dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 919 ogłoszeń

2 999 000 zł19 000 m² 157,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz terenu inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Głębiewek, gm. Kutno w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 182 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3182m , zlokalizowaną w miejscowości Jordanów, gmina: brzeziny. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32,52 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie (32,5m2) w bardzo spokojnej, zielonej okolicy na Dąbrowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa).

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 505 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa w doskonałej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w okolicy Łasku, o powierzchni 1505 m (nr ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł185,20 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień pokazowy tylko 9-10 Maja!, zadzwoń i umów się na prezentację! Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/148a/2020 Na sprzedaż działka rolna położona w cichej i spokojnej okolicy pośród pól i łąk, w niedalekiej odległości od lasów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł23,77 m² 10 938,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 300 m² 124,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1300 metrów kwadratowych położona w obrębie Owczary w gminie Mniszków. Działka jest w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy położony w niskim budynku biurowym nieopodal Manufaktury. Jedno pomieszczenie posiadające przyłącze wodne wraz z toaletą położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 360 zł383,40 m² 3 910,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni) Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 58 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25a W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 56,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Muchnowie pod Kutnem. Powierzchnia 3000 mkw. Wymiary działki: szer. 21,5 m. dł. 143 m. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł32 m² 5 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Rybnej w solidnym bloku z cegły. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z ogródkiem o powierzchni ok. 650 m . Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,80 m² 6 336,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu. Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25b W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł66,82 m² 6 719,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł160 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferujemy na wynajem budynek - dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 332m2 w miejscowości Zduńska Wola. Miejsce doskonale nadaje się pod biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł20 000 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Emili Działka o powierzchni 20000m2, budowlana, częściowo ogrodzona. Media: prąd woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł175 m² 8 851,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,16 m² 5 043,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym centrum Łodzi, w klimatycznej kamienicy w pobliżu Placu Wolności oraz ul. Piotrkowskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie 100 m w odnowionej kamienicy | garaż w cenie | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Doskonała alternatywa dla wszystkich, którym zależy, aby zamieszkać lub zainwestować w samym sercu Łodzi w rewitalizowanej części, ciesząc się dostępem do atrakcji i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974