dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 921 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 921 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,08m2, położone na 2 piętrze w trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły przy ulicy Sienkiewicza w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł247 m² 2 489,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/łasku bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł134 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Marina-Twój rejs do wymarzonego miejsca na ziemi Tu jest tak jakby luksusowo! Kiedy patrzy się na tę nieruchomość to jedyna myśl w głowie to właśnie to słynne hasło z polskiego filmu! Bo.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 004 m² 177,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy na osiedlu domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. 1004 m 2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł160 m² 6 187,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 160m2 ,składająca się z dwóch funkcjonalnie oddzielonych części: domu mieszkalnego oraz niezależnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 360 zł59,60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59,60 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 000 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położona w miejscowości Longinówka w gminie Rozprza. Działka bardzo kształtna posiadająca powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł41,78 m² 5 385,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej oficynie przy ul. Wólczańskiej 164 w Łodzi. Lokal znajduje się w parterowym budynku usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²480,70 m² 24 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witamy Państwa! Oferujemy do wynajęcia przestronne i nowoczesne biura w prestiżowym Centrum Biznesowym cbk, usytuowane przy głównych arteriach miasta. Nasza lokalizacja gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł631 m² 12 662,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: so/kl119/2019 Mamy do zaoferowania obiekt zlokalizowany w malowniczym miejscu położony o kilka minut drogi od centrum miasta, które tworzy największy w Europie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyjątkowa! Sprzedaż działki budowlanej z domkiem letniskowym Zofiówka, gmina Tuszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 274 o powierzchni 1517 m , usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Grójcu Wielkim! gmina Złoczew opis działki: grójec Wielki gm. Złoczew Działka ma powierzchnię 1431m2, jej szerokość to około 24m , a długość około.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,14 m² 6 576,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47, 14 m2 lokalizacja Łódź - Górna, ul. Sieradzka 9 Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,35 m² 6 684,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, z pięknym widokiem z okien na panoramę Łodzi. Szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania położonego w świetniej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 911 zł54,58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ale standardowe układy deweloperów Ci nie odpowiadają? A może boisz się kupować "dziurę w ziemi"? Mamy rozwiązanie idealne. Zapraszamy do Pod77.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 10. piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami na łódzkim Teofilowie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny położony na pierwszej kondygnacji budynku wielorodzinnego na Janowie przy ul. Maćka z Bogdańca. Dotychczas lokal przeznaczony był na przychodnię medyczną. Lokal spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: marek Pańko tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu.

Szczegóły ogłoszenia

41,86 zł/m²430 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt handlowo-ekspozycyjny z magazynem | Łódź Proponujemy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość z dużym potencjałem dla działalności handlowej, ekspozycyjnej lub showroomu. Część.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 930 m² 40,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rekreacyjną o pow. 2930 m2, z możliwością wybudowania domu o parametrach: 2 kondygnacje naziemne, wysokość zabudowy do 7,0 m, a dla budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł220 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Piękne siedlisko 12300 m2, położone w cichej i malowniczej okolicy z domem mieszkalnym 220m2 pod Skierniewicami w miejscowości Samice. Dodatkowo z boku domu są 4 stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 272 zł127,92 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł24,40 m² 6 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż funkcjonalna i klimatyczna kawalerka o powierzchni 24,4 m , położona na 1. piętrze w przedwojennej kamienicy przy ul. Bojowników Getta Warszawskiego w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²571,59 m² 29 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia zlokalizowana na 4 piętrze w biurowcu Centrum Biznesowe Kopcińskiego przy ul. dr. Stefana Kopcińskiego 73/75 w Łodzi. Budynek z czerwonej cegły ma bogatą historię,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł14 887 m² 7,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwie działki rolne położone w miejscowości Miedzna Drewniana *** Szukasz działki rolnej o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł20 989 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 2648/22; 902/13; 991/19 położone w gminie Opoczno, powiecie opoczyńskim, województwie łódzkim. Działka nr ew. 2648/22 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²627 m² 25 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal biurowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 627 mkw. Idealny np. na szkołę językową. Lokal położony jest pierwszym piętrze, w kamienicy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomość, położonej w Kutnie, przy ulicy Wyspiańskiego. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca łatwy dojazd do centrum. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| oferta sprzedaży komfortowego mieszkania w nowym budynku. Niebywała okazja - mieszkanie bez czynszowe! Proponujemy do sprzedaży mieszkania o pow. 52 m 2, zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł93,97 m² 7 970,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej Rąbień ab, ul. Przyjazna Na sprzedaż dziesięć nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 93,97 m każdy, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 2,3903 ha. -działka nr 74 1,3894 ha -działka nr 80/2 1,0009 ha Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²151,50 m² 6 060 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Powierzchnia podzielona na lokale użytkowe/gabinety z dostępem w lokalach do wody. Zapraszamy do wynajmu powierzchni w biurowcu zlokalizowanym na rogu ulic Nawrot, stefana Kopcińskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 361 446 zł33 885 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna: teren Przemysłowo-Usługowy 3,38 ha w Sercu Polski (gmina dalików)prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 33 838 m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta oferta tylko u mnie! Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną jasną kuchnią oraz balkonem możliwością wydzielenia 2 osobnych pokoi, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Duży.

Szczegóły ogłoszenia

616 616 zł165 m² 3 737,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

.Dzień pokazowy tylko 22 Marca!, zadzwoń i umów się na prezentację! Cena w tej ofercie jest podana losowo bez żadnych określonych kryteriów lub zasad Po obejrzeniu nieruchomości zaproponuj.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł57,86 m² 4 407,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu M5 położone na osiedlu 1-go Maja w Bełchatowie! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

219 700 zł33 800 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie do sprzedaży w Żychlinie grunty rolne o pow. 3.38 ha w dobrym położeniu, idealne do obrabiania (długie). Ziemia kl. III a- IV, zmeliorowana. Cena do niewielkiej negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł92,18 m² 8 125,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność z bliskością natury. Prezentujemy przestronny, 3-pokojowy apartament położony w malowniczej Wiśniowej Górze, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł62,09 m² 4 831,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

62 m | Polesie | blisko Manufaktury | możliwość 3 pokoi | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m położone w Łodzi przy ul. 1 maja 41 (dzielnica Polesie). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

626 810 zł65,98 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 65,98 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na 3 kawalerki z łazienkami. Lokal aktualnie wynajęty z zyskiem wypracowanym 54 pln.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1530.