dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dom w Tuszynie ul. Poddębina 45 Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej części Tuszyna, przy ul. Poddębina 45. Dom usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna nieruchomość pod Łowiczem - miejscowość Parma gdzie znajdą Państwo ciszę i spokój Do Skierniewic dojedziemy w 15 minut, a do Łodzi lub Warszawy w 45 minut co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 152 zł129,72 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:719 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 129,72m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 900 m² 42,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 19 ar (1900 m ) - Majaczewice, gm. Burzenin Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł234 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż kilkuletni, godny uwagi dom w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowany w zachodniej części Piotrkowa Trybunalskiego. Dom o podwyższonym standardzie wykończenia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 000 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 2 urokliwe działki w miejscowości Sucha gm. Sieradz Działki dopiero zostaną wydzielone geodezyjnie z większej działki 9800m2, oczywiście istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania przytulnie mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. u Idealne dla rodziny z dziećmi w uwagi na bliskość szkoły, przedszkola, liceum oraz parków. Ceniona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,90 m² 6 992,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż, przestronne mieszkanie z balkonem na parterze, o powierzchni 37,9 m , idealne dla rodziny, w zadbanym budynku położonym w spokojnej dzielnicy. To wyjątkowa okazja na.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195 821 m² 12,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowe Gospodarstwo Rolne na Sprzedaż -ok. 20 Ha Potencjału w Sercu Łódzkiego! Cena: 2 490 000 zł. Lokalizacja: włynice, pow. radomszczański, gm. Gidle (woj.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł9 196 m² 23,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka gruntu w Bilewie gm. Łask. Częściowo zadrzewiona, o powierzchni 9196 m 2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 226m x 40m.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł200 m² 5 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 574 m²

- okazyjna cena - Sprzedam dom na dużej działce, przy ul. Powstania Styczniowego w Kutnie - rejon ulicy Piwnej. Możliwość prowadzenia działalności usługowej na całej nieruchomości. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 925 m² 92,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 12.925m2 w Nowej Gadce gm. Ksawerów. Działka gruntu z kw znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod ru:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł259 m² 3 011 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 481 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom z płaskim dachem. Oryginalny dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, zaprojektowany w stylu modernistycznym, z wyraźnymi geometrycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł67,64 m² 6 357,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,64 m , położone na drugim piętrze, w 3-piętrowym bloku, na dobrze skomunikowanym, popularnym osiedlu Kurak w Zgierzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł27 500 m² 50,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Działka inwestycyjno- produkcyjna. Można na działce pobudować dowolny obiekt przemysłowo-magazynowy. Transformator własny na działce pozwala na bezzwłoczne (bez oczekiwania na decyzję zakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 277 zł122,33 m² 7 637,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, położony w niezwykle malowniczej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca panoramicznymi widokami oraz harmonijnym połączeniem nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77,72 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

77,8 m wygodnej, w pełni rozkładowej przestrzeni na 8. piętrze w zadbanym wieżowcu z wielkiej płyty, tuż przy Manufakturze, z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy na obrzeżach Pabianic. ul. Podmiejska to głównie zabudowa jednorodzinna i pola - idealnie na wybudowanie domu. Działka ma 1263mkw , i wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w nowoczesnej loftowej aranżacji. Oprócz samej klimatyzowanej przestrzeni do pracy każdy klient dostaje: obsługę recepcji pełne wyposażenie biura dostęp do przestronnej strefy wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko tu! bez pcc! Wyjątkowy dwupoziomowy Loft z ogródkiem i miejscem parkingowym w hali garażowej czeka na nowego właściciela. Gotowy, aby wprowadzić się z przysłowiową.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł54 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane obok off Piotrkowska. Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia / do remontu. Pełna własność z kw! Na 54m składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Agroturystyka z klimatem i dochodem | dom + 2 ha | stadnina | gotowy biznes Marzysz o życiu bliżej natury, ale bez rezygnacji z dochodu? Ta nieruchomość w Dłutówku to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska. Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł252 m² 634,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:719 m²

Na sprzedaż nieruchomość produkcyjno-usługowa - Sieradz, ul. Nowa (os. Monice) Cena: 160 000 zł Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 719 m zabudowana kompleksem budynków ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykła okazja inwestycyjna! Działka budowlano-inwestycyjna przy ul. Starogardzkiej 49 w Łodzi doskonała lokalizacja i ogromny potencjał rozwoju Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

55,15 zł/m²299,20 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wl/el58/2025 Marzysz o miejscu, które przyciągnie klientów i stanie się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta? Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo -usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania zadzwoń i umów się na prezentację nowej oferty! Lokal składa się z jasnego salonu z balkonem typu loggia, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł658 m² 3 875,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 846 m²

Rezydencja unikat, czarna perła na łódzkich Stokach. Nieruchomość - potęga 650 m2 luksusu pod dachem. Widzieliście tak ogromny i wszystkomający dom? Mimo kilku lat, ta willa nadal robi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł36,66 m² 4 091,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z garażem i działką - Inczew, gm. Wróblew Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? To.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł34,10 m² 10 557,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

W serialowych blokach przy Alternatywy 4 lokatorzy walczyli z usterkami, kolejkami i wszechobecną inwigilacją dozorcy Anioła. Ty możesz zapomnieć o tych scenariuszach, bo na łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Dom w Widawie, powiat łaski, woj. łódzkie z lat 90-tych, w cenie 450 000 zł : dwukondygnacyjny o pow. użytkowej 160 m (podpiwniczony z jednostanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł25 450 m² 10,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 duże działki idealne dla osób szukających miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu. prowadzenia agroturystyki lub zwyczajnie chcących posiadać swój kawałek ziemi z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

736 050 zł2 103 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2103mkw, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Bawełnianej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego (budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł5 300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Mzurki - Budków przy drodze krajowej 74. Położenie i sąsiedztwo tego gruntu pozwala na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego lub obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł217,66 m² 7 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Piękny, przestronny dom wśród zieleni.miejsce, z którego nie chce się wracać Swolszewice Małe - wieś położona w województwie łódzkim. Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1511.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do kontaktu tel. 786 x 467 x 060 Oferujemy do wynajęcia przestronny, klimatyzowany lokal użytkowy o powierzchni 100 metrów kwadratowych, znajdujący się na 2 piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 915 zł25,46 m² 10 169,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 45 m2 w centrum Strykowa z pełnym wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Atuty oferty: - centrum Strykowa - duża liczba miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kodrąb, powiat radomszczański, woj. łódzkie. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2,.