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Idealny dom dla poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji. Przemyślana, duża przestrzeń dzienna w stanie deweloperskim oraz oddzielona komfortowa część sypialniana daje poczucie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 463 m² 135,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka przemysłowa - 1,9ha + budynki przemysłowe - 1 500M 2 - biała gm. Zgierz - 900M od wjazdu na A1 Oferuję Państwu działkę przemysłową o powierzchni 18 463m 2 zlokalizowaną w Leonowie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł280 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Sprzedam dom z warsztatem mechanicznym i dużą działką - 6400 m Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 000 zł29,48 m² 13 500,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o własnym przytulnym mieszkaniu w sercu Retkini, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedmiotem ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Numer oferty W biurze: sd/elb3/2025 Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

361 998 zł36,57 m² 9 898,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,6m2 , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku w spokojnej, zielonej części Łodzi - Rokicie. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

347 320 zł914 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Zostały już tylko 3 ostatnie działki przy lesie, z indywidualnymi pozwoleniami na.

Szczegóły ogłoszenia

8 470 000 zł14 000 m² 605 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni ponad 14 000 m2. Położony jest tuż przy drodze krajowej nr 48, w sąsiedztwie terenów przemysłowych. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 265 m² 94,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Malanów w powiecie pabianickim, 40 minut samochodem od centrum Łodzi i 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego. Malanów to.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 090 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja! Prezentujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach około 1090 m 2 Znajdującą się na terenie Polkowa gmina Zduńska Wola Bliskość lasu sprawia, że teren cechuję się.

Szczegóły ogłoszenia

42 500 zł711 m² 59,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 711m2 każda, położone w miejscowości Zakrzów( gmina Białaczów). Działki znajdują się w spokojnej okolicy, blisko lasu, co czyni je idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

39,32 zł/m²66,12 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny nowy budynek handlowo usługowy przy ulicy Topolowej 22. Lokalizacja w samym centrum dużego osiedla mieszkaniowego. W budynku żabka i pizzeria. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

560 360 zł126 m² 4 447,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 261 m²

Poszukujesz domu gotowego do wprowadzenia, do którego będziesz wracać z radością? To miejsce przypadnie do gustu każdemu, kto ceni zapach lasu, mech pod stopami i lubi palić drewnem.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 925,64 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy budynek zlokalizowany jest w centralnej części Kutna przy ul. Grunwaldzkiej jednej z głównych ulic miasta, o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł62,47 m² 9 444,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone na 2. piętrze budynku. Składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz osobnego wc. Ekspozycja północno-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 022 m²